Женен съм, но влюбен в друга

  • 62 639
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Какво ти е извънрамковото -  връзката с колежка е една от най-честите изневери. Разказваш средностатистическа история.

   Недей така да го принизяваш, човекът е идеалист! Naughty Mr. Green Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 2 309
Объркани господине, споделяй колкото сърце иска!
Рядко някой просто споделя, в повечето случаи хората искат решения и затова жените така и са писали!
Тъй като сме тръгнали да споделя, ще споделя и аз с теб нещо, което ми направи впечатление в писанията ти- говориш, че толкова години винаги си поставял желанията на другите пред своите! Нека те попитам нещо- казваш че си на средна възраст и отлагаш и отлагаш щастието си (независимо в какво се измерва- дали е жена, пътешествие или нещо друго)- до кога смяташ да отлагаш? Нима искаш да бъдеш поредният човек, който ще брои колко пъти е извърнал глава на желанията си  и на живота си?
С много от нещата казани от съфорумките съм съгласна, но във всичко има изключения! Да,  в повечето случаи когато рутината и битовизмите навлезат в живота кокото и любовта някак си избеднява... но не винаги или поне не за постоянно! И аз съм голям романтик- изоставих семейство, учение, работа и един уреден живот в собствената си страна, за да гоня една непозната любов в непозната за мен страна, любов, с която не можех да се разбера, камо ли да знам дали има бъдеще! Това беше преди 10 години! 10 великолепни години! Вярно не винаги всичко беше розово, но и днес и двамата сме влюбени един в друг, и днес се желаем както първия път когато се видяхме (беше любов от пръв поглед), и днес вярваме че любовта ни ще е наш пътеводител и ще сме заедно завинаги! С него преживяхме много неща, борихме се за любовта си срещу всичко и всеки! Никой не подкрепяше връзката ни и никой не вярваше, че ще е трайна! Днес очакваме второто си дете, може да не сме финансово безгрижни, но вечер като си легнем ни е достатъчно че сме заедно, сутрин като се събудим знаем, че ще се справим с каквото е нужно! И двамата сме свободни да правим всичко и с всеки, но еротично принадлежим един на друг! Дали сме си свободата да следваме мечтите си! И това е нещо много! Аз лично не искам да кажа някой ден на децата си или внуците си как съм мечтаела да направя един какво си и винаги съм го отлагала, защото е нямало да се хареса на някой! Все пак животът е мой ни кой няма да тръгне да го изживява за мен, никой няма да разбере какво точно чувствам и колко го желая, освен самата аз! Но важното е да знаеш какво искаш, не на момента, а изобщо! Готов ли си да направиш дадената стъпка? Сигурен ли си че искаш да я направиш или просто ти се струва примамлива?
Ако е да- то следвай сърцето и желанията си, дори и да осъмнеш сам! Поне ще знаеш че си опитал и си направил нужното, за да не съжаляваш някой ден! Болка ще има, но тя ще утихне и един ден ще бъде заместена с щастие!

# 17
  • Мнения: 11 382
Любовта е точно такава - безумна, красива обсебваща и ... временна.

Дай и на тази любов няколко години. Виждайте се, чувайте се, правете каквото ви се прави без да нараните семействата си и ако след 3 години прочетеш този пост и нищо не се е променило ще е време да се съберете.

Ама ще се е променило ...

# 18
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
Като човек минал точно през това мога да кажа: НЕ СЕ ПОДХЛЪЗВАЙ!!!
И аз така срещнах мъжа на мечтите ми - мислехме еднакво, довършвахме си изреченията, в интимен план беше великолепно.... Ама всичко БЕШЕ за около година. Просто времето минава, всеки си показва кофти страните, ти пак ще си търсиш началното увлечение и лека полека се спускаш по спиралата на дребните проблеми, в един момент ще си мечтаеш за съпругата ти, която ще е продължила напред и ще ти иде да се гръмнеш  #2gunfire Вярвам, че не съм някакъв уникален случаи и други пишещи тук ще потвърдят със сходни истории.

# 19
  • Мнения: 832
Автора в момента  е в криза на средната възраст... Това което се случва с него е напълно нормално - въпроса е дали ще му се поддаде...

# 20
  • sf
  • Мнения: 10 181
Авторе, признай това на жена си и тя ще ти реши дилемата  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 255
Има една приказка -Господ обича смелите .Ти авторе в два поста поясняваш  колко си стабилен  ,какви принципи следваш ,как си гледаш  семейството и го поставяш на първо място , истината обаче  е че ти си обратното на смел - ти си страхлив , ти се страхуваш от това което и се е случило . Няма страшно ,и няма да се разведеш , ще си държиш сигурното както винаги . Не подкрепям изневярата обаче , дано нямаш съвест за да можеш да спиш .  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 540
   Ако темата е истинска, а не плод на нечия фантазия, мисля, че сериозно трябва да съкратиш давността на захаросаните си представи. Simple Smile
Човека е влюбен все пак  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 800
Виждам, че имаш писателска дарба. Можеш да напишеш разказ и да... го довършиш. Както си го представяш. Това ще ти даде много отговори, но не обещавам, че ще ги разбереш навреме.
Твоето объркване не е една любовна бъркотия. Ти така живееш - бавно разбираш нуждите си, първо разбираш чуждите.

# 24
  • Мнения: 889
Ако това е писано от мъж, то той наистина има голям проблем. Popcorn

# 25
  • Мнения: 36 001
ще ти мине
цялата драма е, че я нямаш
ако я имаше:

Като човек минал точно през това мога да кажа: НЕ СЕ ПОДХЛЪЗВАЙ!!!
И аз така срещнах мъжа на мечтите ми - мислехме еднакво, довършвахме си изреченията, в интимен план беше великолепно.... Ама всичко БЕШЕ за около година. Просто времето минава, всеки си показва кофти страните, ти пак ще си търсиш началното увлечение и лека полека се спускаш по спиралата на дребните проблеми, в един момент ще си мечтаеш за съпругата ти, която ще е продължила напред и ще ти иде да се гръмнеш  #2gunfire Вярвам, че не съм някакъв уникален случаи и други пишещи тук ще потвърдят със сходни истории.

# 26
  • Мнения: 1 540
Авторе,всяко начало е хубаво и и "различно" само,че после става същото.Същите проблеми и същите битовизми.....Нищо не е различно,всичко е в твоята глава,любовта след време изчезва остава само навика и привързаността.Не знам от къде ти е хрумнало това,че тя е жената на живота ти,отдавам го на това,че не сте били интимни.Жената се вижда,че е с по голям опит и се съмнявам да си развали семейството заради едното .....Друго също ми идва на ум,можело е да имате някаква авантюра,ама тя е видяла какъв си и,че след това ще се залепиш за нея и се е отказала.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Продължавам да се чудя защо хората бързат да се женят.Походи си,наживей се и тогава се зажени.Още една ученическа любов,която ще завърши с развод.
Ако беше си походил щеше да знаеш,че повечето връзки са единтични.Пеперуди,ресторанти,купони и приятно прекарване до едно време.После е огромно постижение ако се окажеш с приятел до себе си,когото уважаваш и те уважава.Който ще те гледа или ти него на старини.
Това с пеперудите и вечната любов... го остави за книгите  ooooh!

# 28
  • Мнения: 14 830
Хубаво де влюбен си
Дали сте си почивка с  колежката за да го преодолеете
Ти май не можеш ,измъчваш се
А тя?Дали тя изпитва същото ,дали пък не те е преодоляла докато ти си готов да захвърлиш всичко заради нея и накрая да се окажеш с пръст в уста

# 29
  • Мнения: 2 694
А дали ако го направи веднъж, няма да го направи и втори път? Имам предвид да напусне мъжа си заради любов и след това да напусне пък теб, ако тя се влюби в друг? Simple Smile
Никога 2 връзки не са еднакви, нито пък идентични. Ако попадаш все на лоши връзки, вероятно, ще са само лоши, но ако все са хубави, както уж твоята с женати е хубава, тъй като се обичате, може новата връзка да е още по-хубава или пък обратното.
Аз бих ти казал да вземеш да хапнеш, че жена ти ще заподозре, че има друга, защото се вталяваш заради нея Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт