Черешката на тортата - сезон 7

  • 88 562
  • 739
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 848
"Мама готви..." не можа да грабне нещо, гледах само като участваше съфурмка от Кулинарния и толкоз.

И аз тази седмица не ги харесвам като Тайна, особено Екимова - не я трая, но няма какво да се гледа...

Благодаря за темата, mishka88  bouquet

# 16
# 17
  • Мнения: 9 571
Не съм особено ентусиазирана като гледам, че пак едни изтъркани муцуни ще участват, но ще пробвам да го гледам Simple Smile А колко бяха интересни първите сезони и имаше даже и готвене, че дори рецепти издривахме, а сега само фалш и тук таме някой готви. Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 20 172
Едва ли ще го гледам много, с тези едни и същи физиономии навсякъде, но ще хвърлям око на темата.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 878
Аз наистина не разбирам, защо не правят предаванията с обикновени хора. Те са по интересни от гледна точка на готвенето. Вярно е, че няма риалити сцени, ама пък това мога да си го гледам и в брадъра.

# 20
  • София
  • Мнения: 8 116
Много ще се радвам Ваня Джаферович ако участва. Правила съм доста неща от нейния блог, и винаги ми се е получавало.

# 21
  • Мнения: 9 571
Много ще се радвам Ваня Джаферович ако участва. Правила съм доста неща от нейния блог, и винаги ми се е получавало.
Може ли линк към блога?  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 5 682
Много ще се радвам Ваня Джаферович ако участва. Правила съм доста неща от нейния блог, и винаги ми се е получавало.
Как нейния?!? Та това е мъж  Rolling Eyes

Разбрах, че Ирина Тенчева ще участва с детето си. С кое дете? - дано не е момченцето със скандала, че вече прекалено ще ѝ стане да го изтипосва навсякъде де що има ефир  Crazy

# 23
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Допада ми предаването ама защо повтарят гостите????

# 24
  • Мнения: 5 128
Разбрах, че Ирина Тенчева ще участва с детето си. С кое дете? - дано не е момченцето със скандала, че вече прекалено ще ѝ стане да го изтипосва навсякъде де що има ефир  Crazy
Но не би ме учудила, ако е точно така  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 8 116
Много ще се радвам Ваня Джаферович ако участва. Правила съм доста неща от нейния блог, и винаги ми се е получавало.
Как нейния?!? Та това е мъж  Rolling Eyes

Мъж е разбира се, аз имах предвид Ваня Джорджевич. Че бих се радвала тя да участва.

# 26
  • Мнения: 2 414
Благодаря за темата bouquet След като се разочаровах от Мастъра, сега май окончателно и от Черешката ще се разочаровам. Няма да го следя през седмицата, ще гледам записи. И ще чета тук Wink

# 27
  • Мнения: 3 125
Които и да са участниците искам да посрещат гостите си в къщите си, а не да се мъкнат по разни заведения.
Тогава дори не вярвам , че те самите готвят.

# 28
  • София
  • Мнения: 337
И аз се записвам, надявам се да се забавлявам Simple Smile
+1

# 29
  • Мнения: X
Ива Екимова много ще ни забавлява, а Ирина Тенчева ми е още по-интересна.

Общи условия

Активация на акаунт