Пазаруване от H&M ➤ 5

  • 87 909
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Радомир
  • Мнения: 627
Отказаният артикул наличен ли е в момента? Преди време поръчвах едно детско сако и ми го отказаха също, после сакото както си го имаше в повечето размери, така изчезна

# 31
  • Мнения: 309
Ами няма го, търсих го - един сутиен беше, но го няма. А интересното е, че си стоя цял ден един наличен размер (и след като го поръчах).  Crazy

# 32
  • София
  • Мнения: 478
Мацки, трябва да върна два артикула от различни поръчки. Ще ме таксуват ли два пъти, ако ги сложа в един пакет? Благодаря!


Мен ме бяха таксували, въпреки, че двама различни оператори ме бяха убедили по телефона, че не би трябвало. След това звънях и се разправях, но пари така и не ми върнаха. Общо взето според мен е на късмет, защото последния оператор ми обясни, че в Румъния маркират с пистолета и каквото стане общо взето... Отделно ми бяха казали, че не е такса връщане, а такса обработка и всякакви такива глупости, за да не ми върнат парите.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 4 924
При връщане на всяка поръчка се удържа такса 4.90лв. Нещота са от отделни поръчки. Това, че се пуснти в едит плик не промена нещата. По-скоро е изключение ако таксуват 1 път както тук е писано, че се е случвало. По правила ще има две такси както и после два превода. Това са правила, които са за отделни поръчки, а не отделни клиенти.

# 34
  • Мнения: 160
Благодаря, момичета!  bouquet

# 35
  • Мнения: 2 236
http://m2.hm.com/m/bg_bg/productpage.0296380001.genericdevice.html

Здравейте, някой поръчвал ли е от тези балеринки? Чакам ги др седмица.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Чудих им се, но не ги пуснах заради закопчаването около глезена. Пиши като дойдат.

# 37
  • Мнения: 2 880
май съм ви изпуснала, а не е редно  Grinning
от тук научавам всичко, свързано  кодове, намаления, номерация ... Hug Heart Eyes bouquet

# 38
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Привет, девойки!
Искам да попитам все още има ли възможност за връщане на стари дрехи в магазините НМ и по всяко време ли може, защото съм събрала няколко чувала дрехи, които не нося, но не искам да хвърлям на боклука

# 39
  • София
  • Мнения: 803
Привет, девойки!
Искам да попитам все още има ли възможност за връщане на стари дрехи в магазините НМ и по всяко време ли може, защото съм събрала няколко чувала дрехи, които не нося, но не искам да хвърлям на боклука

Да още може по всяко време

# 40
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Благодаря, и само още един въпрос - две торби на човек ли е за деня?

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Благодаря, и само още един въпрос - две торби на човек ли е за деня?
Може до края на август,2 торби дрехи на човек.

# 42
  • у дълбоката провинция
  • Мнения: 125
Мацки,търся отзиви за една дълга рокля от трико ( от секцията с големите размери).Не мога да пусна линк от телефона.

# 43
  • Мнения: 2 880
Здравейте
Кога се очакват тези сезонни намаления
От скоро поръчвам от тук и съм доволна когато имаше намаление преди 2-3 месеца и БД и 25% си накупих хубави неща
От една дамска тениска съм разочарована. Че и се изкривяват шевовете, но за мъжа и децата са хубави нещата

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Момичета, мъжкото бельо как е?
Мисля да поръчам на мъжа ми, ако пуснат някой код или на намаленията.

Общи условия

Активация на акаунт