ЕВРО 2016

  • 65 155
  • 601
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 89
След загубата на Испания направо не знам кой да подкрепям, може би Белгия, време им е, като единици страхотни имена, а сега както се разиграха показват и страшен колектив и капитана им е вездесъщ.

Португалия..........без победа от пет мача в редовното време са вече на полуфинал:))))

# 421
  • Мнения: 11 555
Да, а Полша без нито една загуба отпада...

# 422
  • sf
  • Мнения: 10 189
Думи нямам просто...
Роналдо адски много ме дразни, адски, сега още повече.
Довечера не знам за кой съм.
Утре за Германия , по принуда.
В неделя за Исландия.

# 423
  • Мнения: 5 085
Нямам думи просто. Но пък ми е смешно. Чудя се дали медиите в Португалия хвалят юнаците си  Mr. Green

# 424
  • София
  • Мнения: 30 186
Наистина понякога няма логика в тази игра. Полша си тръгва, а Португалия, с късмет и посредствена игра, продължава напред.

Довечера белгийците не би трябвало да имат проблем, но да видим.

# 425
  • Берлин
  • Мнения: 4 525
А мен чисто и просто ме е яд. Много ме е яд. Португалците успяха да ми стигнат 1во място в класацията за анти. Досега там бяха французите, но те поне играят, а тези...Довечера ще гледам за удоволствие поне, дано да е интересно

# 426
  • Мнения: 3 497
Наистина понякога няма логика в тази игра. Полша си тръгва, а Португалия, с късмет и посредствена игра, продължава напред.
Както са тръгнали, и шампиони може да станат. Което ще е абсолютно несправедливо, но така е във футбола - понякога наистина не печелят най-добрите. Довечера очаквам хубав мач и се надявам на победа за Белгия. Но с по-голямо нетърпение очаквам финала Simple Smile утре - това ще е голямата битка за титлата.

# 427
  • София
  • Мнения: 30 186
Наистина понякога няма логика в тази игра. Полша си тръгва, а Португалия, с късмет и посредствена игра, продължава напред.
Както са тръгнали, и шампиони може да станат. Което ще е абсолютно несправедливо, но така е във футбола - понякога наистина не печелят най-добрите. Довечера очаквам хубав мач и се надявам на победа за Белгия. Но с по-голямо нетърпение очаквам финала Simple Smile утре - това ще е голямата битка за титлата.

Е, утре ще е битката на битките. Peace

# 428
  • Берлин
  • Мнения: 4 525
Мдам...целият квартал е в знамена/немски...Съседите снощи стовариха 1 багажник бира + фойерверки...И като цяло даже няма съмнение,че немците ще бият. Чакам с нетърпение. А приятели ни поканиха на купон утре по повод победата  #Crazy Много са убедени, ще видим. Моите фаворите изпаднаха един по един..та ми остана едната Исландия и Германия /недолюбена,но по местожителство/  Peace

# 429
  • София
  • Мнения: 30 186
И аз се надявам Исландия да направят още един път чудото, ама само си се надявам. Wink Все още ме е яд за Хърватска.

# 430
  • Мнения: 3 390
Не ми се пише много, защото още преживявам загубата на Полша - направо се влюбих в тези поляци .
Но пък се радвам искрено за Уелс . Дано и викингите от Исландия да направят чудото .

# 431
  • Мнения: 89
Сякаш цяла Италия е тръгнала за мача, едвам стигнах до френската граница, предполагам утре ще е още по-тежко по пътя, голяма еуфория....за който съм все си заминава, сега и Белгия го отнесе:))))
Утре твърдо за Италия, а в неделя за Исландия Simple Smile

# 432
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Сякаш цяла Италия е тръгнала за мача, едвам стигнах до френската граница, предполагам утре ще е още по-тежко по пътя, голяма еуфория....за който съм все си заминава, сега и Белгия го отнесе:))))
Утре твърдо за Италия, а в неделя за Исландия Simple Smile
Не зная за магистралата Mediterraneo, но в момента съм в нощния влак за Бордо и е фрашкан с немци - тук таме скивам някой германец и той се шмугне в тълпата  Joy. Добре е че не са много шумни та може да се поспи малко - макар и с тапи за уши. Simple Smile. Mancity - до Бордо ще ходиш ли?

# 433
  • София
  • Мнения: 30 186
Поредната изненада за мен на това първенство: Уелс. Хареса им играта ми, но ме е яд, че продължиха, защото Португалия отново изкара късмет и ще срещне лесен противник (и Рамзи няма да играе), Нищо чудно португалците да стигнат до финал без победа в редовното време.

Чакам чудо от Исландия, но не ми се вярва.

За мен битката за титлата е днес т.е. който спечели днес, ще е европейски шампион.

# 434
  • Мнения: 11 555
Хм, с тези изненади от Уелс и Исландия да не стане така накрая да гледаме финал между тях.  Mr. Green

Мисля, че днес Италия ще бие, но ми се иска Германия да отиде на полуфинал. Прогнозата ми е:
Германия-Италия 1:2

Общи условия

Активация на акаунт