За или против обрязването

  • 31 623
  • 267
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 309
Ама ти наистина ли смяташ, че липсата на член, ще те постави на едно място с жените?  ooooh!

# 256
  • Мнения: 14 654
Така е, мушморанке, варварските традиции отпадат, когато възникне достатъчно голяма образована маса в обществото, която е критична и се бори за права.
Колкото до сексуалните услуги - мисля, че всички тук имаме достатъчно опит, че да знаем от какво зависи качеството им, така че, Пехливанов, ходи да се хвалиш в мъжката си компания, където тъпотиите ти минават за истински истории, тук сме наясно и няма нужда да ни се обяснява какво ни харесва  Mr. Green

# 257
  • Мнения: 29
Ама ти наистина ли смяташ, че липсата на член, ще те постави на едно място с жените?  ooooh!
шегувах се ...........иронично  hahaha

# 258
  • Мнения: 29
ще помоля мацките които имат мнение по въпроса да не се заяждат,ако искате да ме сваляте пробвайте на лични не е нужно да се караме или обиждаме,придържайте се към темата на форума ако разбирате от нещата пишете ако не ,не се старайте да ми затваряте устата,за това са форумите да може всеки да каже каквото знае,а не назлобени мами с неясни и неточни коментари с цел обида да пишат извън тематиката на темата,ако имате лично отношение на лични Моля!!!!!

# 259
  • Мнения: 12 692
Като цяло се очертават 2 аргумента
1. Хигиена
2. Полов живот.

Крайно несъстоятелни и двата. 

# 260
  • Мнения: 29
Като цяло се очертават 2 аргумента
1. Хигиена
2. Полов живот.

Крайно несъстоятелни и двата. 
аргументи?

# 261
  • Мнения: 6 122
питай обрязаните първо,и после питай мъжа си за аргументи

Питам тебе. Какви са предимствата?
лесна хигиена,продължителен и уреден майсторски обособен секс придружен от липса на възпаления и някой мъхове и тем подобни други гадости от рода на хранителни продукти и охлювски секрети

Ей това е. Лесна хигиена и гаранция, че никога няма да имаш натрупване на смегма. За секса не знам, чувствителност се губи със сигурност.

# 262
  • Мнения: 46 641
Не разбирам примера с някогашната казарма. Говорим за обикновен човек, който си има собствена баня на разположение с непрекъснато топла вода, не за казарма или на фронта.
Много ясно, че ако оставят човек да не се къпе по 1 седмица ще хване мърсотия, не си мисли, че и ти си бил много чист.

Никой не те изкарва гей. Питам само откъде са ти доказателствата към днешна дата. За някога не ме интересува. Та то преди години си имаше традиции за къпане 1 път седмично, пък някои и толкова ги мързеше. Тогава си е било за тогава. Днес е друго.

Ей това е. Лесна хигиена и гаранция, че никога няма да имаш натрупване на смегма...
Не че съм била с много мъже, ама как пък при един не видях смегма? Оправдание за лошата хигиена няма, може дам да не събере това, но на друго място ще е друго. Да не изпадам в подробности, че идва обяд.

За чувствителността изследванията показват различни резултати, така че явно е индивидуално, а и не виждам нищо лошо в това човек да изпитва по-голямо удоволствие.

# 263
  • Мнения: 29
Не разбирам примера с някогашната казарма. Говорим за обикновен човек, който си има собствена баня на разположение с непрекъснато топла вода, не за казарма или на фронта.
Много ясно, че ако оставят човек да не се къпе по 1 седмица ще хване мърсотия, не си мисли, че и ти си бил много чист.

Никой не те изкарва гей. Питам само откъде са ти доказателствата към днешна дата. За някога не ме интересува. Та то преди години си имаше традиции за къпане 1 път седмично, пък някои и толкова ги мързеше. Тогава си е било за тогава. Днес е друго.

Ей това е. Лесна хигиена и гаранция, че никога няма да имаш натрупване на смегма...
Не че съм била с много мъже, ама как пък при един не видях смегма? Оправдание за лошата хигиена няма, може дам да не събере това, но на друго място ще е друго. Да не изпадам в подробности, че идва обяд.

За чувствителността изследванията показват различни резултати, така че явно е индивидуално, а и не виждам нищо лошо в това човек да изпитва по-голямо удоволствие.
най-после някой дет разбра темата на разговора  bouquet тука вече си права,но какъв съвет ще дадем на чудещите се ?

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
ще помоля мацките които имат мнение по въпроса да не се заяждат,ако искате да ме сваляте пробвайте на лични не е нужно да се караме или обиждаме,придържайте се към темата на форума ако разбирате от нещата пишете ако не ,не се старайте да ми затваряте устата,за това са форумите да може всеки да каже каквото знае,а не назлобени мами с неясни и неточни коментари с цел обида да пишат извън тематиката на темата,ако имате лично отношение на лични Моля!!!!!
Какво искаш да ти кажем? Дали познаваме някой необрязан, после се обрязал и как това се отразило на сексуалния живот?
по правилно е да помогнете на някой който се двоуми какво да направи дали е по-добре или по-зле,всъщност ако имате опит и с двата модела пак може да споделите н
Имам. И какво? Не проявявам желание да го развявам във форум. Не съм си обрязала синовете, това дали е достатъчно?

# 265
  • Мнения: 46 641
най-после някой дет разбра темата на разговора  bouquet тука вече си права,но какъв съвет ще дадем на чудещите се ?
Моят съвет е:
Никога не режете, пробивайте, татуирайте и др. процедури по децата си, които са необратими.
Когато пораснат и могат сами да вземат решения, нека правят с телата си, каквото пожелаят според собствените си разбирания и нужди.

# 266
  • Мнения: 6 122
Не разбирам примера с някогашната казарма. Говорим за обикновен човек, който си има собствена баня на разположение с непрекъснато топла вода, не за казарма или на фронта.
Много ясно, че ако оставят човек да не се къпе по 1 седмица ще хване мърсотия, не си мисли, че и ти си бил много чист.

Никой не те изкарва гей. Питам само откъде са ти доказателствата към днешна дата. За някога не ме интересува. Та то преди години си имаше традиции за къпане 1 път седмично, пък някои и толкова ги мързеше. Тогава си е било за тогава. Днес е друго.

Ей това е. Лесна хигиена и гаранция, че никога няма да имаш натрупване на смегма...
Не че съм била с много мъже, ама как пък при един не видях смегма? Оправдание за лошата хигиена няма, може дам да не събере това, но на друго място ще е друго. Да не изпадам в подробности, че идва обяд.

За чувствителността изследванията показват различни резултати, така че явно е индивидуално, а и не виждам нищо лошо в това човек да изпитва по-голямо удоволствие.

Е, хубаво и аз не съм виждала смегма на ни един, с който съм била. Съмнявам се изобщо някоя от пишещите да е виждала на живо "сирене". Ама честно казано и секс преди да се измия, както и мъжът също не съм правила. Така че няма как да видиш, колко е чистоплътен с правенето на секс само, освен ако не говорим за съпрузите си. Да не говорим, че тук не става въпрос само дали се миеш или не. Може и да се миеш на четири часа даже, но за тези четири часа ще имаш бактерии, които може и да не се виждат. При обрязаните това го няма. Това имах предвид. Един обрязан и измит член е винаги по - чист отколкото един необрязан, но пак измит член. Това си е истината, не виждам защо зорлем да я изкривяваме. Естествено, това не е достатъчна причина да се обрязва задължително. Просто говорим за предимствата. И едно да е, пак е предимство. Недостатък обаче може да се приема намалената чувствителност, например.

# 267
  • Мнения: 14 654
Няма значение кой е по-чист, достатъчно е да има изградени хигиенни навици - т.е. ежедневен душ, за да бъде о.к. Ако някой се мие през 4 часа, за да няма бактерии, трябва да посети психиатъра си. Още повече че бактерии с вода и сапун не се махат, а и не всички са патогенни, че да се налага да ги махаме.

Общи условия

Активация на акаунт