ЕВРО 2016

  • 65 069
  • 601
  •   1
Отговори
# 75
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Благодаря. Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 30 139
Предполагам, че в последната група (където са Исландия и Унгария) ще има по-лесни победи. Не изключвам такива и във втория  (където някои мачове противопоставят отявлени фаворити срещу аутсайдери) и в третия рунд от мачове, където някои ще са хванали влака за вкъщи

Забелязала съм, че понякога отбори, които са наясно, че няма как да продължат в групата (според точките), се хвърлят в последните мачове за точки за престиж. Фаворитите да не разчитат на лесни мачове, че неведнъж са ставали изненади. Peace

# 77
  • София
  • Мнения: 11 470
Така е, да, освободени са от психическо напрежение, тъй да се каже и са способни да понесат изненади; от друга страна, вече не са забулени в тайнствения ореол, както е преди началото на всяко първенство, та ще видим де-)))

Като се заговорихме за днес и Испания-Чехия, аз лични чакам с нетърпение - Белгия - Италия, интересно е, че букмейкърите дават предимство за победа на Белгия ....

# 78
  • Мнения: 6 301
нито испанци харесвам, нито чехи, така че ако имаше как и двата отбора да паднат...а обратното е с Италия и Белгия, и двата са ми симпатични:)

Немците са си немци, ето снощи се видя немската машина, каква голяма разлика примерно с Франция, които се мъчиха и имаха и шанс, а при немците изглеждаше, че с невероятна лекота топката им се лепи просто, без видимо усилие направиха 2:0, като се има предвид, че украинците са си традиционно много корав отбор...Засега немците се очертават като фаворит, Франция май не заслужава да стане...

# 79
  • София
  • Мнения: 11 470
Ами просто не е верно, Мецане Simple Smile) нито от играта на французите, нито от играта на немците съм толкова впечатлен. Имам предвид, че отборите набират скорост. Това, което показаха немците вчера, особено първото полувреме, на моменти беше смехотворно.
"Традиционно корав отбор" са стари коментаторски бисери, сега освен Ярмоленко и Коноплянка украинците други играчи си нямат; имаха 10-минутно избухване вчера към края на първото полувреме и после..... нищичко. Гола вода, аз лично се надявам и Северна Ирландия да ги бие  Grinning

# 80
  • Мнения: 6 301
Абе може, аз нямам претенции да разбирам, просто така ми се видя, че немците играят с много голяма лекота, /както винаги/, топката просто се лепи за краката им, а и владеенето на топката им беше 68%, докато французите ми се стори, че се мъчат срещу Румъния, първия им гол падна абсолютно от нищото, а виж вторият на Пайе наистина беше феноменален, но като цяло Румъния не заслужаваше да падне.
Украйна не ми се видя да е по-слаба от Румъния примерно, чак гола вода не бих казал.

# 81
  • София
  • Мнения: 11 470
Абе, личи, че си фен на Германия:)) Няма лошо, според мен те ще показват все по-добър футбол занапред.
И все пак, изненада от кой отбор да очакваме, как мислите? Дотук почти никой от малките гяволи не показа, че е способен да понесе приятната изненада....

# 82
  • София
  • Мнения: 30 139
Аз изобщо не съм очарована от играта на немците, но не съм и очаквала нещо друго. Тепърва градят отбор. Симпатизирам им, но не мога да кажа, че ще стигнат далеч с тази игра, освен ако не изкарат прословутия си луд късмет. Wink

Скрит текст:
Така е, да, освободени са от психическо напрежение, тъй да се каже и са способни да понесат изненади; от друга страна, вече не са забулени в тайнствения ореол, както е преди началото на всяко първенство, та ще видим де-)))

Като се заговорихме за днес и Испания-Чехия, аз лични чакам с нетърпение - Белгия - Италия,
интересно е, че букмейкърите дават предимство за победа на Белгия ....

Още преди началото на шампионата има нагласа (коментари на специалисти по медии), че Белгия са сглобили много читав отбор и ще бъдат приятната изненада на шампионата. Чакам с нетърпение мача довечера, за да я видя тази изненада. Peace

# 83
  • Мнения: 3 495
И все пак, изненада от кой отбор да очакваме, как мислите?
Аз се надявам румънците да сътворят изненада и да стигнат напред. И от Белгия очаквам много, но тях едва ли мога да ги причисля към малките отбори. Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 11 470
И мен ми допадна как играят румънците и им стискам палци:))

# 85
  • София
  • Мнения: 30 139
От тези, които не са стандартните фаворити, ми допаднаха засега Румъния, Хърватска и очаквам довечера да видя Белгия.

# 86
  • sf
  • Мнения: 10 142
Нали знаете - всички играят и накрая Германия печели.  Confused
Много ме дразни техния късмет, не че не играят, ама понякога само шанса им помага.
Дано не спечелят  Crossing Arms

От къде мога да си сложа човече-фен като подпис?

# 87
  • София
  • Мнения: 11 470
Португалия къде да я слагаме - сред скрити или явни фаворити?  Simple Smile

# 88
  • Мнения: 5 057
Като се заговорихме за днес и Испания-Чехия, аз лични чакам с нетърпение - Белгия - Италия, интересно е, че букмейкърите дават предимство за победа на Белгия ....

И за мен това е един от най-интересните мачове в групите. Колкото до коефициентите, не ме изненадва. Дълго време Белгия беше на първо място в ранглистата на ФИФА. Сега е на второ място.

# 89
  • Мнения: 3 495
Португалия къде да я слагаме - сред скрити или явни фаворити?  Simple Smile
Сред фаворитите, които ще се издънят. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт