Черешката на тортата - сезон 7

  • 88 536
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 555
Черешката на тортата - сезон 7


Точно на петия си рожден ден – 6 юни, „Черешката на тортата” излиза на сцената за седми път със звезден състав от ветерани и млади таланти. Един много различен и емоционален сезон очаква зрителите на Нова, защото за първи път в историята на предаването ще видим известни двойки и деца на звезди в действие. Всяка делнична вечер от 20.00 ч. кулинарното шоу ще изненадва, забавлява и вдъхновява зрителите с уникални идеи и кулинарни изкушения.

В седмицата на двойките всичко ще е „х 2” – и пазаруването, и готвенето, и оценяването, а гостите на масата ще са не петима, а десетима. Другата голяма изненада – за първи път в кухнята на шоуто зрителите ще видят децата на родители звезди в ролята на домакини. Освен кулинарните си способности, тийнейджърите ще разкрият пред зрителите своите скрити таланти и мечти и ще внесат в предаването нов нюанс. И докато другите почиват през лятото, след успешния трети сезон на „Кошмари в кухнята”, шеф Манчев отново ще запретне ръкави, за да продължи да помага с ценните си съвети в любимото кулинарно шоу „Черешката на тортата”.

Ива Екимова, Ирина Флорин, Дичо, Иво Танев и Ирина Тенчева ще открият сезона в първата седмица, от 6 до 10 юни, в 20.00 ч. по Нова. Общото между тях са отличните кулинарни умения, опитът и амбицията този път на всяка цена да се преборят за престижното първо място. Борбата наистина ще е оспорвана, защото всички те са страхотни готвачи, останали в подножието на върха предишния път, и сега са твърдо решени да спечелят титлата „Най-добър домакин”.

Много настроение, свежи идеи и кулинарен заряд носи първата седмица от новия сезон на „Черешката на тортата”. Конкуренцията обаче ще е толкова сериозна, че и участниците, и шеф Манчев ще се окажат на кръстопът в решението си при кого трябва да отиде голямата награда. Какви ще са изненадите на седмицата и кой ще спечели титлата „Най-добър домакин”?

Не пропускайте „Черешката на тортата” от понеделник до петък, от 20.00 ч. по Нова.

Полезни връзки:

Facebook страница

vbox7 канал

# 1
  • София
  • Мнения: 15 449
Хайде, да видим какво ще направят. Благодаря за темата!

# 2
  • Мнения: 15 014
И аз се записвам, надявам се да се забавлявам Simple Smile

# 3
  • Мнения: 6 984
По повод това, че все едни и същи лица в това предаване, се присъединявам и аз.
Чудя се защо не го направят като немското издание - през седмицата готвят обикновени хора, от народа, така да се каже, а в неделя предаването е по-дълго и в него участват известни личности.

# 4
  • Мнения: 3 109
За поне един "нов" за това предаване знам аз , че ще готви  - Ваня Джаферович.
Така, че явно ще има други нови.

# 5
  • Мнения: 9 865
Е, ми, запис! bouquet

Нова тв имат разни риалитита, които бълват и нови лица, чудя се защо не си ги експлоатират и тях, ами пак тези перфектните майки?!  Crossing Arms
Онези шматки от Софияденинощ, вече набраха много популярност, може да ги привикат, ако техният продуцент им разреши, че той нали не ги пуска по медийни изяви. Но на мен ще ми е забавно да ги видя извън ролята в онова нещо. Mr. Green И поне някакво разнообразие. И от сем. Магърдичхалваджиянови не си спомням да са участвали в Черешката... Thinking

# 6
  • Мнения: 17 963
Кои ще са тази седмица? Дано са забавни, не държа на кулинарни шедьоври, атмосферата да е приятна  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 1 639
Надявам се да е интересно, но все същите лица...Някои определено ми поомръзнаха  Wink

# 8
  • Мнения: 175
Кои ще са тази седмица? Дано са забавни, не държа на кулинарни шедьоври, атмосферата да е приятна  Heart Eyes

"Ива Екимова, Ирина Флорин, Дичо, Иво Танев и Ирина Тенчева ще открият сезона."

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 26 297
Поне ще има какво да обсъждаме,че всички други формати свършиха...
Нещо се опитват май да конкурират "Мама готви по-добре",дано са по-добри Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 15 449
Точно тези, тази седмица, хич не ми се гледат.

# 11
  • София
  • Мнения: 15 449
Поне ще има какво да обсъждаме,че всички други формати свършиха...
Нещо се опитват май да конкурират "Мама готви по-добре",дано са по-добри Wink
Мама готви свърши.Всичко интересно свърши.

# 12
  • Мнения: 5 128
Кои ще са тази седмица? Дано са забавни, не държа на кулинарни шедьоври, атмосферата да е приятна  Heart Eyes
"Ива Екимова, Ирина Флорин, Дичо, Иво Танев и Ирина Тенчева ще открият сезона."
Включвам се в темата с идеята, че уж ще следя предаването, но да видим, не всеки сезон ми е интересен. Много зависи кой участва, а на мен лично ми е писнало от все едни и същи лица.
Особено като гледам в първата седмица кои ще са участниците и от сега ми се изпарява ентусиазма... Дори не мога да си отговоря коя ми е по-антипатична - Ива Екимова или Ирина Тенчева  Crossing Arms

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 26 297
Да,свърши,но май плагиатстват идеята от там.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 851
Пак ли накрая няма да има финална седмица с победителите?

Общи условия

Активация на акаунт