Черешката на тортата - сезон 7

  • 88 562
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Ива ще готви в ресторант, първо му направи реклама-храната била много хубаво. Предястието и основното са все риби.
Ирина недоволства заради ресторанта. Права е. Трябва да им забранят ресторанти и помощници. Така и баба знае.
Иво философства......офффф

# 46
  • Мнения: 3 403
Присъединявам си и аз към гледащите. Преди много го харесвах предаването, макар че последните издания не бяха нищо особено.

И веднага да започна с лошото - хич не харесвам Екимова - лигава и изкуствена ми е. Предчувствувам лек конфликт между нея и Ирина на Иван - ще има май коя е по-по-най.

Да попитам - аз ли изпуснах част от пазаруването? Видях я да купи само домати, краставици и круши и изведнъж има сирене, рикота, кедрови ядки, патладжани и т.н. Кога ги купи?

# 47
  • Мнения: 7 848
Абсолютно подкрепям Ирина! Едно хамалогията в къщи и съвсем друго професионалните уреди в ресторант. Не по една , по две точки бих отнемала аз. Не ми харесва менюто на Ива. Изобщо Ива не ми харесва!

# 48
  • Мнения: 9 865
Ирина добре се е подковала какво да приказва, за да зарадва форумци, така ми звучи.
По принцип, ако домакинът се постарае да сготви хубаво САМ и да създаде насторение, не е чак такава болка, че е в ресторант. Някои хора не обичат да си показват домовете, пък и на Ива вече сме го виждали.

# 49
  • Мнения: X
Включвам се и аз да ви следя, тук обикновено е по-интересно от самото предаване  Laughing Laughing Laughing Laughing
Ива ме втресе като отхапа от краставицата - както съм маниачка на тема измити зеленчуци......

# 50
  • Мнения: 3 403
Хареса ми уреда за спагети от моркови

Дано гостите й са на диета, че като я гледам как готви по 1 шишче и 1 скаридка  Laughing

# 51
  • Мнения: 6 417
Аз имам спомен за едно интервю на Ива, в което каза, че от 15 г. не е готвила.  newsm78

# 52
  • Мнения: 9 865
Хаха, и аз имам такава "острилка" за зеленчукови спагети, ма по-добре ми се получват Twisted Evil, много обичам тиквички да си правя на спагети.

Салатата на Ива ми хареса, може би без кедровите ядки, по принцип не обичам кедрови, можеше с тиквени да замени, за да запази идеята за "българска саата", както сама си я обяви.

# 53
  • Мнения: 342
Ива сякаш за първи път влиза в кухня... толкова е схваната. Изобщо не ми хареса.

# 54
  • Мнения: 6 417
Аз не виждам конкуренция за кулинар като Ирина.

# 55
  • Мнения: X
Голяма превземка е Ива. Лигавщини и поза. Stop
Любопитно ще ми бъде на Дичо менюто. В предишните сезони направи хубави неща.

# 56
  • Мнения: 3 403
Салата на Ива ми хареса и на външен вид, а и като чух какво има в нея, сигурно ще е вкусна

# 57
  • Мнения: 17 987
Салата на Ива ми хареса и на външен вид, а и като чух какво има в нея, сигурно ще е вкусна

И аз като Ирина мога да се нахраня само с нея  Wink

# 58
  • Мнения: 3 403
Салата на Ива ми хареса и на външен вид, а и като чух какво има в нея, сигурно ще е вкусна

И аз като Ирина мога да се нахраня само с нея  Wink

Да и си мисля, че след тази голяма салата, подобно по-леко меню е доста удачно.

# 59
  • Мнения: 9 865
Бе менюто на Ива не е никак лошо, но превземките и разясненията са прекалено много.

Ирина Флорин казала ли е и една дума?

Общи условия

Активация на акаунт