MasterChef България - минало/настояще/бъдеще

  • 102 404
  • 1 037
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 13 770
Да, да, ама не Mr. Green
Аз си признавам, че не гледам внимателно, но май пак е по-внимателно от вас  Grinning
"Лучени охлювчена от бутер тесто с червен лук и баничка от фини кори с пресен лук"
лично от него казано - след 1.00.00 http://btvplus.bg/produkt/predavaniya/4783
Направо си го избутаха най-нахално да продължи!

# 916
  • Мнения: 1 613
Вярно така казва. По нищо не прилича на баничка от фини кори  newsm78

# 917
  • Мнения: 13 770
Не прилича, защото я е и загорил на всичкото отгоре Wink

# 918
  • София
  • Мнения: 20 084
Да, да, ама не Mr. Green
Аз си признавам, че не гледам внимателно, но май пак е по-внимателно от вас  Grinning
"Лучени охлювчена от бутер тесто с червен лук и баничка от фини кори с пресен лук"
лично от него казано - след 1.00.00 http://btvplus.bg/produkt/predavaniya/4783
Направо си го избутаха най-нахално да продължи!

Точно това влизах да напиша - хляб не анонсира никъде.  Rolling Eyes

# 919
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Аз пък не виждам Антон чак толкова да се лигави. На мен ми е симпатичен. Божана ми е в пъти по-лигава с всички муцки и чупки.

# 920
  • Мнения: 411
Този епизод ми беше най-интересен до тук! Много се изкефих!
Само на мен ли ми се струва, че стилистите нещо се бяха изгаврили с женската част? Всички с едни смешни проскубани букли и кофти грим, направо ги бяха загрозили.
Мисля, че Божана и Цветомир са лидерите за момента. Надявам се следващите които си тръгнат да са Ася, Веселина и доктора с бастунчето (забравих му името)

# 921
  • София
  • Мнения: 11 575
Задачата не беше никак лесна - лук и хляб, че и да изглежда добре и да е интересно, а не просто брускети.

Много ми хареса от този епизод на Теодора суфлето от гъши дроб, изненада ме.

Кой ви се струва най-слаб като готвене този сезон? На мен Станислава и може би Веселина.

# 922
  • Мнения: 6 993
Ами аз не знам как да определя кой ми е най-слаб...те половината не ги дават какво готвят, няма за тях коментари newsm78 Друга част са все спасени...
Аз го гледам за пръв път и явно не съм свикнала с формата. Мислех, че показват всички чинии и коментират всички ястия.

# 923
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
На мен Станислава ми се струва най-слаба. Точно както някой я беше нарекъл по-назад - кулинарна девица!

# 924
  • Мнения: 13 291
Този епизод ми беше най-интересен до тук! Много се изкефих!
Само на мен ли ми се струва, че стилистите нещо се бяха изгаврили с женската част? Всички с едни смешни проскубани букли и кофти грим, направо ги бяха загрозили.
Мисля, че Божана и Цветомир са лидерите за момента. Надявам се следващите които си тръгнат да са Ася, Веселина и доктора с бастунчето (забравих му името)

 Simple Smile Не само на теб

# 925
  • Мнения: 2 909
Иван удари с юмрук една участничка? Не видях коя е. Като се разсмя и той я  newsm78 newsm78 newsm78

# 926
  • ... рееща се.
  • Мнения: 615
Лелеее, тази торта изглежда страхотна!!

# 927
  • Мнения: 2 596
Ох, как ми се дояде тортичка  Tired А съм на диета  Crazy Ще преглъщам пред екрана тази вечер  Mr. Green

# 928
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
На мен тортата (а и като цяло повечето ястия, които приготвят) ми се струват със страшно много съставки. Хубаво ли става наистина нещо, съдържащо толова много неща? newsm78

# 929
  • Мнения: 13 291
И на мен ми се прияде.
Трудно ще им е много.
Божанка със сладкишчетата май ще е едни гърди напред

Общи условия

Активация на акаунт