MasterChef България - минало/настояще/бъдеще

  • 102 469
  • 1 037
  •   1
Отговори
# 945
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
И, какво, Иван имаше всички блатове? Confused

# 946
  • София
  • Мнения: 20 208
Трудна задача. Аз не разбрах като си свалиха превръзките, не видяха ли от остатъците как изглеждат и са наредени пластовете, че на някои двойки изглеждаха съвсем различно?
И аз съм много против това заграбване на продукти. Мисля, че трябва да се забрани.

# 947
  • София
  • Мнения: 6 062
Тия торти ще ги сънувам сега, както ми е слаб ангелът за такива сладки изкушения!  Laughing

За съжаление подлите номерца са си част от съспенса.

# 948
  • Мнения: 2 596
Reinа, бяха им изчистили остатъците, преди да свалят превръзките  Peace

# 949
  • Мнения: 4 864
Когато махнаха превръзките пред тях нямаше нищо.

# 950
  • Мнения: 5 754
Димитър не прави сладкиши, в случая той прави кремовете. Шефовете ги оцениха като много добри, но Иван пак мрънка. Сам щял да се справи по - добре. Много крив човек.

# 951
  • Мнения: 14 840
Иван и Божана са ми най неприятни въпреки че могат да готвят.
Но...Божана показа за сега уважение и вчера и днес в състезанието по двойки.Показа че цени уменията на човека с който е в тандем и признава че е допринесъл и той за доброто им представяне.
Докато Иван се е самообявил за по- по - най и гледа отвисоко другите. Не признава нищо на никой.Само той е най.Снизходително пренебрежително отношение към другите.
По противен ми е в пъти от Божана на този етап

# 952
  • София
  • Мнения: 2 431
...
За съжаление подлите номерца са си част от съспенса.

Може и да е част, ама не ми е по вкуса. Ся човека с бастуна като не може да тича значи няма да готви. А може да е най добрия готвач. Примерно говоря, този с бастуна може и да не е с проблеми, а да го носи за късмет. Нещо такова ми се мотае в главата.

# 953
  • София
  • Мнения: 20 208
Edden, KaRoLa, благодаря! Hug  Така се връзват нещата. Гледах с едно око и съм го пропуснала това.

# 954
  • София
  • Мнения: 2 431
Иван и Божана са ми най неприятни въпреки че могат да готвят.
Но...Божана показа за сега уважение и вчера и днес в състезанието по двойки.Показа че цени уменията на човека с който е в тандем и признава че е допринесъл и той за доброто им представяне.
Докато Иван се е самообявил за по- по - най и гледа отвисоко другите. Не признава нищо на никой.Само той е най.Снизходително пренебрежително отношение към другите.
По противен ми е в пъти от Божана на този етап


Иван днес в началото каза, че щял вече да ги бута като кегли.

# 955
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
И на мен Божана вчера и днес ми се струва по-умерена. Но Иван...отвратителен! Sick
Новата задача изглежда много интересна!

# 956
  • Мнения: 5 754
Иван и Божана са ми най неприятни въпреки че могат да готвят.
Но...Божана показа за сега уважение и вчера и днес в състезанието по двойки.Показа че цени уменията на човека с който е в тандем и признава че е допринесъл и той за доброто им представяне.
Докато Иван се е самообявил за по- по - най и гледа отвисоко другите. Не признава нищо на никой.Само той е най.Снизходително пренебрежително отношение към другите.
По противен ми е в пъти от Божана на този етап

  Съгласна съм напълно с написаното, с тази разлика, че аз харесвам Божана.

# 957
  • Мнения: 2 596
И на мен Иван ми е много по-противен, от колкото Божана. Идва ми малко повече присъствието му на екрана. Даже след състезанията по 2ки ми става симпатична малко, по малко  Mr. Green

# 958
  • Мнения: 13 452
Веселина много неприятна

# 959
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Иван се изявява като вечно недоволния чичак , все нещо не му е наред и винаги има за какво да мрънка

Общи условия

Активация на акаунт