Лакове за нокти -105

  • 97 162
  • 742
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 46 641
Да, това е по всички опаковки и упътвания  ooooh!

Аз се разминах с Flip Flop Fantasy-то smile3515
Скрит текст:
Поръчах от един онлайн магазин, в който статуса на поръчката ми беше уж "Обработена", но после 4 дни ни вопъл, ни стон, накрая звъннах - изчерпан бил. Ами кажете де Crazy писах на тези, които се водят вносител, ще ми го пратят, но с един определен куриер, който пък по поставя условие кеш или 1 лв. на транзакция. Не е въпроса в този 1 лв., но се ядосах, не стига, че 20 лв. за едно лакче, ами и ми извиват ръцете с условия. Да си го държат.

# 181
  • Мнения: 20 239
OPI Breakfast at Tiffany’s Holiday 2016 Collection
http://chicprofile.com/opi-breakfast-at-tiffanys-holiday-2016-collection

OPI Washington DC 2016 Fall Winter Collection
http://chicprofile.com/opi-washington-dc-2016-fall-winter-collection

Essie Tropical Lights Fun Ships 2016 Summer Collection
http://realpolishfanatic.blogspot.bg/2016/05/essie-summer-2016-t … pical-lights.html

Последна редакция: вт, 14 юни 2016, 18:54 от Lemy

# 182
  • Мнения: 445
Здравейте!
Имам въпросче...имате ли мнение за Colorama 60 sec.? Как са като качество, покривност?

# 183
  • Мнения: 1 483
Здравейте!
Имам въпросче...имате ли мнение за Colorama 60 sec.? Как са като качество, покривност?
Колорама колкото пъти съм купувала, винаги са били кофти за нанасяне и не се получава хубав равен слой. Като издържливост също не са впечатляващи,, 2-3 дни макс. Добри отзиви има за другите на Мейбълин, 7 days или както там се казваха, големите шишенца. Но не съм ги пробвала, при нас май се внасят много малко от цветовете, налични в западна Европа.

# 184
  • Мнения: 5 478
Здравейте!
Имам въпросче...имате ли мнение за Colorama 60 sec.? Как са като качество, покривност?
Колорама колкото пъти съм купувала, винаги са били кофти за нанасяне и не се получава хубав равен слой. Като издържливост също не са впечатляващи,, 2-3 дни макс.

Подкрепям. На черти стоят и се сгъстяват много бързо. Не бяха много скъпи по спомен, но и 2 лв. да са, не си заслужават според мен...

# 185
  • Мнения: 2 223
Съгласна за колорама. Другите в широките шишенца наистина са ок,имах 2, единствените ми изхабени до последно лакове.

Последна редакция: ср, 15 юни 2016, 20:00 от Breedlove

# 186
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
Нещо и аз не мога да случа на хубав бързосъхнещ лак. Или ще става на черти, или ще пада бързо, или пък ще съчетава и двата недостатъка.

# 187
  • Мнения: 493
GR Ice Chic 303:

# 188
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Здравейте!
Имам въпросче...имате ли мнение за Colorama 60 sec.? Как са като качество, покривност?
Колорама колкото пъти съм купувала, винаги са били кофти за нанасяне и не се получава хубав равен слой. Като издържливост също не са впечатляващи,, 2-3 дни макс.

Подкрепям. На черти стоят и се сгъстяват много бързо. Не бяха много скъпи по спомен, но и 2 лв. да са, не си заслужават според мен...
+1

# 189
  • Мнения: 20 239
От мен:




# 190
  • Мнения: 5 478
Lemy, прекрасно  Heart Eyes Напомни ми на един мой подобен стар маникюр, който не съм се сещала скоро да си направя.

# 191
  • Мнения: 9 578
Леми, страхотни са  Heart Eyes

# 192
  • Мнения: 2 727
Леми, белия лак коя марка и номер е  bouquet

# 193
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Леми,суперски са. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 194
  • София...........
  • Мнения: 961
Lemy, това GR 67 ли е?
Прекрасно е станало! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт