Гордата Аси (Asi)-Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца-Тема 220

  • 110 738
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Добро утро!
Честит първи сняг!



Меги  Hug
Напълно съм съгласна с поста ти. И на мен малко трудно ми върви сериала, като че ли не може да ме грабне и да гледам на един дъх. Но винаги първите серии ни запознават с героите и събитията които ще следим по нататък. Последната серия беше по динамична и се надявам че ще ме застави да чакам с нетърпение всяка следваща. Честно да си кажа стайлинга и макиажа не ме впечатляват много, искам хубава игра на актьорите да ме накарат да повярвам в това което пресъздават на екрана. Да има химия между тях!
Благодаря на момичетата за преведената серия!  bouquet
Рина, Злати, Мами  Hug
Желая ви един прекрасен снежен ден!

# 706
  • Мнения: 41 855
Добро утро! Hug



Честит ви първи сняг!Но при нас покрай морето все още не вали! Laughing

Меги Hug,аз чаках пуйка,нали така беше писала,но се изгуби! Joy Видях клипчетото от ездата,хайде остана да се метнеш като Кадир или Къванч! Laughing
За сериала- с всеки следващ епизод ми харесва все повече.То и рейтинга го показва!За грима и облеклото си има специалисти,но на моменти наистина не ми допада! Peace
Цитат
но не ми е известно, откъде Корхан знае вси4ко това  newsm78 само предполага или  newsm78 той не е съвсем глупав, но не е и кой знае какъв акъл, 4е да се досети сам  #Crazy мисля си, 4е има информация отнякъде ...знам ли  newsm78
Предполагам е разбрал от майка си,тъй като тя е знаела!А от думите на Сю,той е бил по близък с майка си,а тя с баща си! Peace
Таксим си е много опасен от всичкото което е направил досега!А как се отнесе със сина си!Салих и той знае много неща,Корхан се разприказва пиян в колата!И Бюлент и Джахиде ще се държат чрез тайните,които знаят един за друг! Peace

Е,накара ме рано,рано да се разпиша! Joy

Ринка HugЛили Hug,благодаря за преведения втори фрагман! bouquet bouquet От кадрите се вижда,че дома на Джес е готов! Peace

Данче Hug,благодаря за кафенцето! Hug

Мами Hug







Приятен ден,момичета! bouquet



# 707
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета! Приятен снежен ден!  Hug
Меги, Данче,  Злати,  Hug Hug Hug
да се порадваме на снимките на Туба от сп. Vogue!




Сватбата на годината наближава!



# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987


# 709
  • Мнения: 41 855
Ринка HugДанче Hug



----------------------------------
Видеото! Peace
                                                   Doğal ve Güzel: Tuba Büyüküstün


                                                   https://youtu.be/6vY_AavE_cE





Последна редакция: вт, 29 ное 2016, 15:42 от Zlatina3

# 710
  • Мнения: 10 240
Много интересна и оригинална фотосесия на Туба.  Peace
дано скоро имаме и интервюто.  Peace
Данче, Злати,  Hug Hug

Сюхан в 4 епизод:



Меги, станала си много добър ездач!  Peace Готова си за Къванч ли, за Кадир ли, който излезе насреща   Joy Joy
За Мурат не се притеснявай. И аз го чакам да си смени кума, че с тоя кум дето ни го каза няма да му отида на сватбата.  Joy Joy Не че него ще го заболи - много е щастливо момчето и то заслужено  Peace , но ще трябва да избира между мен и кума си, а кума естествено ще спечели! Отсега си знам!  Joy Joy Joy


Бану се опитва да прогони Сю от Джес защото май усеща че Джес не ще да бяга от Сю.  Joy Joy
Бюлент забрави за Испания - първо протеста на работниците, после интригите около Джахиде и Хюлия които е на път да разгадае съвсем... Сега отново се мазни на Сю но няма да го огрее.

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987

# 712
  • София
  • Мнения: 182
Момичета Здравейте Hug При тази хубава сесия на Туба...просто младоженците Мурат и Имане,нещо ми бледнеят... smile3521Искам си Туба... Wink

# 713
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735


Меги Hug,аз чаках пуйка,нали така беше писала,но се изгуби! Joy Видях клипчетото от ездата,хайде остана да се метнеш като Кадир или Къванч! Laughing
 

оооо мани па ти злето замина по-бързо от пуйката  ooooh! малко се изхвърлих и не предвидих, 4е тук киселото зеле е много ценно  Joy Joy Joy а пуйки колкото щеш  Joy Joy Joy Joy Joy

абе Злати, аз ти викам Кадир или Киво да ме метнат, ти ми викаш аз да се метна  Crossing Arms
не ща аз сама да се мятам  Naughty Naughty Naughty

Ринка, много хубава, екстравагантна сесия на Туба  Peace , 4ок ми хареса. Мерси  Hug

[b

Бану се опитва да прогони Сю от Джес защото май усеща че Джес не ще да бяга от Сю.  
[/b]
[/color]
newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm10 newsm10 newsm10


Дан4е  Hug много хубави колаж4ета, как не ти омръзва незнам  Laughing
и аз се пробвах, 4е и 100 кинта дадох за фотошоп и накрая взе , 4е ми омръзна  Joy Joy Joy Joy

хади със здраве останете, до утре  love001 love001 love001

Момичета Здравейте Hug При тази хубава сесия на Туба...просто младоженците Мурат и Имане,нещо ми бледнеят... smile3521Искам си Туба... Wink

АСИ  Peace
71 еп по 80-90 мин еп  Peace

# 714
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета! Приятен ден!  Hug
Злати, Данче, Меги, Крис  Hug


Нови снимки от сета на Дръзки и красиви. Студеничко им е.  cold




Четин в нова главна роля в игрален филм. Партньорка ще му бъде корейска актриса.
Мурат също ще участва.


Преди ден писах че Нур не снима в последно време. Освободили са съпруга и от затвора в Одрин.
Знаем, че доста години беше в затвора Сарп Корай. Нур изглежда много е щастлива.



# 715
  • Мнения: 41 855
Добро утро! Hug



Ринка Hug,благодаря за новините! bouquet

Данче HugМеги HugКрис Hug





И при нас снощи заваля сняг,но за кратко! Nature Snowman
Честит Андреевден! Hug
Скрит текст:

Приятен ден на всички! bouquet

# 716
  • Мнения: 10 240
Злати,  Hug добре че напомни за празника!  Peace
Честито на именниците!  bouquet bouquet bouquet
Цялото интервю с Туба във "Вог"


     
 

За новия филм с Четин и Мурат - корейско турска продукция. Героят на Четин осиновява 5 годишно корейско момиче - сираче, но след време трябва да я върне в сиропиталище.

http://www.izleyiciplatformu.com/65-yillik-anlatilmamis-gercek-h … lish-translation/

В катастрофа е загинал Ердал Тосун. Преди време често ги виждахме с Мурат, но не не зная дали още са приятели - отдавна не сме виждали техни общи снимки.



# 717
  • Мнения: 56
Здравейте момичета! Hug
Извинявам се много,че така ви нахлувам в темата.но като запален фен на азиатското кино и драми/най-вече на корейското/,не-мога да подмина постовете на Ринка. smile3521
Ринка, love001 много ме радваш,че винаги си на първа линия с най-актуалните новини,с всичко което правиш за обикновения потребител.Адмирации! smile3501
Гледала съм актрисата която ще вземе участие в турско-корейския филм.С нетърпение ще изчакам да го заснемат и пуснат за да го гледам,дори и без превод. newsm03

# 718
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета! Hug
Извинявам се много,че така ви нахлувам в темата.но като запален фен на азиатското кино и драми/най-вече на корейското/,не-мога да подмина постовете на Ринка. smile3521
Ринка, love001 много ме радваш,че винаги си на първа линия с най-актуалните новини,с всичко което правиш за обикновения потребител.Адмирации! smile3501
Гледала съм актрисата която ще вземе участие в турско-корейския филм.С нетърпение ще изчакам да го заснемат и пуснат за да го гледам,дори и без превод. newsm03


Роси,  Hug радвам се, че те виждам отново!

Филмът ще бъде на разположение на зрителите през 2017 година. Актрисата не ми е позната / както и азиатското кино, но са събрали много известни имена! Дори Ерик Робъртс  е записан сред актьорския състав.



и снимките са започнали!  Peace Надписа на номера на синята кола е Hatay!  Laughing Laughing




Харесва ли ти сериала на нашата любимка?


# 719
  • Мнения: 56
Ринка,благодаря ти много! newsm10
Радвам се за филма,живи и здрави,2017 година е вече на прага.
Гледам сериала на Туба и ми харесва много,харесвам и Къванч затова удоволствието е двойно. newsm44

Общи условия

Активация на акаунт