Прохождане

  • 1 805
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
След много WinkИзправи се на 11 месеца, проходи на 1г.5месеца Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 2 672
въобще не помня кога се е изправил, та той е като глист Grinning постоянно мърда, шава - още от новороден Grinning , но виж проходи на 8.5 мес.

# 17
  • София
  • Мнения: 626
Калоян се изправи на 7и половина мес., първите крачки направи на 9и половина, а няколко дена преди да направи 10 проходи.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 100
изправи се на 9 и половина, чакаме да проходи, но май няма да е скоро. В проходилката е като фъртуна, на без нея май не е страх! А и ходи само на пръсти #Crazy, още не съм се притеснила, но незнам дали трябва Blush
Вашите дечица ходят ли на пръсти?

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
изправи се на 9 и половина, чакаме да проходи, но май няма да е скоро. В проходилката е като фъртуна, на без нея май не е страх! А и ходи само на пръсти #Crazy, още не съм се притеснила, но незнам дали трябва Blush
Вашите дечица ходят ли на пръсти?
Миналата седмица имаше тема за ходенето на пръсти.Оказа се, че е нормално за прохождащи деца Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 446
На 8 месеца се изправи и на 1г. и 1 седмица проходи.

# 21
  • Мнения: 507
Каката започна да се изправя на 6 и половина а на 11м. точно проходи. А малкия се изправя от 7м.

# 22
  • Мнения: 2 672

Вашите дечица ходят ли на пръсти?
Миналата седмица имаше тема за ходенето на пръсти.Оказа се, че е нормално за прохождащи деца Heart Eyes

моят пък не е прохождал на пръсти  newsm78 вярно като пате , но на цяло стъпало

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Изправи се на 9 месеца, проходи на 1г. и 1м, - значи 4 месеца  Grinning.
Също

# 24
  • Мнения: 8 505
Изправи се на 6-7м,направи първите си стъпки на 9.5м,а проходи месец по-късно.

# 25
  • Мнения: 877
Почнахме да се опитваме да ходим от 9-ти месец. Проходи на една годинка. Измина един месец вече и може да обикала масата и да ходи по коридора, но все още иска да съм до нея. Така, че според мен ще минат още 2 седмици  поне за да може сама да си джитка Wink, т.е ако сметна и ние към 4 месеца общо.

# 26
  • Мнения: 5 299
изправи се на 9 и половина, чакаме да проходи, но май няма да е скоро. В проходилката е като фъртуна, на без нея май не е страх! А и ходи само на пръсти #Crazy, още не съм се притеснила, но незнам дали трябва Blush
Вашите дечица ходят ли на пръсти?
Викториа все оЩестъпва на пръсти, и като се измори, тръгва на цяло стъпло.

А ина4е се изправи на 8 месеца, но оЩе я е страх да се пусне. Направо се побърквам с тва водене за ръце. Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 252
Изправихме се на 7-7,5 месеца на десет ходеше като се подпираше където свари а на 11 се пусна и сега еле да видиш какаво става - бяга търчи ходенето не го признава за нищо.Без крака останах Mr. Green

# 28
  • Мнения: 948
Сина ми се изправи на 8 месеца, а проходи в началото на 11 месеца.

# 29
  • Мнения: 790
Три или дори четири месеца.

Общи условия

Активация на акаунт