Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 477

  • 56 924
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ах, тия твои маргарелки!  Laughing Laughing Hug
Баровеца много си го харесвам. Crazy Heart Eyes И опърничавата мома също. Grinning Heart Eyes А двамата заедно са ми невероятна двойка. Heart Eyes Heart Eyes

По-готино определение за магията на Фемир няма  Peace
Вярно е! Grinning Ще си сложа пак любимата двойка с любимото цвете...


Ето я и сама опърничавата мома Laughing

# 721
  • Мнения: 2 787
Привет Hug Hug Hug wavey

Доста неща сте коментирали, та и аз да кажа моето мнение Mr. Green /да се изходим компИтентно/

Рори Hug, много точно си хванала нещата в ASK, напълно споделям твоето мнение, и за мен финала е отворен, но както казах и преди според мен Джан оцени искреността на Азра, в този момент нямаше как д аса заедно, но наистина дава шанс за едно ново начало. А Керем е един
Скрит текст:
путьо
, сори ама изобщо не можа да оцени любовта нито на Азра, нито на Шебнем, и според мен му хареса начинът на живот, всичко му е осигурено, вози се в скъпа кола, живее в прекрасна къща, а не че толкова се влюби в съпругата си.
А Джан и Азра бяха хубава двойка Heart Eyes Смятам, че Азра го обикна, и може би затова му каза и истината Peace



Относно АФК, аз лично не можах да харесам нито Санем, нито актрисата, а че Халдун не ставаше за нищо, е ясно, и той като родител има огромна вина за състоянието на Джансуто Crazy

Ето една различна Дениз Уур- с Джансел Елчин



Профииииии, ако ощИ не си разбрала Mr. Green, Каптана много отдавна е зает, още се биеме и караме с Неви за него, въпреки че трябва да призная, тя му е верна, а аз не Joy Та скриЙ я тая обява и не го предлагай повИче smile3515

Последна редакция: вт, 02 авг 2016, 11:44 от Jane2013

# 722
  • Мнения: 2 787
Тъй като на мястото на АШК стартира ПЕ, та едно мнение на една рускиня, мн точно според мен в тази част

Сегодня посмотрела пару серий,такая ностальгия замучила по этим сериалам! Как там играет 21-одни летний Чагатай! Слезы текут безудержно глядя на него! Это была лучшая игра его в сериалах:"Фериха"и"Путь Эмира"! После,уже по прошествии. 4-х лет,ничего подобного с ним,не было,хоть я люблю его в любых ролях!Гизем так подходила ему! Вся история очень трогательная,очень жаль,что не досняли!



Що се отнася до Гизема, скоро се появиха сериозни критики към нея, че в този спряния сериал- Улиците на Истанбул или нещо подобно, не ходела на сета, закъснявала с часове, целия екип я чакал, а нея я няма, тя естествено с присмех е отговорила, че я забавляват подобни писания, ама никой не е потвърдил, че не е вярно. Непрекъснато си пуска слухове, че ще се жени, ама тоя дето е с него, не и е подарил годежен пръстен дори, чакаше за Св.Валентин, после за РД, ама пръстен йок. И сериал почвала през Септември, та ще гледа да намери време през Октомври или Ноември да се ожени. Не разбирам такова поведение, същото като на другата партньорка на Чаатай, дето хонорарът е за новия сериал щял да е 50000TRY, само дето сериал няма Mr. GreenТакава подготовка кипи за новия сериал, че цял ден е прекарала миналата седмица да поства снимки по социалните мрежи от ПО с носталгия колко и липсвал тоя и оня, ама познайте Чаатай липсва ли и Grinning
А това аз го разбирам по един начин, вие как

Скрит текст:
Любовь без комментариев!

Шебнем Донмез была замечена вместе с подругой в районе Бебек. Увидев актрису, журналисты обратились к ней со следующим вопросом: "Ваша сериальная дочь из сериала "Прилив" Мира, то есть Серенай Сарыкайя в отношениях с Керемом Бурсин. Вам нравятся их отношения?", на что Шебнем в ответ просто улыбнулась
евтин PR e цялата любов ooooh!

За да е пълна картинката, ето и една Ягмур Тр Mr. Green


Не разбирам как зат ази жена може да се каже, че е красива ooooh! Знам, че е въпрос на вкус, ама........
Скрит текст:

Относно Мелодията там Аслъ е такова дърво, и честно мен и историята ми беше банална, да не говорим, че и главния може да е мистър Турция, ама е второто дърво, никаква химия, сори, ама така мисля,

Като гледам инфото за новия сезон, няма да гледам нищо поне засега  Wink

# 723
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 414
newsm78 Thinking Аз тия моменти в Изкушение явно съм ги пропуснала.  Embarassed Наистина от последните две съботи и недели пропусках епизод в единия от дните, а другия не го хващах целия, но ... в главата ми е останало усещането от директното излъчване и изобщо не разбрах Азра да се е влюбила в Джан. Според мен той просто спечели уважението й, затова и накрая реши, че този човек не заслужава да бъде лъган. Ожени се за него за да натрие носа на Керем в опит да предизвика ревност и така да го върне при себе си. Не видях чувства към Джан. Тя до последно гледаше с очакване и  трепет Керем, включително в сцената накрая със стрелбата. Естествено, пак казвам не съм гледала всичко с превод и може нещо да ми убягва. А финалът наистина е добър и смислен. Напомня финал на кино филм, а не на турско дизи. Peace

Тя му каза че се е влюбила в него. Затова коментирах че чувствата и много ги претупаха, типично като за финал, но поне 2 пъти му каза че е влюбена и че го обича Peace

Наде, мен ме е страх вече да загледам нещо ново- миналото лято започнах Киралик ашка, който започна като много свежа комедия, а в момента е някакъв гювеч от комедия и драма, и да беше само това, ами някакви безумни ситуации истинска обида за интелекта..... Зациклила съм на 30-та серия и не мога да догледам останалите 22 от първия сезон. За мен историята е по-важна от двойката, макар че и двойката също ми е важна, но ако прекалено много издиша сценария, няма как да гледам.... Старите сериали мога да ги гледам безброй пъти- започват бавно и плавно, историята се разгръща, има ескалация, а после и логичен финал. Сегашните започват бурно, а после от липса на идеи се успиват, почват да си ги смучат от пръстите, че белким задържат интереса, а финала направен набързо и без точна идея...ако изобщо има такъв ooooh! Някак вече станаха много еднотипни и разпознаваеми историите, започвам да гледам и вече знам какво ще се случи Rolling Eyes
Новия Чачов сериал вече ми се е отщял преди дори да е започнал-  с тези догатки, всеки ден нова клюка и естествено никой не потвърждава и не отрича много ми дотегнаха. Не уважават зрителите си, оставяйки ги да четат всякакви простотии, а послре заради пренавиването интереса спада.....

ПП Оо Джейни можеш да си сигурна че на Сера много и липсва Чаатай- спомни си как се юрна по стълбите надолу че да се снима с него на Пеперудите- ей така като за последно да му се провеси. Изпълнениеуто и си беше почти засада, но едва ли беше очаквала толкова бързо да му види гърба- дизито свършщи и вече нямаше защо Ча да и търпи кифленските изстъпления ooooh! Ако си спомняш, по онова време тъкмо беше заминала за САЩ и спешно спешно се завърна. Няколко дни след Пеперудите имаше награди за най успешно рекламно лице, ама там Ча го нямаше съответно и Сера не я интересуваше, щото нямаше да влезе в един кадър с него.

И да, Чаатай играе много по-добре със заспалата Гизем, отколкото в следващия си сериал- след първоначалния му ентусиазъм в Прилива, после направо ми стана противен, не знам кое ме дразнеше повече, тъпата история или Ча Sick

# 724
  • Мнения: 21 201
 wavey

Ако вярваме на всичко изписано по жълтите страници охооо закъсахме я, Mr. Green но всеки си вярва в това, което му харесва, това е доказано във времето и не подлежи на коментар от моя страна.
Аз пък харесвам "заспалата и бездарна" Гизем, също ми е симпатична и Ханде(не знам дали греша името й) която партнираше на Ча в АО.
Ивче, Ягодките е приключил сериал, затова ти го предложих, а настоящите не се знае накъде, ще поемат сценарийно.

Последна редакция: вт, 02 авг 2016, 14:23 от Neidjal

# 725
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 002
Аз както винаги не съм разбрала кога Азра се е влюбила в Джан. Rolling Eyes Blush Освен това за мен да казваш на някого, че си се влюбил в него и наистина да си се влюбил, са две съвсем различни неща. Аз у Азра не усетих любов към този човек. Единствено известна доза уважение примесена с капка възхищение. Peace

Джейни  Hug, коя е тази в спойлера, че не я знам? newsm78

Въобще ... напоследък нямам време, а и желание, да следя какво става из комшийските артистични среди. Не съм разбрала Сера какво пак се е сетила да ползва Олигофренията за да напомня за себе си. Ама не се изненадвам. Тя толкова си може.

# 726
  • Мнения: 16 938
Здравейте  Hug   Hug Hug Hug Hug
До като не се потвърди информация която се пише в жълтите страници не вярвам на нищо.

# 727
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Тази в спойлера на Джейн първоначално я помислих за Ямур, после ми заприлича на Синем Кобал /на батЮ/, а може пък да не е нито една от посочените.

За Гизем би било обидно да я сравняват със Сера, най-малкото защото първата е малко по-симпатична. Миналата седмица из Туитър плъзнаха някакви непубликувани мисля досега снимки- на екипа, с фенове, Хазар май беше писала мазен коментар под снимка с нея и посестримата ѝ, но снимка на Сера с Ча нЕма newsm09. Пък може и някакви сетови да е имало, но те май в гръб и са останали незабелязани.
Е, как да не помним Пеперудите. Ама и това мина също както и дизито, с много шум за нищо  Mr. Green. Сега му е далече от главата- всяка жаба да си знае гьола, всяка кифла мола!

# 728
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 414
Тази в спойлера на Джейн първоначално я помислих за Ямур, после ми заприлича на Синем Кобал /на батЮ/, а може пък да не е нито една от посочените.

За Гизем би било обидно да я сравняват със Сера, най-малкото защото първата е малко по-симпатична. Миналата седмица из Туитър плъзнаха някакви непубликувани мисля досега снимки- на екипа, с фенове, Хазар май беше писала мазен коментар под снимка с нея и посестримата ѝ, но снимка на Сера с Ча нЕма newsm09. Пък може и някакви сетови да е имало, но те май в гръб и са останали незабелязани.
Е, как да не помним Пеперудите. Ама и това мина също както и дизито, с много шум за нищо  Mr. Green. Сега му е далече от главата- всяка жаба да си знае гьола, всяка кифла мола!


Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Съгласна за Гизем, в сравнение със Сера никога не ме е дразнила Peace

# 729
  • Мнения: 27 537
 wavey



  Марги да сме сега тук   на брега и да си пием коктейлчета  Crazy а Чачун ша ни е барманчето  Joy   и ша ми го отстъпиш нали баджи Mr. Green



 Джейни  Hug

 
 Ка нема да и липсва на Сера ПО  та нали благодарение на прочутия пиар по сокаците и лендзене около Ча   се пишеше за Серенай  Sick и като свърши   сериала    почна с Керо  Joy
 


 Според мен се бавят с инфото заради ситуацията .  Ако продуцента е решил да  снима дизито ша го  направи но ще се забавят   Thinking    Въпреки ,че се пише в  началото на август почвали снимките .

 Изобщо ще има ли екшън сцени или ще се съобразат  заради ситуацията . И без тва се прават бозИ  а сега   наблегнат на шалвари , на традиции на религия  #Crazy  а сериали като ЗП    и  страстни сцени Йок !

Последна редакция: ср, 03 авг 2016, 00:09 от femmi2

# 730
  • Мнения: 27 537
 Уволняват артисти от театъра а сега и военни лекари  ooooh!     Мислите ли че  тези хора ще се подчинят и няма да си търсят правата ?   Thinking

http://www.dnes.bg/balkani/2016/08/02/chistkata-v-turciia-stigna … -akademiia.311064


 


 

# 731
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 414

Нова снимка на Хазалджим със стилиста на салона "Garage" Batuhan Uncu Wink
Косата и доста е пораснала, дали не прави нова визия за нов проект?

# 732
  • Мнения: 27 537
Наликазахаот екипа на Хазал,че ще   пропусне този есенен сезон . Хубава е Хазал на новата снимка  Peace


http://tvnovellas.blogspot.bg/2016/07/blog-post_962.html

 tooth и статия  че Сера и липсва ПО  и Чаатай защо ли? Joy и коментари  Joy

# 733
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 414
Наликазахаот екипа на Хазал,че ще   пропусне този есенен сезон . Хубава е Хазал на новата снимка  Peace


http://tvnovellas.blogspot.bg/2016/07/blog-post_962.html

 tooth и статия  че Сера и липсва ПО  и Чаатай защо ли? Joy и коментари  Joy

Първите два, коментара къртят Joy Joy Joy
Щях да ги метна тука, ама сайта не позволява копиране.

Ма как няма да и липсва Прилива- хеле сега като започне Ча новия си проект ще и иде да се гръмне, че вече никой няма да се сеща за нея. То и сега по анкети предимно за първия Чачов сериал и първата му колежка се сещат хората, а феноменалния феномен, дето само създателите му и някой друг платен драскач го титулуват така я събере към 200 гласа, я не   hahaha

# 734
  • Мнения: 27 537
Чагитко   вдигна купон  ,че се отърва от нея и Еджето Joy а Марги и стихове написа

    на  Сера и липсва награбванетУ служебно , щото друго Немаши  Naughty hahaha  и нема и да има !

Последна редакция: ср, 03 авг 2016, 10:49 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт