Гордата Аси (Asi)-Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца-Тема 220

  • 110 716
  • 736
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 240
Роси, споделяй когато имаш време вълненията си!  Hug

Ето и един хубав колаж с любимката ти корейка



Интервюто на Туба бе обсъдено във цялата преса!  Peace


http://www.gecce.com/fotogaleri-tuba-buyukustunden-cok-konusulacak-pozlar



# 721
  • Мнения: 41 784
Добро утро Hug



Роси Hug,добре дошла и в тази тема! wavey

Ринка Hug,благодаря за новините! bouquet

Снимките на филма са в Антакия!Ще видим познати места! Laughing

Днес отново е нашия ден за кино! Party





Приятен ден,макар и студен! bouquet

# 722
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета!  Hug
Честит ни декември!  Hug
Злати,  Hug днес отново ще се вълнуваме със Сю и Джес.  Peace



Сутринта да се порадваме на младоженците!  Peace


   

# 723
  • Мнения: 56
Добро утро!  Hug
Злати,благодаря ти много! Hug
Ринка,благодаря и на теб за инфото!.
 МЙ специално е извикал и журналисти на годежа си.
Коя е тази жена с забрадката до него,да не би да е майка му.Като гледам как се е забулила,твърди  съмишленици са на президента Ердоган.Остава  след време и бъдещата си съпруга а забулу.
Да питам за Бурчин знаете ли тя дали си има приятел,или съпруг,дано и тя да е щастлива.Да си кажа честно малко ми стана мъчно за нея, а като се сетя колко много я нападах. hahaha Joy

# 724
  • Мнения: 10 240
Роси, майка му е. До нея е баща му. Бъдещата булка може и да не се забули, няма как при нейната професия, ако продължи да я практикува. Мурат каза, че се надява Ердо да му стане кум, а той май не ходи да кумува на незабрадени булки. Ще видим как ще е на 25 декември.   Laughing  Снимките не са от турско издание, а от арабско. Дали турските медии няма да се разсърдят?  Joy Joy
Бурчин има приятел, и то сериозен - Илкер Калели. Мурат я изпревари.  Joy Joy

Има още снимки :


http://www.nawa3em.com/%D9%81%D9%86/69714/%D8%A5%D9%8A%D9%85%D8% … AA%D9%86%D8%A7#16

Пресата днес също се вълнува с Дръзките и красиви:



# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Здравейте!
Роси, добре дошла и от мен!  Hug
Рина, Злати  Hug



Хубав студен първи декември!

# 726
  • Мнения: 10 240
Здравейте!
Роси, добре дошла и от мен!  Hug
Рина, Злати  Hug



Хубав студен първи декември!


Данче,  Hug след няколко часа ще видим продължението на разговора!  Peace
Дано не им се вледенят отношенията, а да действат на принципа "куче и котка, но заедно"  Peace



От инстаграма на Имани - целувка между снаха и свекърва.





една вчерашна статия и една днешна за новия игрален филм - Ayla

 


# 727
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет моми4ета  Hug

Роси  Hug и от мен добре дошла  bouquet

Ринка, напълнила си ни с новинки  Hug
браво на 4етин, не спира да играе. Мисля 4е ще е интересен смислен филм, дано има някакъв превод, този път и на руски ще се радвам  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

айде да видим какво ще ни сервират тази ве4ер в ДК  Laughing
видяхме цИлувка още в 3ти еп, сега следващата ще е в 53-ти  Joy Joy Joy Joy
Добро утро!  Hug
МЙ специално е извикал и журналисти на годежа си.
 


е 4е той ако не си рекламира невестата, кой.......

 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Дан4е, Злати  Hug Hug Hug Hug

хубав ден  Hug

# 728
  • Мнения: 10 240
Меги,  Hug и аз мисля, че игралният филм ще е интересен.
Още повече, че е по истинска история.
Ето и реалните хора, за които ще става дума във филма!


Скрит текст:
Среща на порасналото момиче и нейният спасител

Още една новина тръгна, да видим дали ще се потвърди.  Peace
Мурат в нов сериал от септември 2017 - Aşk ve Gurur  /Любов и гордост/.
Новината излезе от това, че Хюлия Авшар ще участва.
"Ünlü oyuncu Hülya Avşar ile Murat Yıldırım’ın başrolünü paylaşacağı yeni dizi Aşk ve Gurur merak uyandırdı."
"Hülya Avşar Limon Film'in yapacağı 2017 Eylül ayında başlayacak olan #AşkVeGurur ile ekranlara dönecek."


Струва ми се, че довечера ще ни сервират и "студени" и "горещи" блюда.   Joy Joy



# 729
  • Мнения: 41 784
Ринка, Hugблагодаря за инфото и новите снимки! bouquet

Роси HugДанче HugМеги Hug







# 730
  • Мнения: 10 240
Ринка, Hugблагодаря за инфото и новите снимки! bouquet

Роси HugДанче HugМеги Hug



Скрит текст:





Злати,  Hug прекрасен загадъчен поглед на Туба!
Хаштагът ако имате време да туитвате!  Peace


# 731
  • Мнения: 41 784
Добро утро! Hug



Епизодът от снощи беше интересен!Сю е голяма детективка,веднага забелязва камерите и действа! Laughing Peace
 




Това не мога да го пропусна! Laughing




Хубав ден,момичета! bouquet

# 732
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета! Приятен ден!  Hug
Злати,  Hug
Интересен епизод гледахме.  Peace По рейтинг е втори в трите групи.
Поразплетоха нещичко, но заплетоха още повече неща.  Joy Joy
Сю вече сериозно подозира Джес в скрити мисли и ще е интересно как ще продължи разследването и.  Peace


 

Отново пишат за нов проект на Мурат.

http://fav10.net/murat-yildirim-tims-production-ile-anlasti/

Накратко интервюто на Имане за арабския свят:

Скрит текст:
Имане е възхитена от постъпката на президента Ердоган, който въплащава отдавнашната дружба между двете страни. Тя е изучавала психология. Снимала се е във филми. След като е станала мис Мароко през 2005 година и Мис Арабски свят през 2006 година със своята красота и обаяние завоюва сърцето на принца Мурат Йълдъръм, който пък завоюва сърцата на милиони почитатели в арабския свят. В днешния ден историята за красивата любов завършва с брак по любов.
На въпроса за искането на ръката и от Ердоган казва, че това е била голяма изненада за нея. Когато пристига в Турция Мурат и казва, че Ердоган е пожелал да поиска ръката и. След 2 дни семейството и идва в Адана и сега всички се готвят за сватбата. Президентът Ердоган е много приятен човек и за нея и Мурат е като баща. Приветствал ги е със забележителната си съпруга Емине. Имат специална връзка с тях, чувстват ги като в истинско семейство. Казва и за скъпоценния подарък, който са и подарили.
На въпроса как общуват с Мурат казва, че е удивена как Мурат бързо схваща езика за разлика от нея, той я учи на турски, който ще и е необходим за по нататъшните отношения в живота.
На въпроса кога и как са се срещнали казва, че са се срещнали на социално събитие в Лондон. Мурат я е посещавал всеки път когато е в Лондон, ходил е все по-често там.  и когато отношенията им се задълбочават известно време били заедно. 
Казва че родителите и много обичат Мурат и са във възторг от обаянието му.  Родителите и са горди с отношенията им, но и те зачитат мнението им. Сега организират сватба за семейството, приятели и близки.
Питат я какви трудности срещат. Говори за това, че срещат и положителни и отрицателни статии  и коментари.  Мурат е звезда в Турция, тя също отдавна е под светлината на прожекторите и ще се справят с трудностите. 
Питат я за вероятно участие на турския екран. Казва "може би", Мурат не е против. С него в главна роля в турска драма.
Не обича да спи много, живее здравословен начин на живот, спортува сутрин, после провежда делови срещи. Пие много вода. Извън работа обича да пътешества. Прекарва доста време с приятели в САЩ и със сестра си, с която имат специални отношения. Чувствителен човек е.
Модата е неделима част от нея. Любими марки са и Шанел Гучи, Прада. Харесва зимните якета, особено с кожа, защото е чувствителна към студа.
Пожелава читателите да намерят своето щастие и да постигнат мечтите си.


# 733
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Здравейте, момичета!

Ринка Hug, Злати Hug, Меги Hug, Данче Hug, Роси Hug

Аз гледам да избягвам да коментирам личния живот на актьорите и решенията, които са взели в живота си. Но сега ме напира да направя изключение. Мисля да е за последно. Naughty
По времето на Аси толкова се ядосвах на Туба и Мурат, че не са намерили път към себе си и не са заедно в живота, а сега двойно повече се радвам, че не са стигнали до такова решение... Peace Толкова! Спирам с темата Мурат, сори..! Sick

Снощи пак не успях да гледам целия епизод, пак заради ранния час. ooooh! Но това което видях ми хареса. Започнаха да набират скорост. Много добре играят всички. Peace Аз не познавах актьорите, освен Туба и Къванч, но съм приятно изненадана. Обаче съм напълно съгласна с Меги, че операторската работа лeко куца. Толкова много пъпчасала Туба не бях виждала. no
 
Харесва ми, че Туба пак играе силна, интелигентна и независима жена, в разрез с имиджа на семейството и. Peace Даже понякога се чудя как можеш да бъдеш възпитан така от хора престъпници. Защото според нея баща и е този с по-големия дял във възпитанието и. Понякога се питам дали Бюлент не е син на Таксин, а Сю на някой друг, с когото майката е имала тайна връзка. Rolling Eyes Thinking Laughing Ама пак стигам до възпитанието. Едно е да родиш, друго е да възпитаваш...

Хайде, стига за днес, че работата не търпи отлагане! Wink
Лек ден на всички! bouquet

# 734
  • Мнения: 10 240
Мами,  Hug всеки сам взема решенията си и си носи отговорността. Ние харесваме актьорите затова че ни вълнуват от екрана, но се интересуваме и от живота им извън снимачната площадка - какви хора са, какви ценности защитават, какви послания ни изпращат.
Колкото ги опознавах толкова повече се убеждавах, че Туба и Мурат са много различни. Идеята, че може да бъдат заедно в живота ми беше нереална, но има много други техни фенове за които тази идея е била напълно осъществима. През последните месеци Мурат ми се показа в светлина, в която не бих искала да го виждам. Близостта му с бащицата е нещо, което не приемам независимо каква е причината - необходимост или още по-зле - вътрешна убеденост.

Сериалът на Туба набира скорост / въпреки че тази седмица има спад в рейтинга/. Туба и Къванч са страхотна двойка на екрана. За Сю ще е страшен удар когато разбере истината за миналото и настоящите действия на баща си. Тя си го обича въпреки че е мразен от целия град. Брат и Корхан знае част от истината / историята/, но и той не знае за сегашните действия на баща си / убийството на майката на Адалет/. Не мисля, че  някой от двамата не е дете на Тахсин. Това би било твърде смело от страна на майката, която ни е показана като мълчалива и безропотно изпълняваща жена.

Туба си търси дом в Сапанджа - това пишат днес в медиите.


http://www.posta.com.tr/tuba-buyukustun-sapanca-da-ev-ariyor-galerisi-1246428

http://www.haberturk.com/magazin/magazin/haber/1331404-tuba-buyukustun-ev-ariyor

Красиво място е - познаваме го.   Peace

Общи условия

Активация на акаунт