Скъсан презерватив! ПОМОЩ!

  • 11 412
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте, моля ви за спешно мнение! Момиче на 18 години съм, водя полов живот от 2, досега не ми се беше случвал такъв гаф..Ще започна с това, че аз съм буквално единствения човек за когото се сещам, който се пази толкова много по време на секс - не позволявам и допир дори без кондом, винаги след акт проверявам презервативите и всичко това за мое спокойствие, но ето, че днес ми се случи нещо лошо.. Към 4:30 сутринта с приятеля ми правихме секс, след като той свърши установи, че презерватива е скъсан. Понеже малко преди да приключим членът му излезе, при вкарването той го е пипнал и всичко е било наред т.е. кондомът се е скъсал 2-3 мин преди свършването. Той казва, че не е свършил в мен, целия му корем беше в сперма, но ми дава 80% гаранция, че сперма не е попадала в и около влагалището.. Ето тези 20% ме притесняват... Искам да отбележа, че до преди няколко дни бях в цикъл, всъщност кървенето приключи на 9ти/10ти напълно, днес сме 12ти. Той ме помоли за наша сигурност да пия Escapelle, послушах го и го пих около 12/12:30 днес, тоест около 8 часа след половия акт. Моля ви кажете ми има ли смисъл да се притеснявам, нямам никакви световъртежи, зацапвания и т.н. Само след като го изпих корема ми се разстрои и отидох по голяма нужда до тоалет, нямам идея дали е от хапчето, но ми беше неприятно.. Съжалявам, ако има такава тема и ако казвам всичко прекалено подробно, но искам да знаете всичко за да можете да ми дадете адекватно мнение и също така има страшно много време до следващия ми цикъл и ще се побъркам... Благодаря ви предварително!!!  Heart Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 39 164
Пила си Ескапел вече. Пий и едно малко и си лягай.

# 2
  • Мнения: 140
Не се притеснявай! Първо за да забременееш трябва да си в овулация, а тя настъпва към 14 ден от цикъла ако ти е на 28 дни, т.е. вероятността да си сега в овулация 2 дена след като ти е свършило е почти нулева. Второ той ти е казал, че според него не е попаднала сперма в теб и трето си пила Ескапел. Аз преди години съм пила Ескапел и си спомням, че след 4-5 дена от това ми прокърви, а бях в средата на цикъла.

# 3
  • Мнения: 34
Да, просто четох, че на някой жени не им е подействало и се паникьосах малко, но ви благодаря искрено!

# 4
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 451
Този ескапел за нищо го нямате Shocked
Не знаете, че 2 дни след края на менструацията би било чудо да забременеете, но знаете ескапел ooooh!

# 5
  • Мнения: 3 784
И що да е чудо? Ако цикълът й идва на 22-3 дни и трае 5-6 дни, овулацията й ще е точно 2-3 дни след края му. Направили сте, каквото сте могли, това е. Статистически Ескапелът е ефективен в повечето случаи, отколкото обратното, иначе нямаше да се продава, но трябва да се пие не по-често от веднъж годишно. Тъй че не се треси от ужас през следващите седмици, но все пак следи кога ще дойде и при съмнение направи тест, поне да научиш навреме.

Последна редакция: пн, 13 юни 2016, 21:45 от Априлска вълшебница

# 6
  • София
  • Мнения: 1 433
Този ескапел за нищо го нямате Shocked
Не знаете, че 2 дни след края на менструацията би било чудо да забременеете, но знаете ескапел ooooh!
айде, айде, чудеса стават и то напук на медицината даже.....пък има такива като мен с овулация идеща кога тя си иска...
и аз съм пила ескалеле, след малкия, койтовъобще не трябваше да мога да зачена по нормален механизъм, според медицинските ми диагнози...
така че при мен рискът беше 1% ама си пих ескапеле-то от страх
така че споко...няма страшно щом си го пила
по-добре ескапеле, отколкото нежелана бременост , хубаво е че е информирано момичето...какво да кажем за ония на 18г с по три аборта...

# 7
  • Мнения: 46 660
Добре си го изпила Peace
Почти сигурно е, че няма опасност от бременност, но е неизбежно треперенето до следващата дата. Правиш ли секс винаги има риск, можеш да си спокойна единствено, ако го спреш.
...нямам никакви световъртежи, зацапвания и т.н...
Това не знам в каква връзка го казваш, но и при бременните рядко има такива.

# 8
  • Мнения: 34
Много благодаря на всички за мненията и съветите. Помогнахте ми доста !  Иначе относно зацапването: пиша го във връзка с Escapelle, защото много жени пишат, че щот прокървят означава, че хапчето действа. Като цяло това не ми звучи много логично, но знам ли... Затова питам вас. Ясно е, че ще се притеснявам до следващия цикъл, но няма как иначе. Друго е да чуеш мнението на по-възрастни жени, които ще ти го дадад от личен опит... Благодаря отново!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 676
Спокойно, взела си достатъчно мерки, а и както са ти казали другите - за да забремееш трябва да си в овулация.  Simple Smile Wink
Другия път се пазете повече! Simple Smile

# 10
  • Мнения: 34
Определено ще се пазя още повече, това ще ми е като обеца на ухото!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 433
аз не съм имала зацапвания при приеманато на Ескапеле, пък мисля 2 пъти съм пила през живота си
нищо нямах, ама грам....все едно бонбон съм яла.....така че не се притеснявай, всеки организъм реагира различно
от гинеколожката си знам, че след това може да ти е разбъркан цикъла, все пак е хормон

# 12
  • Мнения: 46 660
И при мен не е имало зацапване. Никаква разлика не усетих след него в цикъла си като цяло.

# 13
  • Мнения: 34
Добре благодаря ви! Днес съм сравнително по-спокойна, защото не съм била в овулация, приела съм Escapelle, което е доста сигурно хапче, приех го след 8 часа, а и приятеля ми казва че не е свършил в мен, но не е сигурен дали не ме е изцапал, опръскал и т.н. Сега само чакам да минат 22 дена, да ми дойде и да съм на 100% сигурна  Laughing Благодаря ви отново  bouquet

# 14
  • Мнения: 403
Има шанс заради хапчето да ти дойде доста по рано, не се шашкай,ако стане. Аз съм го пила веднъж и ми дойде нещо като цикъл няколко дена след това и после на дата на цикъла още веднъж, но после всичко се нормализира
 

Общи условия

Активация на акаунт