Избор на електронна везна?

  • 1 651
  • 4
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 15 568
   Необходима ми е електронна везна, която да ползвам както в кухнята, така и за измерване на други битови предмети. Искам да е с резолюция от 1 гр. и по възможност да е с капацитет за мерене на артикули до 5-6-7 кг. Прегледах доста обяви в нета, но в повечето не е написано дали везните биха могли да измерят нещо с много малък грамаж – например, 5 или 10 гр. Също така, не са упоменати размери, а на мен ми се иска везната да е с по-голяма повърхност.

   Харесала съм тези двете: цък (най-последната в колонката) и цък. Втората ми е много симпатична, заради картинката. Simple Smile

   Очаквам идеи и предложения! bouquet

# 1
  • Мнения: 25 710
Първата мери до 100 г, а втората – до 5 кг.
Вземи си и двете.  Laughing

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 4 075
http://www.technopolis.bg/bg/Kitchen-scales/Kitchen-scale-BEURER-KS-39/p/822930
аз имам тази, мери през един грам и е точна, няма нужда от батерии да сменяш, но сутрин, докато не е   заредена слънчевата батерия не работи и трябва 2-3 минутки да я поставя под някоя лампа да зареди
преди имах една по-евтина, работи няколко години и се развали, но то за 20 лева не можеш да очакваш да работи 20 години  Laughing

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 15 568
Първата мери до 100 г, а втората – до 5 кг.
Вземи си и двете.  Laughing
   Не, не, аз тази най-долу в колонката съм харесала – с цена 19.90, тя е с капацитет до 7 кг. Ама 2 везни със сигурност не ми трябват – то даже и 1 не ми е особено нужна. Laughing

http://www.technopolis.bg/bg/Kitchen-scales/Kitchen-scale-BEURER-KS-39/p/822930
аз имам тази, мери през един грам и е точна, няма нужда от батерии да сменяш, но сутрин, докато не е   заредена слънчевата батерия не работи и трябва 2-3 минутки да я поставя под някоя лампа да зареди
преди имах една по-евтина, работи няколко години и се развали, но то за 20 лева не можеш да очакваш да работи 20 години  Laughing
   Мерси за препоръката, но тази ми е много скъпа. Търся нещо евтино (до 20 лв., примерно), защото, познавайки се, едва ли ще ползвам везната често, да не кажа – изобщо. Peace

   Май ще взема тази с картинката на котка, ако може да мери продукти с наистина малък грамаж. Поне аз не успях да се ориентирам дали това е така, но ще звънна и ще питам.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 15 568
   Взех си тази с котката, в крайна сметка. Laughing Много ми е свежа и симпатична, а и върши чудесна работа, тествах я допреди малко. Peace

Общи условия

Активация на акаунт