На море в БГ - 2007 - Всичко по темата! - Тема 2

  • 55 500
  • 566
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 832
А някой може ли да ми каже дали в Лозенец има хотели на плажа и да даде линк ако може.

# 76
  • София
  • Мнения: 847
Ние сме в Лозенец от 26 юли, в хотел Алпина. Вече сме били в този хотел и съм доволна.
Охххх, нямам търпение вече!

# 77
  • Мнения: 102
ние миналата година бяхме първо в х-л Sunrisе,но нямаше закуска и беше много шумно от плажа.След това се преместихме в х-л Грация,където беше хубаво,но на 50 метра от плажа,което с дете,басейн и т.н си е изморително.Тази година май пак сме в Лозенец,цените са най-нормални за предлаганите условия и хубав плаж.Само за хотел не сме решили.....

# 78
  • Мнения: 102
queenmabb кажи как са стаите в Аплина и въобще условията-храна,басейна с чиста вода ли е и т.н. Благодаря

# 79
След дълго лутане "Къде на море?" избрахме Лозенец. От 12.08 сме в хотел Алпина 

# 80
  • Мнения: 1 288
ние ще сме в този хотел от 18 август ambelitz.com.
ходила съм в лозенец преди 2 години няколко поредни лета. супер е. още не го е достигнала лудницата и циганията на китен и приморско. плажът е хубав и доста голям. има и още един, но то е малко заливче. в центъра на селото има площад, където не минават коли и е много подходящо за децата. имаше май и някакви атракциони за тях, ама нали още нямах дете, не съм обърнала внимание какво точно беше. цените са съвсем нормални. улиците са спокойни, без много движение по тях.
bubs, хотели на плажа са сънрайз, амбелиц и още няколко, не им помня имената. този сайт е много полезен slozenec.hit.bg.
точно защото сме с малко дете избрахме лозенец.

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 4 602
От няколко години ходим там, наемаме една къщичка с приятели.
До миналата година беше доста тихичко, сега и там го е нападнала лудницата, но все пак не е като в Китен примерно.

За хора с деца е супер, само дето плажът не е много близо.
Ние всъщност всеки ден си ходехме на Перла.

Тази година сме от 20.07./засега/

# 82
  • Видин
  • Мнения: 168
За първи път ще ходим в Лозенец , надявам се да си изкараме добре .Резервирах в хотел Алпина от 12.08

# 83
  • София
  • Мнения: 135
Ние също за първи път ще ходим в Лозенец-от 02.07.Юка не знам точно в коя част на ул.Рибарска е хотелчето,но по-скоро ме притеснява дали няма да е голяма лудница в самата къща.А хазяите newsm78...Моето диваче е на почти 6г. и като се разбеснее..Имаме предложение и за стая с 3 легла на ул.Младост,но няма снимки,само  говорих по тел.Жената обясни,че има самостоятелен сан.възел,телевизор,хладилник..Обаче друго си е да го видиш,а не после да  smile3511

# 84
  • Мнения: 32
И ние ще бъдем в Алпина от 28 юли. Чух добри отзиви за този хотел. Дано да изкараме добре. Приятна почивка на всички! Hug

# 85
  • Видин
  • Мнения: 168
Хайде и разказвайте как е там след като се върнете  Simple SmileТези които ще са юни и юли Wink

# 86
# 87
  • Русе
  • Мнения: 659
Някой бил ли е във вили Арабела в Албена, аз вече направих резервацията дано останем доволни, ще бъдем и с детето тази година

# 88
  • София
  • Мнения: 1 750
Пишете ме и мен в Лозенския отбор  Simple Smile
След няколко дни заминаваме за Лозенец. Първата седмица ще сме в хотел Амбелиц - http://ambelitz.com/ , а следващата в Тегел - http://tegel.hit.bg/. И двата хотела са нови. Според баща ми, който е ходил да ги види, са много добри. Лични впечатления ще мога да споделя като се върнем.
Ето тук има информация и за другите хотели в Лозенец: http://slozenec.hit.bg/

През последните 5-6 години все там ходим. Вярно е, че започна да се пренаселва юли и август, но аз го харесвам. Плажът е голям и хубав. Недостатък е, че почти целият е пълен с платени чадъри и шезлонги и ако искаш да си по-близо до водата си плащаш. Но пък за хора с кола в околностите има плажове, които също са хубави.

Има ли и други мацки, които ще са там през юни?!

# 89
  • Мнения: 1 288
таталина, непременно да споделиш за амбелиц като се върнеш. дано наистина е хубав хотела.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт