ЕВРО 2016

  • 65 132
  • 601
  •   1
Отговори
# 435
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Сърдита съм на италианците, че отстраниха испанците и тази вечер ще съм за Германия  Crossing Arms

# 436
  • София
  • Мнения: 30 147
Хм, с тези изненади от Уелс и Исландия да не стане така накрая да гледаме финал между тях.  Mr. Green

Скрит текст:
Мисля, че днес Италия ще бие, но ми се иска Германия да отиде на полуфинал. Прогнозата ми е:
Германия-Италия 1:2

Е, това вече ще е голям цирк. Аз нямам против Исландия да стане европейски шампион. Laughing

# 437
  • Мнения: 89
Сякаш цяла Италия е тръгнала за мача, едвам стигнах до френската граница, предполагам утре ще е още по-тежко по пътя, голяма еуфория....за който съм все си заминава, сега и Белгия го отнесе:))))
Утре твърдо за Италия, а в неделя за Исландия Simple Smile
Не зная за магистралата Mediterraneo, но в момента съм в нощния влак за Бордо и е фрашкан с немци - тук таме скивам някой германец и той се шмугне в тълпата  Joy. Добре е че не са много шумни та може да се поспи малко - макар и с тапи за уши. Simple Smile. Mancity - до Бордо ще ходиш ли?

Другата седмица около сряда ще ходя до Париж, сега съм на Тулуза без шанс да ида до Бордо, а са малко над 200км Sad

# 438
  • Мнения: 3 497
Който и да отпадне тази вечер, ще ме е яд. Предпочитанията ми все пак клонят към Италия. Дано стане хубав мач. Но дузпи не искам.

# 439
  • Мнения: 5 076
Аз не знам за кого съм. Не искам нито един от двата отбора да отпадат. Може би две от най-симпатичните ми държави и нации. Този мач трябваше да ни го оставят за финал  Sad

# 440
  • Мнения: 2 759
Твърдо съм за Италия!  newsm18

# 441
  • HH
  • Мнения: 3 257
Хоп, пуснаха Швайни, значи стана напечено. За Германия съм  Flutter

# 442
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 193
И веднага си взе капитанската лента Simple Smile
Аз още съм на кантар. И за мен това си е мача за финал  Crossing Arms
Уффф, дразнят ме португалците, че продължиха...

# 443
  • София
  • Мнения: 30 147
И за мен този мач трябваше да е финал. Наистина качествени футболисти. Безумно е Италия или Германия да отпадне, а Португалия да продължи.

# 444
  • Мнения: 3 497
Германците играят по-добре, особено второто полувреме. Хубав мач се получава.

# 445
  • София
  • Мнения: 1 010
Германците играят по-добре,хубав мач наистина,все едно финал гледам,така се чувствам!Нека победи по-добрия отбор...

# 446
  • DE
  • Мнения: 9 068
Двата най-добри отбора на Еврото от 10 дузпи 6 изпуснати  hahaha Joy

# 447
  • Мнения: 3 390
Ще получа инфаркт от тези дузпи- жалко Италия загуби.
Младоците, които биха бяха по добри от титулярите .

# 448
  • Мнения: 3 497
Всеки път, когато напиша, че не искам дузпи, задължително мачът се решава с дузпи. Simple Smile Заслужена победа за Германия, но ми е мъчно за италианците. Това наистина беше финал.

# 449
  • HH
  • Мнения: 3 257
Накрая вече не гледах ,  че с тоя лайф стрийм разбирах какво се случва от фойерверките. Съседите пощуряха, а вън е като на нг. Само това с качването по колите и свиренето по улиците цяла нощ отказвам да го разбера.

Общи условия

Активация на акаунт