Kara Sevda с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 5

  • 114 914
  • 726
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 13 408
Нихи смята да забива нож в гърба на Емо.  Rolling Eyes Ех, как се надявах на варианта с арсеника.  Confused Май повече работа ще свърши куршума на Кемо?  Wink

# 601
  • Мнения: 5 108
Знаем ли или поне подозираме ли колко епизода ще е втори сезон? Защото то на арсеника си му трябва време да подейства  tooth

# 602
  • Мнения: 13 408
Дава ми се да се следи с повишено внимание рейтинга. Вземе ли да пада ще трябва да се увеличава дозата.  Wink tooth

# 603
  • Мнения: 5 037
Според мен Кемо не видя детето.

# 604
  • Мнения: 2 064
и аз мисля че Кемо не е видял детето, подозирам, че е трик на трейлъра да заострят вниманието на
зрителите

и само да кажа:

момичета, много ми харесва подчертаното ви силно чувство за хумор при анализите ви на сериите

истински се забавлявам на диалекта и сарказма ви  newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 smile3525 smile3525

# 605
  • Мнения: 1 208
И на мен ми се чини,че ще му светне,ама... Mr. Green

Иииииииии Клеопатрааааа Crazy



Аааааа,не направо паднах по гръб.  hahaha Кой успя така да я гримира?Колаж ли е на някой от вас,или снимката е копната от извора,а може да е от братушките?!

# 606
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Здравейте, момичета! Hug

Скрит текст:
И на мен ми се чини,че ще му светне,ама... Mr. Green

Иииииииии Клеопатрааааа Crazy



http://www.zerrintekindor.com/?_Args=Dynamic,68



Аааааа,не направо паднах по гръб.  hahaha Кой успя така да я гримира?Колаж ли е на някой от вас,или снимката е копната от извора,а може да е от братушките?!

Зерин е играла Клеопатра в театъра. И най-вероятно се прави връзка с тази и роля. На мен лично ми харесват такива препратки. Peace

http://www.zerrintekindor.com/?_Args=Dynamic,68



# 607
  • Мнения: 198
Здравейте момичета снимки от 38 епизод










# 608
  • Мнения: 8 136
Битката продължава...
Ама и Зейнепчето не си губи времето. ИзгорЕ комисарчето. Simple Smile

# 609
  • Мнения: 5 037
Битката продължава...
Ама и Зейнепчето не си губи времето. ИзгорЕ комисарчето. Simple Smile

 Joy Joy Joy

Като гледам снимките, срещата на Кемо с беба ще се състои в кабинета на Емир.

# 610
  • Мнения: 5 108
Ама и Зейнепчето не си губи времето. ИзгорЕ комисарчето. Simple Smile

Пепелче, Hug, не се трежоли за комисарчето tooth. С толкоз акъл - да лапне по Зиза - това му се и полага - да Згори tooth.
Обаче като гледам Нихи и Кемо с този тен - направо на мангалчета мязат.... Тия хора не сА ли плашат от рак на кожата Mr. Green Mr. Green
И мойто Зехирче направо е умопомрачително с тез, витки и къдрици tooth tooth

# 611
  • Мнения: 1 208
Здравейте, момичета! Hug

Скрит текст:
И на мен ми се чини,че ще му светне,ама... Mr. Green

Иииииииии Клеопатрааааа Crazy





http://www.zerrintekindor.com/?_Args=Dynamic,68



Аааааа,не направо паднах по гръб.  hahaha Кой успя така да я гримира?Колаж ли е на някой от вас,или снимката е копната от извора,а може да е от братушките?!

Зерин е играла Клеопатра в театъра. И най-вероятно се прави връзка с тази и роля. На мен лично ми харесват такива препратки. Peace

http://www.zerrintekindor.com/?_Args=Dynamic,68





Аха,ясно.Сега разбрах.Благодаря ти!  bouquet

# 612
  • Мнения: 1 208
Значи в крайна сметка Кемо наистина вижда пак бебето и то в ръцете на Нихан.Ще познае със сигурност,че е същото бебе  и сигурно ще пита сестра си защо не му е казала,че бебето,което гледа е на Нихан и Емир,но едва ли,ще се сети,че е негово?Поне на този етап.Все някакак ,ще разбере,че е негово,но първо искам да разбере,аджаба Асу на кого е сестра.

# 613
  • Мнения: 13 408
А защо сте пренебрегнали Емо с Дениз?  newsm43



И айретен за Китиджим  Hug едно повторение на супер елегантно облЯкания Зехир-Фикрет!  Rolling Eyes



Кога стана меринджей, кога облече костюм?!  bowuu Sunglasses

А озетче нещо вар мъ?  newsm78

# 614
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
А озетче нещо вар мъ?  newsm78

Вар, вар, ама на руски.  Wink

"Нихан воссоединится со своей дочерью Дениз. Пока Эмир думает, что Нихан подвластна ему и они начинают всё с чистого листа, Нихан продолжает продвигаться в своём плане мести. Она пытается защитить свою дочь от любой опасности, но начинается война на двух фронтах. В этой войне она пытается держаться подальше от Кемаля и не путать его, но никак не может донести это до своего сердца.

Кемаль после выхода из тюрьмы готовит почву для встречи со своим соперником один на один. Но после каждой встречи с Нихан он будет постоянно вспоминать о том, что у него не каменное сердце.
С другой стороны Зейнеп получает неожиданный удар за помощь Эмиру. В тот момент, когда она пытается совладать с новыми проблемами и своими чувствами к Эмиру, к ней является господин Хакан и напоминает ей о прошлом с Озаном. Потому что у Хакана есть важные доказательства, которые касаются дня смерти Озана.
Эмир заключит договор с Асу, который поставит её в сложное положение перед Кемалем. Асу окажется в таком положении,где обратной дороги уже нет. У Кемаля для Эмира будет подготовлен большой сюрприз на работе. Пока Эмир думает, что победил в этой борьбе, Кемаль начинает составлять новые правила. В то время,как он пишет эту историю, снова самая сложная битва будет против Нихан. Борьба Кемаля против ума, сердца и своей злости будет намного сложнее, чем борьба с Эмиром.
Действия Эмира "случайно" пересекут пути Нихан и Кемаля. Эмир, как основатель игры, в своём кресле после ударов Кемаля переживёт сложные моменты. В треугольнике Эмир, Кемаль и Нихан движение каждого будет очень большим. Для Эмира самой большой опасностью является то, что отец Дениз - это Кемаль, который может об этом узнать. Он предупреждает об этом Нихан. А Нихан хочет держать Дениз подальше от Кемаля. Если она снова войдет в жизнь Кемаля, то начнется всё с самого начала, ребёнок будет постоянно находиться перед риском из-за войны между Эмиром и Кемалем. Но даже, если она дала полную гарантию Эмиру, ни Нихан, ни Эмир не смогут встать между встречей Кемаля и Дениз."

В другата тема момичетата са го превели и на нашенски. bouquet

Общи условия

Активация на акаунт