Пазаруване от H&M ➤ 5

  • 87 897
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 230
Здравейте
Кога се очакват тези сезонни намаления
От скоро поръчвам от тук и съм доволна когато имаше намаление преди 2-3 месеца и БД и 25% си накупих хубави неща
От една дамска тениска съм разочарована. Че и се изкривяват шевовете, но за мъжа и децата са хубави нещата

Според мен, следващите големи намаления са през Август.

# 46
  • Мнения: 1 325
Момичета, мъжкото бельо как е?
Мисля да поръчам на мъжа ми, ако пуснат някой код или на намаленията.
Вземала съм боксерки, като качество ми се виждат хубави. Проблемът е, че самия модел е по-изрязан и много се впиват, вдигат се нагоре. На моя приятел не му беше комфортно с тях. Но си мисля, че може би ако бяха 1 номер по-големи щяха да са добре.

Здравейте
Кога се очакват тези сезонни намаления
От скоро поръчвам от тук и съм доволна когато имаше намаление преди 2-3 месеца и БД и 25% си накупих хубави неща

Според мен, следващите големи намаления са през Август.

В магазините намаленията им почват около 20.06. А онлайн малко по-късно, мисля.

# 47
  • София
  • Мнения: 318
Искам да споделя едно предложение с вас:

ВИЕ СТЕ ЕДИН ОТ НАШИТЕ НАЙ-ЦЕННИ КЛИЕНТИ!

Посетете hm.com сега и ще получите 10% отстъпка върху един артикул по избор, както и безплатна доставка.
Използвайте код 0442 на hm.com. Валидно само до 01/06/2016.*

*10% отстъпка за цялата Ви поръчка и безплатна доставка, когато въведете кода 0442 при извършване на плащането. Офертата е валидна до 01/06/2016. Тази отстъпка важи за всички нови поръчки и не може да се комбинира с други оферти с отстъпка или намаления на цени. Отстъпката важи, когато пазарувате на hm.com. Отстъпката не важи за дизайнерски или други специални колекции. БЕЛЕЖКА: Не е валидно в магазините на H&M.

# 48
  • Мнения: 2 230
http://m2.hm.com/m/bg_bg/productpage.0296380001.genericdevice.html

Здравейте, някой поръчвал ли е от тези балеринки? Чакам ги др седмица.

Получих ги - за мен са чудесни! Мекички и елегантни. Каишките могат да се махнат. Отлично попадение за тези пари!  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 57
Получих това на имейла


БЛАГОДАРИМ ВИ, ЧЕ ПАЗАРУВАХТЕ НА HM.COM

Посетете hm.com и ще получите 25% отстъпка за един артикул по избор плюс безплатна доставка. Използвайте код 0448 на hm.com. Валидно само до 01/06/2016.*

# 50
  • Мнения: 68 631
Много кодове, много нещо... Joy Последно 25 или 10 е намалението? Laughing

# 51
  • Мнения: 57
Различни кодове са -0442 и 0448. Не знам обаче дали се хващат на всички акаунти.

# 52
  • Мнения: 1 670
Много кодове, много нещо... Joy Последно 25 или 10 е намалението? Laughing
Единият код е с 25 на 1 артикул, другият на цялата сума 10%. Аз благодаря, ще се възползвам

# 53
  • Мнения: 68 631
Много кодове, много нещо... Joy Последно 25 или 10 е намалението? Laughing
Единият код е с 25 на 1 артикул, другият на цялата сума 10%. Аз благодаря, ще се възползвам

 Peace

# 54
  • Мнения: 3 459
Брех, много се отпуснаха на кодове  Mr. Green

Пуснах едни детски сандали и ще чакам да си оправят бъга в сайта, че да зареди всички секции  Tired

# 55
  • Мнения: 68 631
Да, днес ми дойде поръчката, която пуснах с 15 процента намаление и БД...

# 56
  • Мнения: 6 301
А аз нямам никакъв код  Crossing Arms

# 57
  • Мнения: X
Благодаря за кодовете. Този за 25 % е за един артикул - прави го автоматично за най-скъпия в поръчката.
Аз получавам бюлетин, но не ми пращат кодове, а съм редовен клиент  Crossing Arms Sad

# 58
  • Мнения: 309
Благодаря, момичета за кодовете! Искам да питам за сутиените - тези пуш ъп и супер пуш ъп - каква е разликата? Simple Smile

# 59
  • Перник
  • Мнения: 4 863
И аз нямам код  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт