Kara Sevda с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 5

  • 114 914
  • 726
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 5 996
След около 30 серии ще разберем.

# 586
  • Мнения: 13 408
Забравила съм как беше първи сезон, но не трябваше ли по това време да има вече втори трей?  newsm78

# 587
  • Мнения: 5 108
Скрит текст:
Китиджим,
Не винаги съм съгласна с всичко, но обичам да те чета!  Hug Давай за другите!  Praynig Мерекетме!  Peace
А язе дълбоко се замислих над съвета на Емо дали да не мина на документални филми.  newsm78 С цел поумняване.  4470 tooth
И една молба, драги съфорумки!  Praynig Моля, цитирайки ползвайте спойлери и редакция!  Hug Пълните цитати са неудобни и задръстват излишно темата. Благодаря!  Hug

пп - Все пак да споделя, че мен доста ме издразни ей този убавец.  Mr. Green



И предвид трея за 38 ще продължава хубостника.  Mr. Green Нихи трябва да го пържи на бавен огън. А Емо да го почва с отрова нищо, че Китиджим  Hug я е грижа за бъбреците му.  Grinning

СелфиетHug
Виж колко съм съобразителна  tooth tooth, та скрих даже и онзи дразнещия Mr. Green.
Докато зяпам фермерката с котката Сфинкс, па се замислих и по бебешкия въпрос. И пак ме доядя на онзи "отмъстител"  tooth. Като знае, че са се налазвали с Нихи-то, как пък не му се появи и ню-ню съмнеж за авторство  Mr. Green. Тя че Нихан прави всичко възможно да не й се вярва много - прави, ама все пак...
Нощес пропуснах аби Тарък  Mr. Green. Щях да падна възнак... новият му бизнес е продажба на коли ли??? Шъ умрЪ tooth tooth Де бради.... де коли  Mr. Green Mr. Green
На голямото "сдобрително" гости анне Фехиме само дето не грабна кибрита и да пали клечките при действията за обвързване на Кемо към Ася  Mr. Green. Обаче.... пилотът дава на задеееен... Ми то при толкова зрителни халюцинации.... кофти работа Mr. Green. И ми мина през ума - ами ако аннето знаеше, че двамцата спинкат като братче и сестриче,к,ви ли щеше да ги свърши tooth tooth tooth
Много ми хареса как се пропука безчувствената опаковка на Емко, когато докосна бебунчо smile3521. И не само се пропука, ами и аха-аха да се разтече smile3521 Peace

# 588
  • Мнения: 13 408
Как ню-ню бе, Кити?  Wink Баш бая му се появи съмнение на Кемо, но дори в неговия лагер се намериха такива дето да  му разсеят съмнежа. За втората майка ми е думата - Лейля. Олмаз вика, га че ли им е светила.  Embarassed
А нищо не казваш за твоя човек Зехир-Фикрет. Оказва се и той с кара севда.  Rolling Eyes Отделно, че и той дъни патрона в интикама. Обърка работата с адвокатите.  Confused
Имаме си и нов образ.  Sunglasses Тюркиш Марк Антоний за тюркиш Клеопатра.  tooth За сега обърка майките.  Joy И на него му куца агентурата.  hahaha

# 589
  • Мнения: 5 108
Верно пропуснах Зехирчето tooth. Просто беше неотразим с тези букли и с физиономията си на пребозало теле... Обаче пък адвокатка забърсал Mr. Green. Машалла!  tooth
Каква Клеопатра, какви 6 лв.... По времето на Клеопатра имало ли е високи токчета tooth. Щото като я гледах наш,та претендентка как ходи на тях - ми сетих се за извънземното от "Контакт" - колената се огъват наобратно  tooth tooth tooth

# 590
  • Мнения: 13 408
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Ами кой го знае тоя образ от къде са му сведенията за Клеопатра?!  Joy Joy Joy Най-много от някоя  изрезка от списание лепната в затворническа килия.  Thinking

# 591
  • Мнения: 198
Здравейте-38 епизод 2 трейлър
https://youtu.be/3ZbJWy5UhPI

# 592
  • Мнения: 13 408



Аферим!  Peace Докато попитах и има-няма след 2-3 саата го пуснаха.   Grinning
И Марк Антоний го има билле.  tooth
Нещо като анкета.  Wink Колко пъти като види Дениз на Кемо ще му светне, че чоджука дето беше в тях и бебето на Нихи са едно и също?  Grinning

# 593
  • Варна
  • Мнения: 12 919
И на мен ми се чини,че ще му светне,ама... Mr. Green

Иииииииии Клеопатрааааа Crazy

# 594
  • Мнения: 8 136
Привет, момичета!  bouquet bouquet bouquet
Кити, Селфиет,  Hug Hug Hug
Понеже обсъждате Клеопатров- честно, много ме дразни и ми е излишен напълно, ама за нуждите на сценария ще го търпя.  Mr. Green

Ха ха ха, Асуто пак остана на сухо. Кемо вече напълно компрометира образа на турския мъж. Simple Smile Ама искам да го видя като разбере кой му е шурей.  Joy Joy Joy

Аз пак започнах да жаля Ниханчето.  И се чудя след толкова гняв и у двамата, кога ще ги видим заедно.

И докато пиша ето го и трея. ( Йо,  Hug Hug Hug)
На Кемо май ще му светне чие е онова бебе, дето им гостува Simple Smile Уф, кога ли ще му попадне и дневникът в ръчичките.

# 595
  • Мнения: 13 408
Кемо вече напълно компрометира образа на турския мъж. Simple Smile

Да го реабилитирват артък, че не се трае.  Mr. Green Замязал е на разгонен слон в стъкларски магазин.  Confused

# 596
  • Мнения: 5 108
Да го реабилитирват артък, че не се трае.  Mr. Green Замязал е на разгонен слон в стъкларски магазин.  Confused

Селфиет, в стъкларския магазин слонът няма защо да е разгонен.... само ще разбие пода  Mr. Green Mr. Green

# 597
  • Мнения: 8 136
Селфи, слонът направо е нищо в сравнение с Кемо.  Joy Joy Joy Асуто накрая по грешка може да го отнесе, хем да се кротнат и двамата най-сетне.  Joy Joy Joy

# 598
  • Мнения: 13 408
Китиджим, Пепелче, Hug значи се обединяваме, че на Кемо му трябва "нещото",  Blush белки му се наместят чакрите и му се избистри мисълта.  Grinning



Еванджелинnewsm51

Последна редакция: нд, 02 окт 2016, 22:42 от selfie

# 599
  • Мнения: 5 108
Китиджим, Пепелче, Hug значи се обединяваме, че на Кемо му трябва "нещото",  Blush белки му се наместят чакрите и му се избистри мисълта.  Grinning

Абсолютно и категорично!!! Щото вече са видни първите признаци на автоинтоксикация от натрупаните неизразходвани хормонЕ!  tooth tooth tooth

Общи условия

Активация на акаунт