Незнам как да се чувствам.

  • 16 556
  • 137
  •   1
Отговори
# 90
  • Sofia
  • Мнения: 15 603
   Според мен, просто за в бъдеще ще се постарае да се прикрива по-добре, но няма да спре. Мъже с подобно изкривяване на психиката не смятат, че вършат нещо лошо, съответно – нямат стимул да преустановят със забежките зад гърба на любимата си. А какво е писал на въпросните жени? Че търси неангажираща връзка ли?

# 91
  • Мнения: 2 695
Плюшено мече, ама от големи, какво да е  ooooh!

Черна котка, само не го карай гаджето ти да те води на гинеколог, че ще се избиете  Joy ooooh! ooooh! ooooh!

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 15 603
   Мне, щом става въпрос за медицински лица, няма проблем – проверено. Wink

# 93
  • София
  • Мнения: 11 503
  Според мен, просто за в бъдеще ще се постарае да се прикрива по-добре, но няма да спре. Мъже с подобно изкривяване на психиката не смятат, че вършат нещо лошо, съответно – нямат стимул да преустановят със забежките зад гърба на любимата си. А какво е писал на въпросните жени? Че търси неангажираща връзка ли?
Забежки в какъв смисъл? Достигнал ли е с някоя от тия петдесет жени до нещо повече от......?
И май много често авторката му рови в тел-а....

# 94
  • Мнения: X
Здравейте,
Скрит текст:
най-накрая намерих къде да пиша, тъй като съм нова и много много не ми е ясно. Та така, моята история е следната. С моят приятел уж всичко беше добре. Винаги ми е показвал колко много ме обича. Грижи се за мен. Помага ми, тъй като ние живеем заедно. Нямала съм кой знае колко скандали и разправии с този човек, но какво стана един ден. Аз си падам малко ревнива, е не малко, но пък и не съм такава, че да се побърквам или поне до сега беше така. Взех му телефона един ден и какво да видя ....  Embarassed нашият хубавец влизал март месец в сайтове за запознанства и си писал с поне 50 жени. Коя отговорила, коя не. Нищо кой знае какво , но факта че съм го видяла, вярвайте ми - дойде ми в повече. От там един найстина огромен скандал, аз си засъбирах багажа... ами точно като по филмите стана. Нищо,  простих му. Преди 2 седмици имаха събиране, колегите. Аз бях на работа и не ходих с него. Съответно напил се е, но не там е проблема. Взимайки му телефона, влизам във вайбър и писал на някаква си ... вярвайте ми просто не издържах и казах край.  Край, край, колко да е край?? Нито говорех, нито нищо. Не се изнесох само защото сме в чужбина и сега на 11 се прибираме. Точно в този ден в който го видях в 5 сутринта, тъкмо бяхме станали за работа и до 7 той ревеше и се молеше, но аз не. Не отиде на работа, защото му личеше, че найстина му е гадно. Следобяд дойде и ме взе от работа, а аз пак не говорех. Прибирайки се, какво да видя .... свещи из цялата стая, цветя, мечка, вино .. а вярвайте ми, това не е в негов стил. Той въобще не е романтик. И както винаги глупачката простих като той ме умоляваше, че е за последно и никога повече няма да си го позволи защото разбрал колко ме е наранил. Че бил глупак и т.н. каза, че скоро пръстен щял да ми купи и догодина искал сватба. Омайване, Омайване. ....  ooooh! та , след този дълъг пост, за което се извинявам, въпроса ми е да вярвам ли, да не вярвам ли?? Какво да правя?? Как да забравя и да продължа все едно нищо не е станало.. обичам го зверски много и въобще не мога да си представя да не сме заедно.
Така описан, явно е от мъжете, за които жената е жена за у дома, а другите са за развлечение и  той не намира нищо лошо в това.Прави се на романтик, умолява те, омайва те, защото явно все още има някакви чувства към теб.След някоя и друга година, като си поомръзнете още, като ви налегнат и деца, и други проблеми, хич и няма да те моли и омайва, просто ще ти каже нещо от сорта:"И какво искаш сега?Да съм вързан вечно до полата ти?Нали всяка вечер се прибирам при теб?Значи искам да съм с теб.Другото не е важно!". Но няма да спре.
Основния въпрос, на който трябва да си отговориш е, дали си готова да живееш така.

Личното ми мнение е, че дори да има някакви чувства към теб, не те обича достатъчно.И най-важното, не те уважава изобщо.

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 15 603
Забежки в какъв смисъл? Достигнал ли е с някоя от тия петдесет жени до нещо повече от......?
И май много често авторката му рови в тел-а....

   Да си пишеш гнусотии с разни онлайн пропаднали мръсници за мен е изневяра и абсолютно достатъчен повод за раздяла. Peace А и нали по детски не вярваш, че той ще си остане само с писането? Wink Много ясно, че при тези обстоятелства авторката ще му бърника из телефона – по-добре да узнае истината докрай, отколкото да се оставя да я правят на глупачка, блажено затваряйки очи и извръщайки главица на другата страна. Peace

# 96
  • Мнения: 2 695
Искаш да кажеш на авторката да си събира чантата, гащите и да се изнася ли? Simple Smile

# 97
  • София
  • Мнения: 11 503
Забежки в какъв смисъл? Достигнал ли е с някоя от тия петдесет жени до нещо повече от......?
И май много често авторката му рови в тел-а....

   Да си пишеш гнусотии с разни онлайн пропаднали мръсници за мен е изневяра и абсолютно достатъчен повод за раздяла. Peace А и нали по детски не вярваш, че той ще си остане само с писането? Wink Много ясно, че при тези обстоятелства авторката ще му бърника из телефона – по-добре да узнае истината докрай, отколкото да се оставя да я правят на глупачка, блажено затваряйки очи и извръщайки главица на другата страна. Peace

Какво си е писал той с тях? Гнусотии ли? Щото не видях авторката да е споменала нещо подобно, даже обратното - "нищо особено, но нали знаете", това за онези петдесет бройки от сайта за запознанство.

# 98
  • Мнения: X
Искаш да кажеш на авторката да си събира чантата, гащите и да се изнася ли? Simple Smile
Определено!
Ако аз имам гадже, което се лигави из нета с разни кукундрели и си урежда срещи, нито ден няма да съм повече с него.
Или викаш, да го потърпи някоя и друга година, да се обзаведат  с 1-2 деца, пък после, ако той "не се промени", да го изрита?   Laughing



# 99
  • Sofia
  • Мнения: 15 603
Искаш да кажеш на авторката да си събира чантата, гащите и да се изнася ли? Simple Smile

   Аз какво ще я посъветвам – няма значение, важното е тя какво ще направи за самата себе си, ама така, като я чета – не съм оптимист. Simple Smile

# 100
  • Мнения: 59
Хаха ... не ми е смешно, но това с чантата и гащите ...  Laughing поне 2 или 3 пъти прочетох какво е писал. Не, никъде не пише, че иска да се вижда с тая и с оная. В чата можеш да видиш нещо от сорта на много си секси, хубави гърне,  сладко дупе и т.н. но нещото което ме втрещи и ме побърка, е че но 2 или 3 нямам спомен нашия си е снимал хубосника и що пък да не го пратиме ???  Thinking ooooh! именно заради това питах, как да продължа на пред?? Какво доверие да имам при положение, че съм видяла това ? Да, хубаво обещал е даже като типична жена като подхвана тази тема той почва да се ядосва и ми казва пак ли се връщаш назад? Нали се разбрахме? Помолих те за последен шанс и ще ти докажа, че никога няма да се повтори.

# 101
  • Sofia
  • Мнения: 15 603
В чата можеш да видиш нещо от сорта на много си секси, хубави гърне,  сладко дупе и т.н. но нещото което ме втрещи и ме побърка, е че но 2 или 3 нямам спомен нашия си е снимал хубосника и що пък да не го пратиме ???  Thinking ooooh!

   Абе, с извинение, ама с що за мъже си имате работа, wtf?!? Shocked

# 102
  • Мнения: X
Хаха ... не ми е смешно, но това с чантата и гащите ...  Laughing поне 2 или 3 пъти прочетох какво е писал. Не, никъде не пише, че иска да се вижда с тая и с оная. В чата можеш да видиш нещо от сорта на много си секси, хубави гърне,  сладко дупе и т.н. но нещото което ме втрещи и ме побърка, е че но 2 или 3 нямам спомен нашия си е снимал хубосника и що пък да не го пратиме ???  Thinking ooooh! именно заради това питах, как да продължа на пред?? Какво доверие да имам при положение, че съм видяла това ? Да, хубаво обещал е даже като типична жена като подхвана тази тема той почва да се ядосва и ми казва пак ли се връщаш назад? Нали се разбрахме? Помолих те за последен шанс и ще ти докажа, че никога няма да се повтори.
Е, те пък такъв въздухар и секунда няма да го търпИМ.
Kalpazankaa , ти сериозно ли?Той е толкова кух, че си "увековечава достойнството" на шир и надлъж, а ти питаш какво да правиш?    Shocked

# 103
  • Мнения: 59
Винаги съм мислела, че такова нещо няма да мога да простя. И сега какво? Аз те тормозя и не мога да кажа край, щото то така излиза. Но искам да чуя странично мнение, какво вие бихте направили, но найстина се поставете на мое място, защото остави го е най лесно. Но когато обичаш нещата не стоят така и малко или много човек става глупав .. че в моя случай и ТЪП !!

# 104
  • Мнения: 59
Май май ... имате голямо право и като чели не ми стискаше да го помисля от тази страна  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт