СЕДМИ клас - 8 - Успех!/06.06. - 12.06.2016 г./

  • 153 958
  • 1 082
  •   1
Отговори
# 1 050
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
можеше да ги питаш кой клас са. Не знам, това с пушенето е класика, едва ли вече някой се впечатлява.
Не бих си позволила. Нито е моя работа да знам, нито да ги притеснявам. ОК - класика, но откога? За едно лято или те са си пушели по-рано? Покрай мен 7-мокласниците не пушат.

# 1 051
  • София
  • Мнения: 62 595
Пропушват седмокласниците и още как! Нищо не се е променило от наше време, просто сега не се крият.

# 1 052
  • Мнения: 340
В нашия клас повече от половината деца пушат. Даже и моята взех вече да я надушвам,  но не смея да питам. Проблема е, че много хора от класа пушат и трева и кокаин, чай.  ooooh! Надявам се като отиде в новото училище да няма такива деца. Защото един да почне и останалите набързо започват да следват примера му. И много чалга слушат. При нея е същото.

# 1 053
  • Бургас
  • Мнения: 4 066
според мен точно 8-9 клас пропушват масово, при нас няколко девойки от класа били изловени с цигари в двора на училище, но дали е бил инцидентно да се правят на големи или наистина пушат не знам, лошото е, че сега не се задоволява младежта с обикновени цигари както ние навремето, а се пробват скоро и по-сериозни наркотични субстанции, миналото лято нашите шестокласници бяха на лагер с по-големи класове и масово големите са пили алкохол и пушили трева

# 1 054
  • Бургас
  • Мнения: 4 066
В нашия клас повече от половината деца пушат. Даже и моята взех вече да я надушвам,  но не смея да питам. Проблема е, че много хора от класа пушат и трева и кокаин, чай.  ooooh! Надявам се като отиде в новото училище да няма такива деца. 
много не се надявай, и в най-елитните гимназии било страшно положението

# 1 055
  • Мнения: 340
То си мислех, че моята е умна, ама на...  #2gunfire  #Cussing out Точно вчера я усетих и й намекнах, че нещо ми мирише на дим, ама тя въобще не се сети за какво говоря или поне се правеше...

# 1 056
  • Мнения: 256
До 9 клас в компанията на сина ми нямаха пушачи, в началото на втория срок обаче го хванах, че пуши. Аз съм непушач,  но въпреки че го следя изкъсо, половин година ме е заблуждавал. При това точно след прекарана пневмония с плеврален излив .Не само пушат,  но и пият независимо от училището,  в което учат.

# 1 057
  • Мнения: 340
Погрешно е, че в елитните гимназии няма такива келеши. Един има ли-много се зарибяват. Постоянно виждам деца даже и под 13 години, като ги гледам. Пушат си без въобще да им пука.  Изключително грозно изглежда отстрани. Много има, които заблуждават много добре родителите си особено, ако и те са пушачи.

# 1 058
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Да, за хванеш детето, че пуши вместо да го душиш по-добре прати някой да се разходи покрай пушалнята в голямото междучасие...

# 1 059
  • Бургас
  • Мнения: 909
бихте ли ми помогнали да намеря бланката в рио бургас

(извенете ме, не мога да използвам главните букви)

# 1 060
  • Мнения: 21 455
бихте ли ми помогнали да намеря бланката в рио бургас

(извенете ме, не мога да използвам главните букви)
Тя е една и съща за всички РИО. Просто сменяш името на града.
Но щом държиш на вашето РИО, заповядай.  Simple Smile
http://0701.nccdn.net/4_2/000/000/1c9/f36/zayavlenie_---I---------.doc

# 1 061
  • Мнения: 1 465
Аз съм пушач! Пуша от 9 клас! Ужассссс! На децата обаче казвам: след като родиш две деца, на сина: след като ти порасне гъста  брада и си имаш две деца - тогава може!
Избрах разрешеното, не забраната! Все пак ме виждат с цигара. Няма как да им обяснявам колко е лошо! Просто трябва да изчакат и те ще започнат! Това ми е философията! Пък се надявам да не пропушат на по 25 години за сефте!!!

# 1 062
  • Бургас
  • Мнения: 909
благодаря ти  bouquet

# 1 063
  • Мнения: 24 334
Утре изтича срокът за служебните бележки с резултатите/ за Бургас говоря/ От кого трябва да я търсим тази бележка?

# 1 064
  • София
  • Мнения: 2 162
Мисля, че от училището.
Как мислите тези срокове задължителни ли са? Нашите деца са на екскурзия и утре включително, а в петък не са им ги дали, защото директорката била в болничен. Та се чудя дали да търча утре до училище аз да я взема, за да не изпусна срока ...

Общи условия

Активация на акаунт