ЕВРО 2016

  • 65 119
  • 601
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 495
Съгласна съм с Татко Мецан. Франция не ми е любимият отбор, но заслужено са първи в групата. Румънците ме разочароваха, след първия мач много залагах на тях. Коментаторът на Румъния - Албания снощи направо ме приспа - монототен, скучен, равен; определено предпочитам Ивайло Ангелов. Simple Smile Довечера очаквам хубави мачове.

# 316
  • София
  • Мнения: 11 472
Никой не оспорва първото място на франсетата в групата, и дотук - слава Боже, няма съдийски рамена, даже напротив - още първия им мач отсъдиха дузпа срещу тях (в полза на Румъния). Очаквах малко повече от Франция дотук, но приемам че свикват с напрежението като домакин, и ще показват по-доби игри.

# 317
  • Мнения: 5 063
Франция са абсолютно заслужено първи в групата си и абсолютно заслужено едни от фаворитите за титлата. Това обаче не пречи да са ми най-анти от цялото първенство. На бялото не мога да кажа черно що се отнася до футболни качества, но французите никога не са ми били симпатични, никога няма и да бъдат, както и да играят. Не се водя по силните на деня, та дори и извънземни да са, това ще ми е позицията - анти  Mr. Green

# 318
  • Мнения: 6 302
Така де, всеки има право да харесва или не нещо; някои обичат пържоли, а други - риба, пък трети не ядат месо. Всеки има право да не ги харесва:) аз не съм ходил във Франция и понеже не съм ги виждал френските неща на живо, затова пък ми харесват, и езика им, и филмите, и книгите, и храната, и...колите /щото никога не съм имал френска кола, все си мисля да си купя Пежо и все немски си купувам/ Joy
За шампион, не знам, но май ми се иска или Италия, или Германия да станат.

# 319
  • Берлин
  • Мнения: 4 488
Франция са абсолютно заслужено първи в групата си и абсолютно заслужено едни от фаворитите за титлата. Това обаче не пречи да са ми най-анти от цялото първенство. На бялото не мога да кажа черно що се отнася до футболни качества, но французите никога не са ми били симпатични, никога няма и да бъдат, както и да играят. Не се водя по силните на деня, та дори и извънземни да са, това ще ми е позицията - анти  Mr. Green

+100  Peace

# 320
  • София
  • Мнения: 11 472
Фенки и фенове, да дадем по една прогноза за мачовете тази вечер?

хайде, ще кавалерствам:
Англия - Словакия 2:1
Русия - Уелс 1:1.

Вие сте!

# 321
  • Мнения: 3 495
Словакия - Англия 0:2
Русия - Уелс 1:2.

# 322
  • Берлин
  • Мнения: 4 488
Словакия-Англия 1:1
Русия-Уелс 0:1

# 323
  • София
  • Мнения: 27 187
Русия - Уелс 1:0
Англия - Словакия 2:0

# 324
  • Бургас
  • Мнения: 16 172

 С тази игра определено са един от фаворитите за титлата.
Тц! За Бога недей!
Това не трябва да става!  Mr. Green

# 325
  • Бургас
  • Мнения: 16 172
все немски си купувам/ Joy
За шампион, не знам, но май ми се иска или Италия, или Германия да станат.
Точно така! Колите са само две марки  Grinning Мерцедес и всички останали  Peace
 А за Италия или Германия  Peace тук вече говорим на един език  Hug

# 326
  • Мнения: 6 302
 Никакви прогнози не могат да се направят. Англия може много да разочарова, а може и да бие с лекота, по принцип са по-силни от Словакия, но на големи първенства имат навика непрекъснато да се дънят. За Русия и Уелс нищо не мога да кажа, и двата отбора са посредствени, но руснаците в последните си мачове в групата имат навика да играят силно и може и да бият.

Последна редакция: вт, 21 юни 2016, 00:07 от Татко Мецан

# 327
  • Мнения: 175
Ооо, след тези два гола на уелсците, става мнооого интересно! Simple Smile
Ще трябва да се понапънат англичаните, точка (поне при тези обстоятелства) не е достатъчна.

# 328
  • София
  • Мнения: 5 334
Много ме радват Уелс - най-симпатичният ми отбор от сравнително по-малките на това Евро. Flutter

# 329
  • Мнения: 11 547
Моята прогноза:

Словакия-Англия  1:1
Русия-Уелс            0:2

Общи условия

Активация на акаунт