ЕВРО 2016

  • 65 090
  • 601
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 390
Тези чернилки нямат милост .
Уф, дано си намерят майстора в лицето на Германия .

# 466
  • София
  • Мнения: 30 142
Беше ми неудобно да повдигна въпроса, но повечето от състава на Франция са някакви натурализирани французи явно. Не ми приличат на французи и имената им не звучат така.

То и при немците май е подобно положението, но немската машина би трябвало да спре Франция.

# 467
  • Мнения: 3 390
Не ми е неудобно -как да кажеш на черното бяло.
Исландския отбор поне се състои от исландци (типични викинги) .

# 468
  • София
  • Мнения: 30 142
Да, Исландия са един от малкото отбори, в които играят май само или основно исландци.
Въпреки загубата са симпатичен отбор. Peace

# 469
  • Мнения: 11 546
Хайде отсрамиха се с още един гол  Heart Eyes

# 470
  • София
  • Мнения: 30 142
Симпатичен отбор са Исландия. Радваха окото.

Сега стискам палци на Германия. Peace

# 471
  • Мнения: 11 546
А аз освен на Германия стискам палци и на Уелс. Португалия някак незаслужено се промуши до полуфинал и е време да си ходи.

# 472
  • Мнения: 5 059
О, радвам се, че не съм единствена с подобни впечатления към французите. Голяма радост - пък си търкат обувки, запушват си носове, голяма позьорщина. Ще рече човек, че я Германия, я Италия са били. Или може би нямаше да си позволят такава палячовщина след головете при по-достоен съперник?

# 473
  • Мнения: 7 848
Бях за Исландия , но уви. Много ми допадаха.

Вчера ми попадна статус в мрежата: "Европейско ли гледаме?" Няма справедливост, колкото и да е расистко...

# 474
  • София
  • Мнения: 30 142
О, радвам се, че не съм единствена с подобни впечатления към французите. Голяма радост - пък си търкат обувки, запушват си носове, голяма позьорщина. Ще рече човек, че я Германия, я Италия са били. Или може би нямаше да си позволят такава палячовщина след головете при по-достоен съперник?

 Peace

Толкова неуважителни реакции имаха след головете, че ми станаха противни направо. Stop

И Уелс искам да бие, но едва ли ще стане. Някак е тъпо, че отбори с много по-добра игра отпаднаха, а Португалия с нито една победа в редовното време ще се докопа до финала.

# 475
  • HH
  • Мнения: 3 257
Мен ме издразни франсето,което вкара вторият гол. В рамките на 30 минути го дадоха три пъти да си плакне лицето след молитва. Ако не беше аллах какво ли щяхме да правим...

# 476
  • София
  • Мнения: 30 142
Мен ме издразни франсето,което вкара вторият гол. В рамките на 30 минути го дадоха три пъти да си плакне лицето след молитва. Ако не беше аллах какво ли щяхме да правим...

Малко преди началото на срещата дадоха френски футболисти, които се молеха по същия начин (точно по време на отброяването на секундите до първия съдийски сигнал).
Явно във Франция наистина има страшно много натурализирани французи.

Много хубава снимка на исландски футболист след поражението снощи.

Скрит текст:

(Foto: Getty Images)

https://de.sports.yahoo.com/news/trotz-em-aus--island-ist-jetzt- … en-062152316.html

Последна редакция: пн, 04 юли 2016, 11:13 от missence

# 477
  • Мнения: 11 546
Исландската публика ми изпълни душата!  Heart Eyes
Вече ми се гледа "как се готвят френски петлета"  smile3508  newsm48

# 478
  • Мнения: 89
https://www.facebook.com/kurtene/photos/a.182634514888.117728.17 … ype=3&theater

Simple Smile))) Toва е положението!

Финал (надявам се) Германия-Уелс.

# 479
  • Мнения: 11 546
Финал (надявам се) Германия-Уелс.
Аз също се надявам на такъв финал.  Praynig
Напълно е във възможностите на Уелс да обърнат Португалия. По-добре играят от тях, но пък игра е- португалците може да извадят някакъв луд късмет и да бият.

Общи условия

Активация на акаунт