10 неща с които вашите мъже ви дразнят

  • 11 427
  • 135
  •   1
Отговори
# 120
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не са чак 10
1. прекалено е добър на моменти
2. прекарва много малко време в къщи заради работата
3. вечеря много късно

# 121
  • Мнения: 57
Ами първото, което ми изникна е разпилените чорапи по пода. Ако не минавам да ги събирам със сигурност в края на седмицата няма да  се вижда килима. Joy
Другото нещо, с което много ме дразни е, че не яде. Особено като му е напрегнато нещо, трябва по 100 пъти да го подканям за вечеря.
Много ме дразни, че не иска да ми помага с миенето на чиниите. Не за друго, ами защото аз ненавиждам да мия чинии.  Mr. Green
Дразни ме да виси на компа до късно, защото на другия ден едва ставаме за работа.

Има и разни други неща, които ги приемам и не ме дразнят съществено, но гореспоменатите са в състояние да ме извадят от кожата ми.

# 122
  • Мнения: 983
1. Мразя като захвърля мръсните си чорапи, където му падне #Cussing out
2.Мразя, сутрин като влезе в тоалетната да стои по 20 мин.
3. Мразя да ходи всяка седмица в почивните дни за риба #Cussing out
4.Мразя да пуши в къщи #Cussing out

# 123
1. Захвърля мръсните си дрехи из цялата къща
2. Гледа всички възможни мачове
3. Може цял ден да прекара някъде за риба без да го е грижа за нас
4. Мърмори и нарежда като стара свекърва

# 124
  • Мнения: 221
аз като гледам какво пишете направо се шашвам.. моя почти нищо от това не прави  Crazy
дразни ме с някакви малки неща нарочно

# 125
  • Мнения: 419
Сега като чета недостатъците на половинките си се чудя дали не смесе оженили всички за един а той да се е клонирал. Но честно казано се смях и развесели Hug
Какво да ги правим наши са ще си ги търпим.
Сега и аз ще се повторя с повечето.
1. Като започнат новините така увеличава ТВ че съседите винаги са наясно какво става по света
2. Когато мия чиния умира да е зам мен и да ме опипва - какво толкова секси вижда още не съм си отговорила
3. За позите в секса никога не сме на едно мнение - всеки си тегли чергата към своето
4. Започна ли да говоря по телефона се сеща да ме пита даже и какво е времето навън
5. Пали от най-малкото
6. Тръгнем ли на някъде никога не знае какво да сложи и винаги ми казва "хайде"
Момичета има още сто неща сетя ли се пак ще пиша
Аз ще повторя това и ще допълня малко-
..Дразни ме че до такава степен се е отдал на тренировките си по карате че иска да ходи всеки ден и много пъти ме се налага да излизам със семейни приятели и те да са двойка а моят мъж все на тренировка или семинар по бойните изкуства.дори днес го няма още от 9 сутринта заради някакво състезание...А когато трябва да идем някъде за няколко дни все се цупи колко тренировки ще испусни.Сякаш пържо се е оженил за тъпиа си клуб....
....Напоследък пие много и почне ли не може да спре(макар че пийне ли не прави проблеми-ляга и си заспива),но след това само мрънка колко му е лощо....
....Въпреки че майка му ни развърта като шпионки-не дойде на сватбата,ту ни забранява да ходим при нея на село,ту не иска да ни види,когато му звънни че има нужда от нещо да отидем да и помогне веднага хуква,а когато тя говори против мен все мълчи и не смее да и каже нищо да ме защити...
....постоянно мърмори нещо-почне ли е като дърта свекърва...

# 126
  • Мнения: 983
аз като гледам какво пишете направо се шашвам.. моя почти нищо от това не прави  Crazy
дразни ме с някакви малки неща нарочно
  #Crazy

# 127
  • Мнения: 390
Ами с това,че повтарям едно нещо 100 пъти докато го направи;
и това че е голям инат и си знае неговото.
Друго не ме дразни.

# 128
  • Мнения: 242
10 не мога да докарам но тези които ще кажа напълно компенсират.
1. Като се запъне за нещо - магаре на мост (всъщност теле, зодия телец)
2. Като се разсърди и ....млъква и гледа в една точка до безкрай.
3. И с най големия си враг е мил и драг. Една дума на криво не казва на никой (освен на мен,разбира се).
4 Като влезе в "лекторската или поучителната" фаза. Все той е по-умен от теб, все той по-знае, все повече е живял и повече торби със сол изял.
5. Стремежа му да се хареса на всеки.

# 129
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
1.Когато шофира се нервира често за това кой как карал, кой как пресичал... Crazy
2.Като тръгваме за някъде и ме пита какво да обличал Tired ooooh!
3.Когато отива на работа ме буди по няколко пъти да ме пита кое къде е ooooh!
4.Когато е ядосан и го питам нещо мълчи, аз си го питам пак и накрая се развиква #Cussing out
5. hahahaВлиза в тоалетната с мобилния телефон и си играе вътре
6.Разпилян е и разхвърлян
7.Не е кавалер (какъвто беше преди 5 год.) Sad
До тук.Стига толкова Laughing

# 130
  • Мнения: 221
аз като гледам какво пишете направо се шашвам.. моя почти нищо от това не прави  Crazy
дразни ме с някакви малки неща нарочно
  #Crazy

 newsm78 не разбирам

# 131
  • Мнения: X
 1. Изчезна му всякаква романтика
 2. Пуши много в къщи.
 3. Ляга си вечер най-рано след 1.00 ч.
 4. Голям егоист е.
 5. За всичко му мъкна думите с ченгел от устата. Хич не е разговорлив.
 6.  Нарича много от мойте терзания с общото наименование "глупости".
 

# 132
  • Мнения: 1 212
Ха така...чета аз "Дом и семейство" и какво да видя........на преден план една под друга две теми, тази и още една "сродна" ...да не кажа същата....:
"С какво ви дразнят най-много съпрузите ви?"....
 #Crazy #Crazy #Crazy
Само датите различни и авторките........  newsm78

Я давайте мили мами да ги изложим, ама здраво да ги изложим тук по чехли и халат, нашите половинки...като за последно през тази година...., че догодина пак  - двойно даже !!! Wink Laughing newsm78
Не стига , че се бъхтят цяла година, някой и друг лев да изкарат, та ни и дразнят на всичкото отгоре !!!!!
Не ги е срам  Naughty Naughty Naughty

Иначе по темата: ние си имаме един порок само , но жесток : играем една компютърна игра, до забрава!
Моля се на тайно на Дядо Коледа ( ако съм го изтървала, на Дядо Мраз)...като минава да оставя подаръците , да вземе със себе си тази мания към въпросната игра, на някое дете да я занесе  или на друг татко - в краен случай  Praynig
 Sunglasses Wink



# 133
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
1.Пуши прекалено много.
2.Когато се ядоса говори на "ма".
3.Заплесне ли се по някоя игра времето за него спира.
4.Понякога в речта му изкача по някоя диалектна форма,донесена от майка му/пр.гюведже вместо гювече,прахта вместо праха .../
5.Често чете какво пиша из форумите,може и това да чете не знам./Дано поне си вземеш поука,слънце!/
Ами за сега май е това  newsm78 ако изкочи нещо ново ще допълвам.Иначе е невероятен човек и ако трябваше да се преродя и да живея живота си на ново,единственото за което бех настоявала е пак да сращна него! Heart Eyes

# 134
  • Мнения: 2 646
Боже,боже,откъде да почвам,и само 10 ли?...
Пуши в тоалетната
Иска да спи до късно(когато не е на работа)и сериозно се кара с мен,че децата му пречели
Става и първата му работа е да си направи закуската
Никога не запомня какво съм поръчала да купи
Разхвърля дрехи и вещи навсякъде
Чекне се по столовете и през 2-3 години купуваме нови,защото старите се чупят
Яде легнал
Всяка вечер пие ракия
Хърка
Редовно изненадващо ме хваща за г..а
Цяла нощ ръцете му шарят под тениската ми #Crazy
Има огромно самочувствие,Лъв е,и всяко изречение започва с "аз...."
Хайде стига толкова,че сега някой ще се изтъпани да ме цитира и да ме попита защо всъщност съм с него...И тогава пък ще трябва да изброявам 10неща,които обичам в него Joy

Общи условия

Активация на акаунт