Созопол - мнения, впечатления и препоръки - 4

  • 189 242
  • 992
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 037
Много Ви благодаря, момичета Hug Dao, ще очаквам, ако се досетиш кой е хотела. Търся вила или хотел на първа линия на плаж Каваци или Смокиня (и да е до 60-70 лв. / вечер), но все още...търся:)

# 61
  • Мнения: 375


Нещо не го отваря ...

# 62
  • Мнения: 1 621
Леко ме озадачавате с тези паркинги. Ние ще ходим само вечер за разходка и започвам да се чудя къде да паркираме за 2-3 часа. Никъде ли няма безплатни места? Дори в покрайнините?
За в центъра не ми се мисли преди години обикаляхме като луди понеже нямаше свободни места и на платените паркинги  ooooh!

Няма! Бъди сигурна! Мъжът ми обикаля рано сутринта 1час за да открие безплатно място и си мислеше, че откри. Паркирахме там, но след 2часа ни вдигнали колата и се наложи да платим 50лв за си я вземем. Всъщност там нямаше забранителни табели за спиране, напротив имаше нарисувани паркоместа, но ние бяхме влезли в улица със знак - забранено влизането от тази страна. Като отидохме да проверим се оказа, че от другата страна няма как да се влезе и си влязохме през знака. Това всъщност си е било капан за такива като нас. Това си е мафия! Почивката излиза златна в Созопол!


Ясно. А има ли хубав, голям  платен, който да е в началото на града от към страната на Каваци?  Просто искам да избегнем влизането с кола в центъра.

# 63
  • София
  • Мнения: 9 517
Има, точно до арена Созопол, но миналата година на 1 август нямаха свободни места  Peace

# 64
  • Мнения: 2 290
Dao, благодаря ти  Hug
Задължително ще ще посетим Селена,пък каквото сабя покаже

# 65
  • Мнения: 2 018
...
Ясно. А има ли хубав, голям  платен, който да е в началото на града от към страната на Каваци?  Просто искам да избегнем влизането с кола в центъра.

Сигурно има, но ние вече не търсихме. Паркирахме си колата на мястото където бяхме отседнали и си ходихме пеш. То си е малък град и не си заслужава да се обикаля с кола, но ние бързахме по повод и затова се наложи да я ползваме.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 402
sugar_baby, потърсих, но не успях да намеря. Те са разположени така - от самото начало Св. Никола, Вила Делфин, въпросният хотел и Хотел Марина. Зад тях е Аполония Бийч. Но на снимки не се вижда име за съжаление. Успях да намеря в нета снимка на четирите хотела един до друг. Въпросното хотелче е това, което все едно има две кули от двете страни.

# 67
  • Мнения: 1 037
Dao, снощи попаднах на снимки на вила Делфин и сравнявайки с тези от фейс-а, ми се струва, че това е точно същата вила. Звънях да попитам за свободни дати, ама тцъ Simple Smile Всичко е пълно за юли, август и дори септември! Whistling
А Голдън Плейс къде точно се намира? Понеже на сайта им пише на първа линия, но не го виждам там..

# 68
  • София
  • Мнения: 1 402
Голдън Плейс е точно вдясно, но горе на скалите, покрай пътя - доколкото знам от него не може да се слезе на плажа. Излизаш на пътя и за 1 минута ходене си на плажа, просто се заобикаля един стар комплекс от бунгала.

Вила Делфин е хотелът в дясно, не е този, който издирваме.

# 69
  • Мнения: 8
Някой да има впечатления от хотел Флагман?

# 70
  • Spain
  • Мнения: 3 750
здравейте ! знам 4е тук предимно коментирате хотели , но аз имам един по специален ¨проблем¨. не познавам града особено  и ако може някои да ме насо4и ще съм много благодарна . евентуално август месец ще сме там и ще трябва да купя или поръ4ам торта от някъде . преди години опитах да поръ4ам торта от сладкарницата в стария град и останах с мн, лошо впе4атление (т.е. опитаха се да ми продадат цяла торта по скъпо отколкото би ми излязла да си я купя на пар4ета  Mr. Green Sunglasses излизаше ми 200 лв! още го помня  Whistling), тогава моя позната ми купи отнякъде прекрасна торта за 20 лв!  Mr. Green.... сега искам нещо по специално така да се каже ..или с фондан ...или с надпис поне персонален .... затова питам за  цех. намерих такъв във поморие ..но май е мн. дале4 ...ако знаете страница или телефон на някоя подобна фирма моля споделете ...или просто сладкарница или магазин в Созопол за нещо стандартно . Благодаря!

# 71
  • Мнения: 1 326
В "Болеро" има торти,но са обикновенни.Не знам дали може да се поръча нещо специално от там,но наемателката ни работи там,та може по-късно да я попитам.  Joy А и под "Социални грижи" или както там се води  Embarassed има кафе-сладкарница с много,много вкусни торти, улицата точно под "Черно море" е.

# 72
  • Мнения: 20
Вие къде отсядате? Там съм била и в други хотели, но този най ни хареса.
За този комплекс Лазур някой може ли да даде повече подробности и отзиви



Аз след 22,07 ще почивам там и тогава ще имам отзиви ... за сега само по интернет съм добила някаква информация .... прилича на кооперация или малко блокче ... всъщност са 3 блокчета в съседство ... между тях има и малък басейн .... и са на безумно близко място срещу плаж Хармани ... бих казала на втора линия зад хотел Лозите ... там районът ми е доста добре познат и затова резервирах без да съм ходила в този комплекс ... цената за студиото е прилична и лично мен ме устройва като за Созопол ... осигуряват ти паркинг, което не е за подценяване ... студиото, което наехме е чисто ново .. за първи сезон го отдават под наем и се надявам и това да ме грабне, че на миришещи на мухъл места хич не ми се нрави да почивам ...
Аз мисля от 24.07 да резервирам, но ми се иска някой с преки впечетления от мястото да се включи Grinning

# 73
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Да завъртя малко темата. Simple Smile

А къде хапвате в Созопол? Дайте отзиви за заведения, които харесвате, които готвят с пресни продукти, където рибата не е замразена или пък където просто ви е харесало обслужването. Simple Smile Без значение от вида кухня.

# 74
  • София
  • Мнения: 940
Моите любими заведения са:

Di Valli - страхотно обслужване и много вкусно готвят, менюто не е много голямо обаче.
Вятърни мелници: Обслужването е добра, както и храната.

Не препоръчвам:

Диамант 2 (или нещо подобно, в новият град на главната улица) - много бавно обслужване и ми сервираха развалена риба.

Очаквам да чуя и Вашите отзиви, за да разнообразим тази година.

Общи условия

Активация на акаунт