Кандидат и бъдещи мами с татко от епруветка - 4

  • 52 508
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 126
Да Звезди, с клостил. Фукито днес беше 16мм.

Браво Нандин! Хайде и това яйчице да уловите! Ти без упойка правиш пункциите нали?

# 76
  • София
  • Мнения: 10 642
Ами последния път доки не ми разреши без упойка, бяха 2 ф. Ще видим този път

# 77
  • Мнения: 3 405
Ох, мислех да му напиша на въпросният "гост" в темата някои неща , но се отказах. Само 2 думи г-н  I_da : 1. благодаря, че специално сте се регистрирал, за да ни просветите за толкова лесното решение на проблемите ни и 2. много филми гледате



Нандин, може и преди септември - не се знае. Стискам палци за още едно сладоледче  Grinning

# 78
  • Мнения: 2 885
Нандин, стискам палци:)
А за другата "тема", ама как не съм се сетила по-рано. 😂😂😂😂
ха, йоли, за сега си давам сметка, че в твоя случай може да се събере материал за цял роман. можеш да го кръстиш "50 нюанса на донорство" или "трима в леглото"/ако искаш да е в еротичния жанр/, или "всичко за детето", ако те влече по-сълзливата литература. ако почнеш да пишеш, свирни, аз ще помагам с идеи.

# 79
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Нандин, стискам палци:)
А за другата "тема", ама как не съм се сетила по-рано. 😂😂😂😂
ха, йоли, за сега си давам сметка, че в твоя случай може да се събере материал за цял роман. можеш да го кръстиш "50 нюанса на донорство" или "трима в леглото"/ако искаш да е в еротичния жанр/, или "всичко за детето", ако те влече по-сълзливата литература. ако почнеш да пишеш, свирни, аз ще помагам с идеи.
Joy тройка на разсъмване, или двама са малко - трима са много....

# 80
  • Мнения: 2 885
тройка на ръзсъмване е добро, но няма ли да ни съдят за авторски права? от друга страна пък, защо не? не е предаване, а книга.

# 81
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Ще ни простят, сигурна съм, каузата си заслужава. 😂
Сега се зачудих, човека дали не си предлага услугите... 50€ тарифабли беше 😂😂😂 ооххх ще умра от смях, рано сутринта, т.е. вече не е много рано.

# 82
  • Мнения: 2 885
аз всъщност си мислех, че става въпрос за жена. въобще не загледах профила. ще трябва обаче да прати спермограма и семейна анамнеза. в кралството имаше такъв случай: човекът спермодаряваше и по класическата технология, че май дори му бяха вързали няколко жени.

# 83
  • София
  • Мнения: 10 642
Момичета, новините от днес при мен не са добри. Извадихме 1 Я, но незряла. Само това не ми се беше случвало, явно и това е трябвало да ми се случи Simple Smile
Може би ще имам време за още 1 пункция преди отпуската на клиниката, ако не... На есен с песен Simple Smile

# 84
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Нандин, голямо търпение е нужно за всичко, което правиш всеки месец. Прегръщам те и само напред... кога горе долу трябва да вземеш заповедта?

# 85
  • Мнения: 3 126
Ех, Нандин! Дано да се види края на тази епопея вечеее! Прегръдки и от мен!

# 86
  • Мнения: 2 885
нандин, а не пробваха ли съвсем с нея? чела съм във форума, че понякога дръпвали/един-единствен случай в интерес на истината, като бяха станали близнаци от две яйцеклетки, от които едната недозряла/.
бях чела преди време доста статии от една американска клиника, която лансираше дхеа-то/малко избирателно, тъй като имаше и доста странни постулати/. те бяха развили теорията, че при поликистоза организмът е свикнал на големи количества тестостерон/относително, разбира се, все пак става въпрос за жени/ и е оправдано при тези жени дозите дхеа да са по-големи, а не по-малки, въпреки че нивата им на тестостерон са по-високи. може би при теб се получава така с лх-то. при по-ниски стойности яйцеклетки зреят по-бавно. клостилът понякога има такъв ефект - по-бавно расте е2 и съответно по-бавно нараства лх. ако другия път оставите фоликула до 18 мм или биете допълнително прегнил сигурно ще е наред. а може и лх-то да се тръгне само. дано хванете още един цикъл до средата на юли.

# 87
  • София
  • Мнения: 10 642
Звезди, за първи път ми се случва да е незряла. Няма да я пробват изобщо, шанса е почти нулев, няма смисъл да хвърлям още 400лв, които и без това нямам.
ЛХ и Е2 си бяха прекрасни този път.
Миналия месец сложихме прегнил на 2 Ф - единия беше 16, другия 17мм. Резултата 1 хубава и едно презряла Я.

# 88
  • Мнения: 3 405
Нандин, стискам палци следващият път да има узряла Я.   Hug

# 89
  • Мнения: 2 885
нандин, а дали не е от съкратения цикъл? фоликуларната фаза е била по-къса от обичайното в два поредни цикъла, може би затова е недозряла.

Общи условия

Активация на акаунт