На море в БГ - 2007 - Всичко по темата! - Тема 2

  • 55 496
  • 566
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 639
Момичета имате ли вече впечатления от Созопол,че на там сме се запътили?Някой ходи ли вече?Как е плажа,водата?

# 496
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Момичета имате ли вече впечатления от Созопол,че на там сме се запътили?Някой ходи ли вече?Как е плажа,водата?


Препълнено е,и голяма гъчканица навсякъде.......по последните ми впечатления Rolling Eyes

# 497
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Благодаря за снимките, беше ми любопитно да поразгледам , но нещо не съм впечатлена, очаквах  повече, или защото гледам снимките на хотелите, но са макети и около тях е друго.
Притеснявам се от вирусите и се чудя какво да помъкна като лекарства, още повече , че тук се писа, че няма аптека.
Но надявам се да нямаме проблеми там, пък като се приберем ще се спасяваме някак си.

Водата там-Елените от чешмите пие ли се или ще си взимаме минерална?
Вечер хладно ли е, или да не взимам много връхни дрехи и панталони с дълъг крачол?
Вода от чешмата отдавна не пия,особено пък на море Peace

# 498
  • Мнения: 467
Момичета имате ли вече впечатления от Созопол,че на там сме се запътили?Някой ходи ли вече?Как е плажа,водата?

Да, снощи се завърнахме от там. Има доста хора, мръсно е морето и плажа. SadИма безброй заведения за папане и да похваля BUENA VISTA - много яко местенце за хапване и глезотиикй- цени прилични, обстановка - супер приятна и ненатрапчива. Музика спокойна и не чалга. Само дето много се бавят с кухнятаSad(

Квартири - има много свободни, вече разликата между хотел и квартира не е особено голяма... просто трябва да се потърси на място.

За плаж препоръчвам Каваците!! Спокойно е, красиво и чисто ( все още)!И си е направо до Созопол.

Ще пусна снимки довечера или утре.

# 499
  • Мнения: 984
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=611 , вчера се върнахме от там и съм супер доволна, намира се след св. Влас. Нямаше лудница и пиянски изпълнения, от Бийч бара слизаш направо на плажа. Много е подходящ за семейство с деца. Единствения недостатък е, че наоколо няма магазинчета и няма къде да се разходиш, но тове се преживява. Ще кача и снимки

Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 18:30 от kiki77

# 500
  • Пловдив
  • Мнения: 727
А плажът само към хотела ли е или имаше и местни? И всъщност как се слиза на плажа, защото на мен ми се вижда доста високо хотела?

# 501
  • Мнения: 984
няма шезлонги, плажа не е голям, но както се вижда нямаше и много хора, за другите нямам представа как стигат до плажа  newsm78

Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 18:38 от kiki77

# 502
  • Мнения: 1 517
kiki77, изглежда чудесно, а на колко време е от Св. Влас? Изглежда малко изолирано...

# 503
  • Мнения: 8 769
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=163511

Ето малко снимки от морето - и хубавото и лошото!
Разгледах ги! На снимка много добре изглежда, но от разказа ти не съм учудена-затова продължавам да пропагандирам, че южното черноморие може още доста да поработи, за да достигне стандарта на Албена, например.... Peace
Не съм учудена и от отзивите за плажовете там-отврат са. За съжаление изконното национално богатство-плажът, е заградено от подобни ваканционни селища като Елени, и е недостъпно за простия българин..... Иначе плажът ми хареса колко е безлюден... Hug

# 504
  • Мнения: 168
kiki77  и аз да питам никъде не виждам цени ??? #Crazy

# 505
  • Мнения: 1 937
Ето цени за "Цезар палас".
На втората снимка, която е дала kiki77 , всъщност се вижда "Парадайз бийч".

# 506
  • Мнения: 984
да, на втората снимка исках да покажа плажната ивица. Хотела се намира непосредствено след табелата св. Влас, посока Елените, малко е изолирано, но наоколо няма строежи.

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 19:55 от kiki77

# 507
  • Мнения: 30
здравейте аз съм нова и май много много не ми е ясно къде трябва да пиша,за това ме извинете ,но имам въпрос какво ще ми кажете за Албена и за Happy Travel? Mога ли да им имам доверие и да резервирам чрез нея,понеже съм от провинцията за да не ходя до София до офиса им ,по удобно ми е да платя по банков път.

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 21:23 от klopess

# 508
  • Мнения: 1 937
klopess, а защо не резервираш директно през сайта на Албена, има възможност за плащане по банков път.
Сайтът -  http://albena.bg/

# 509
  • Мнения: 293
Прощавайте, че занимавам, по-скоро споделям, отколкото чакам решение за лекия си проблем.

Абсолютно разчитах на бунгалата (с баня) на Смокиня, и преди седмица бях уверена - ник'ви грижи за 6-9 септември.

Е, хубу, ама преди малко ми се стъжни живота - няма вече свободни. За мен не ми било запазено и нямаха обяснение защо.

Цъкнах в бай гугъл, резервирах нещо си чрез някаква агенция за бунгало на Каваци. Само че, доколкото познавам тези къмпинзи, на Каваци няма с бани, както пише в нета.

Ще чакам обаждане, но ако някой има вече опит с Каваци, ще ми е драго да сподели.

П.П. Ще ходя с приятелка, ник'ви мъже и деца, идеята е да сме волни и свободни, но по възможност да не плащаме по 50 кинта на вечер.

Аха, благодаря, че ме подсети, ще копна линк в поста си, да не забравя къде съм пуснала резервацията  Mr. Green
http://journey.bg/offers/offer.php?offer=21968

Последна редакция: ср, 22 авг 2007, 16:31 от Чесън

Общи условия

Активация на акаунт