На море в БГ - 2007 - Всичко по темата! - Тема 2

  • 55 444
  • 566
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Ние пътуваме утре за Синеморец-за празниците. Надявам се времето да е хубаво и да топнем бебето в морето Laughing Резервирали сме си стаи във вила "Зеленика". Имало си кухня и барбекю, така, та се надявам там да боядисваме яйцата.... Laughing

# 16
  • Мнения: 1 547
Жана, прекрасно да изкарате! И да кажеш къде е тази вила и как е там!

Весел великден!  easter sun luvbed тез неща ви пожелавам аз!  Laughing

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Mersi! Ще докладвам! Laughing Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 6 315
Аз обмислям да заведа Йоан във Варвара. Имам си позната леля там и предполагам, че като ме види с дечко ще ми даде да ползвам кухнята без проблеми  Flutter. Само компания да си намеря. Всъщност вече гледам да не си правя планове много, че ...

# 19
  • Мнения: 10 758
Ох, ние с мъжото сме пред скандал.Той иска да ходим на Златните, а аз в Синеморец.За сега съм се спряла на този хотел.Цените са добри, а и има ол инклузив.

# 20
  • Мнения: 5 370
Ох, ние с мъжото сме пред скандал.Той иска да ходим на Златните, а аз в Синеморец.За сега съм се спряла на този хотел.Цените са добри, а и има ол инклузив.
БЕз да отварям линка, съм убедена, че говориш за БЕЛЛА ВИСТА БИЙЧ.
Имай предвид, че там ходят приоритетно немци-групи, но пък иначе е на разкошно място-точно над самият плаж, на една скала, над Бутамята.
Кажи на съпруга ти, че "мамата от форума" препоръчва с 4 ръце Синеморец като една истинска възможност за ПОЧИВКА. Освен това, тъй като сте с колца, можете да бръмчите и до едно истинско райско местенце-Силистар, е, не е чак толкова вече див, както беше преди време, но си струва. Плитко мнооог метри навътре-като за дечковци-и чиста вода.

# 21
  • Мнения: 10 758
Ох, ние с мъжото сме пред скандал.Той иска да ходим на Златните, а аз в Синеморец.За сега съм се спряла на този хотел.Цените са добри, а и има ол инклузив.
БЕз да отварям линка, съм убедена, че говориш за БЕЛЛА ВИСТА БИЙЧ.
Имай предвид, че там ходят приоритетно немци-групи, но пък иначе е на разкошно място-точно над самият плаж, на една скала, над Бутамята.
Кажи на съпруга ти, че "мамата от форума" препоръчва с 4 ръце Синеморец като една истинска възможност за ПОЧИВКА. Освен това, тъй като сте с колца, можете да бръмчите и до едно истинско райско местенце-Силистар, е, не е чак толкова вече див, както беше преди време, но си струва. Плитко мнооог метри навътре-като за дечковци-и чиста вода.
Ами ние докато бяхме още гаджена няколко години подред ходихме в Ахтопол, но винаги сме ходили на плаж в Синеморец, и на мен винаги ми е харесвало там.Ходили сме и на Силистар, супер е там.
После като се бракувахме, започнахме да ходим на Златните и той к`во се влюби там, незнам newsm78
Точно, хотела е Бела Виста Peace

# 22
  • Мнения: 118
преди 2 години бяхме с приятели на море  в ахтопол.Спахме в 4астно хотел4е мисля 4е "франц"се казва6е.не знам оба4е дали има добри условия за дете-ние тогава нямахме дете.ходехме на плаж на силистар и просто сме възхитени от това място.резово съ6то хи4 не е зле.тази година може и там да сме.търсим тихи и спокоини местенца,а синеморец изглежда 4е е на път да стане доста посе6таван обект.

# 23
  • Мнения: 877
Аз ще мина през Варвара. Там не се застоявам, само си виждам приятелите и бягам, че ми е много пиянско място и все се оказвам в някоя неподходящя компания. Мъжът ми има едни приятели с къща, аз също искам да видя една галерийка с много готина собственичка. Препоръчвам я, ако сте там вижте какво предлагат, много са свежи нещицата. Максимум за 2-3 дни ще съм по тези земи. Дано се засечем с вас Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 153
НИе ще ходим края на юни на юг и засега сме се спрели на хотел Алпина в Лозенец http://alpina.zaednobg.com/gallery.html или на Каса Доминго. За втория хотел съм на ясно, но ако някой може да сподели нещо повече за Алпина ще съм благодарна!

# 25
  • Мнения: 56
Ох, Варвара, Варвара и Синеморец и Резово и Бутамята и Силистар !!! От 12 години ходим там, но последните години с дете, а сега и с две нещо не ми се получава. Твърде пиянско, купонджийско и безвременно ми е ,т.е. - беше! Просто не мога да съчетая вечния запой там с двете деца и затова оставам вярна на посоката, но донякъде - открила съм едно село Велика - близо до Лозенец, където даватчастни вилички под наем - с двор, условия за готвене и всичко - все пак се съобразявма с децата! А иначе - ех, Варвара!!! beer2 cheers Drunk Wine Glass, но все пак ще идем за един ден, няма начин!

# 26
  • Мнения: 522
Ние с дечко ще ходим в Синеморец.Малко ме е бъз да а го водя на море за 10 дни ама...Ако някой знае някой хотелче и някакви цени Praynigда ми препоръча.

# 27
  • Мнения: 5 370
Ние с дечко ще ходим в Синеморец.Малко ме е бъз да а го водя на море за 10 дни ама...Ако някой знае някой хотелче и някакви цени Praynigда ми препоръча.
Ходили сме само в КАСА ДОМИНГО, та само за там съм в час.
Нека се включи и Лекси пак, тя беше в някакво друго местенце, та да каже.

# 28
  • Мнения: 4 736
Лозенец не е в поредицата,но аз ще съм там  Mr. Green

# 29
ние сме към Ахтопол а от там кеф ти Синеморец кеф ти Варвара кеф ти Резово или Царево като от Младост до центъра на София, и плажове млажове  Joy, и заведения маведения Simple Smile) Joy
спрели сме се на една къща и там ще хвърлим котва юни месец за 10 дена,цената е добра,и условията са задоволителни,погленете http://www.axtopol.hit.bg/

Общи условия

Активация на акаунт