Витамини за кърмачки

  • 9 365
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 663
По-горе съм писала,колко струва.Допълних си постинга.Сега ще пусна и телефона на вносителя,защото взет от там е по-евтин.По аптеките слагат до 10 лева отгоре.Отгоре на всичко,ако се обадите на този телефон,ви го носят вкъщи,без надценка.Е това ако не е реклама.
9631245 Бояна импорт експорт Laughing
Това само  за София ли важи, дали биха донесли и в друг град? newsm78

# 16
  • Мнения: 1 735
Бирената мая отваря апетит и оща как!Просто не може да се обобщава така,явно на всеки действа различно. PeaceАз си го имам в излишък така или иначе. Mr. GreenИ с моите килограми хич даже не съм изтощена, или поне нямам вид на такава. hahaha
Те килограмите нямат нищо общо с липсата/недостига на някои елементи.  Peace
Абе ,това да е проблемът...
Движение му е майката.Стига сме си търсили други причини. И аз съм на същото дередже де ,ама вече почнах да тренирам ,щото иначе няма да стане. Пък от храна и витаминки не ще да се лиша за нищо на света ,да не говорим ,че обожавам да ям!!!   chef

Малко Офф стана ,ама...  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 014
Имам приятелка, която твърди, че от БМ отслабнала. Има ли и други такива случаи или тя нещо се е пообъркала? Тя по принцип си е крайно слаба, а аз не искам да рискувам и без това не съм мръднала и килце надолу от раждането.

# 18
# 19
  • Мнения: 42
А бирената мая може ли неограничено време да се пие?

# 20
  • Мнения: 250
Аз съм от Хасково и тук казаха, че нямало внос на матерна и за това сега пия центрум.Какво да правя, чакам вноса  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 599
Няма нищо по-хубаво от естествените източници, здравите хора, вкл. кърмачки, нямат  нужда от хапчета-добавки. А бирената мая също е чудесен естествен източник, има и селен Wink

# 22
Аз пия Центрум редувам ги с калмацин. Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 1 735
А бирената мая може ли неограничено време да се пие?
Добре е например да се приема 2,3,4 седмици ,след което да следва почивка от 1,2 седмици ,а може и месец. После пак се почва и така ... Всеки да може да си направи схема за себе си ,важното е да има прекъсвания ,не бива да е нон-стоп.  Peace

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Абе я стига с тия изкуственяци, нападайте салатитееее... eat

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Абе я стига с тия изкуственяци, нападайте салатитееее... eat

И аз така! Не пия нищо, бях си купила разтворими витамини - Суправит, ама забравям да ги пия. Наблягам сериозно на ябълки, моркови  и салата.   bouquet

# 26
Бирена мая, когато се сетя.
По принцип наблягам на здравословното хранене и салаткитеее Grinning

# 27
  • Варна
  • Мнения: 154
Всяка сутрин голяма чаша фреш от моркови и ябълки (а доскоро и тиква    Sick (пие се)),

обед и вечер
Абе я стига с тия изкуственяци, нападайте салатитееее... eat
newsm10

# 28
  • Мнения: 1 735
Тъй ,тъй! Не им прощавам на салатките за нищо на света ,обаче се оказва че съвременният човек се храни твърде непълноценно(причините са ясни ,но не ми се коментират).
Та колкото и да ми е кофти да си призная , в съвременното общество в което живеем аз лично като кърмачка имам нужда от добавки!  Peace
Ако живея в къща с дворче и знам ,че си отглеждам всичко сама ,тогава вече ще си говорим по друг начин ,ама засега така.  Tired

# 29
  • Мнения: 6 243
Аз ям много зелении, ама не боли глава да удари човек и една "Матерна" накрая. За гаранция.

И аз като infinity предпочитам да се застраховам. В условията на това земеделие, един господ знае какво ядем с марулите.

Общи условия

Активация на акаунт