"Oткраднат Живот" По Нова-ТЕМА 9

  • 96 322
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 643
Искате ли да за другата тема да има анкета , приемам предложения за нея

Последна редакция: ср, 21 сеп 2016, 19:13 от ПреГрей

# 676
  • Мнения: 3 816
Е, предполагам, че подобен документ е задължителен. Още повече, че човекът беше в съзнание, напълно адекватен, и можеше сам да вземе решение. Лекарите подробно му обясниха всичко. Друг е въпросът, че Калин заподозря възможност да направи мръсно, когато хвана хлапето да търси документа и го скъса пред него. Или може би не скъса точно този документ?  newsm78

Калин в случая не е правил "мръсно". Скъса документа, който препятства изплащане на застраховката, за да има полза от загубения крак за талантливото цигане.  Peace
Адмирации за играта му в сцената с цигулката. Той прави най-добра роля дотук.

Чак пък. Не мога да разбера кога е сериозен, ироничен, саркастичен или щастлив.
Няма разлика в емоцията.

Нещо играта на Александър не ми допада, и при него емоциите са дефицит.
Много искам Генадиев да каже всичко на Евгения, по-добре ще е за всички според мен, но ще видим Simple Smile някой ден и това може да стане..

# 677
  • Мнения: 1 893
Виолетка щеше ли да изключи апарата на Галето, ако то не се беше събудкало? tooth

Аз мисля, че щеше. Обаче тук е като в приказките - точно, когато се очаква най-лошото, се появява вълшебник/вълшебница или някакво явление  и "спасява положението" Crazy

Последна редакция: ср, 21 сеп 2016, 18:56 от Lirena

# 678
  • Мнения: 1 893
И аз тук!  bouquet

Разочарована съм много от старта на втория сезон! А за снощната серия направо думи нямам! Как така ще отрежат крака на човека просто ей така, бе?  Shocked Те нали са лекари, полагали са Хипократова клетва? Ама не, хладнокръвно му обясниха, че трябват 3000 лева и понеже той няма толкова пари, Калин само дето не го наби за да подпише съгласие за ампутация. Адмирации за сценаристите  Joy
А гледам, защото първият сезон ми хареса и то много! Радина Думанян не е лоша актриса, не ме дразни, а и прави каквото може момичето с този сценарий. Виж, Мария Каварджикова ме дразни изключително много. Никога не съм я харесвала особено, ама тук е  Crossing Arms И не знам защо писателите на този образ си мислят, че като я карат на всяко изречение да казва "Иване, Иване!!!" е по-убедителна или красноречива.  Joy
Да, Радина в сравнение с Каварджикова се справя къде-къде по-добре. Все пак, втората е на светлинни години стаж в сравнение с първата. A играе като аматьор!

# 679
  • Мнения: 65
На мен ми хареса последния епизод, но отново ни оставя под напрежение  Crazy

# 680
  • Мнения: 2 746
Когато Евгения разбере истината, струва ми се, че няма да тръгне да се самоубива, а ще убие Генадиев.Сигурно ще намери оръжие и ще го застреля. Защото сега, когато знае половината истина, стана още по-зле. Лошото е,че тя си мисли,че вече всичко е разкрито, а най-лошото тепърва и предстои да разбере.Затова смятам,че ще убие професора.

# 681
  • София
  • Мнения: 3 725
Предлагам въпрос за анкетата: ще разбере ли Жени цялата истина?

# 682
  • Мнения: 442



 Виж, Мария Каварджикова ме дразни изключително много. Никога не съм я харесвала особено, ама тук е  Crossing Arms И не знам защо писателите на този образ си мислят, че като я карат на всяко изречение да казва "Иване, Иване!!!" е по-убедителна или красноречива.  Joy
И така дразнещо накъсва фразите! Вероятно смята, че така изразява силните си емоции, но изобщо не и се получава.
И не само на нея . Консултиращите лекари  са толкова зле -много внимателно изговарят някакви термини с които изобщо не са наясно. Не че трябва да  ги знаят, но поне да се поупражняват малко, да звучат естествено, все пак лекари с дългогодишен стаж играят.
Като цяло актьорската игра е много слаба, съответна на сценария де. Клише до клишето, дърво до дървото. Simple Smile

# 683
  • Мнения: 65
Жени ме дразни със склонността си да драматизира прекалено.  Flutter

# 684
  • София
  • Мнения: 2 330
Цитат
Предлагам въпрос за анкетата: ще разбере ли Жени цялата истина?
Е, ще я разбере, ако не сега, то в края на сериала.
Може би - кой е най неубедителния образ, най-слабо представящия се артист (към момента), най-нелепа ситуация и т.н.

# 685
  • Мнения: 2 643
Тогава да има тема в темата  Rolling Eyes
Кое в сериала ви дразни?

# 686
  • Мнения: 3 058
Чак пък да ме дразни, силно казано.
Личи си, че е нискобюджетен. Примерно, ако го сравниш с "Връзки", където си личи, че има пари.
Не харесвам и "играта" на повечето актьори, изкуствена е, не играят с лекота, даже на моменти се напрягам като го гледам, все едно съм попаднала в неудобна ситуация. Не ме грабват актьорите, както един Михаил Билалов, да го гледаш и да си викаш: "еех, мамка му, много е добър тоя", да те държи няква тръпка, да следиш всяка реклама с нетърпение. Буквално да тичаш на реклмата до вц. Липсва ей тоя живот в тоя филм. Всичко е супер тъмно в самия сериал.
Не харесвам никак Йоана Буковска, но щом още повече не я харесвам, значи тя се справя добре с ролята. А и е поостаряла някак и самата роля и отива.
 Peace

# 687
  • Мнения: 2 746
Много тъпа беше сцената с предложението за брак и реакцията на Сашко. Може ли така смотано да го измислят сценаристите? Уж голяма любов, а Сашко реагира все едно Биляна му казва, че си е сменила прическата.Че и тръгна да ходи в Генадиеви, вместо в такъв емоционален момент да бъде плътно до Биляна и да споделят мига Hug

# 688
  • Мнения: 6 604
Сега гледам рекламата за тази вечер: Ани Цолова е много добра актриса.  Peace Wink

# 689
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Оф, голям смях с Женята.
Ей го и Василев идва. hahaha

Да не стане така, че Василев да си мисли, че Камбуров е истинския му баща. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт