"Oткраднат Живот" По Нова-ТЕМА 9

  • 96 257
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Аз пък напълно забравих, че Василев има проблеми със сърцето.
Голяма гад е Генадиев, с Виолета са си лика-прилика.
Много точно описание Miriel, баш така е.

# 721
  • Мнения: 1 164
Бил хипохондрик и след силното болкоуспокояващо беше много доволен от лечението.

 Joy Joy Joy

# 722
  • Мнения: 6 604
Бил хипохондрик и след силното болкоуспокояващо беше много доволен от лечението.
bouquet

# 723
  • Мнения: 13 182
На мен ми хареса сцената между Калин и Наталия Laughing
Добре я направиха, ама другата, между влюбените гълъбчета, направо може да откаже човек от романтика навеки.
Генадиев не ми е ясен с тези неддоизказани истини. Изсмукана от пръстите причина да не каже на сина си, съсипва жена, колеги и синовете, ама защо го прави?! Наранява ги, за да не ги нарани ли???

# 724
  • София
  • Мнения: 2 295
Пепи Захариев удари в земята всички коафьори с неговите точно три дълги и една късичка лимба на челото. Толкова ли не се намери някакъв гел да го позалижат малко?

Последна редакция: ср, 21 сеп 2016, 23:22 от sali

# 725
  • София
  • Мнения: 369
Толкова се надявах на вечерята да стане нещо. Да извади Жени един пистолет и да ги изпозастреля всичките.  hahaha plot twist
Професорът ми е толкова противен, че няма накъде повече. За какво нападна Камбуров, той ли е виновен, че не му стиска да каже истината...

# 726
  • Мнения: 5 344
Не съм от редовните зрители на сериала, но тази вечер гледах.  Много ме дразнеше тъмнината и не виждах добре актьорите. Не знам това нарочно ли е, за да подчертаят драматизма на историята или техническо недоглеждане. Каквато и да е причината, почти нищо не видях, а предимно слушах.
Ужасно ме  подразни фуканета на |Ани Цолова и Виктор Николаев с "актьорстването" им като играещи сами себе си.  В събота в "Събуди се", тази сутрин пак  интервюта в тяхната си телевизия за участието им.

# 727
  • Мнения: 4 578
На мен ми харесват всички как играят, Василев си е добре така, все пак докторите не са манекени.
Скоро развръзка няма да има, иначе ще свърши филма, ще има кой знае, от кой се пазим да не научи, такива работи и ситуациите покрай това...

# 728
  • Мнения: 6 529
Толкова се надявах на вечерята да стане нещо. Да извади Жени един пистолет и да ги изпозастреля всичките.  hahaha plot twist
Професорът ми е толкова противен, че няма накъде повече. За какво нападна Камбуров, той ли е виновен, че не му стиска да каже истината...

Все си мислех, че професорът не може да е такава мижитурка...да, ама не  ooooh!

А Кръстева беше по-смела преди да се разбере,сега и тя го увърта нещо.

А досега двамата полубратя как не разбраха по празнуването на рождените си дни, че са родени на една и съща дата, че поне те да разнищят случая  Mr. Green

# 729
  • Мнения: 442
Какво стана с пациента с коремните болки, че изпуснах края?
Хипохондрика в реанимация, Галя - на апаратна вентилация - в болнична стая. Логично!

# 730
  • Мнения: 6 992
На мен от вчерашния епизод най ми хареса тениската на Биляна - This girl loves her surgeon. Много яко  Laughing
Хареса ми и срещата на Виолетка с г-н Василев - "Тя, сватята...." и оназ "Виолета, моля"  hahaha Joy

# 731
  • Мнения: 228
Dream Team
Василев и Генадиев не са полубратя, и двамата са отгледани от НЕбиологичните си родители и са родени по едно и също време, най-много да са астрални близнаци

# 732
  • Мнения: 6 992
Аз май предния сезон ви казвах за Switched at birth, там все пак случайно бяха разменени децата, но като разкриха истината, след първоначалния шок  Laughing, двете си казваха, че са сестри. Та така, и тука така може да стане.  Flutter

# 733
  • Мнения: 6 529
Dream Team
Василев и Генадиев не са полубратя, и двамата са отгледани от НЕбиологичните си родители и са родени по едно и също време, най-много да са астрални близнаци

Знам  Wink Трябваше в кавички да го сложа, но за Генадиева така изглежда ....

# 734

Общи условия

Активация на акаунт