Какво ни казват планетите тази седмица

  • 138 103
  • 1 460
  •   1
Отговори
# 30
  • SF
  • Мнения: 21 093
Моят 5-и дом се управлява от Уран. В натала true node и mean node са там, а в момента в опозиция на транзитните. Транзитен Нептун е там, а натален във втори дом. У2 е Плутон. Ще си пусна едно тото в сряда, но през деня. Не мога вечерта. Simple Smile Но пък транзитен Юпитер е в опозиция на СЛВ в 5-и дом.

# 31
  • Мнения: 7 006
Който иска да прави кариера ще трябва да има много сили,за да балансира между семейство и работа.

Да разбирам ли, че човек, който в този период заеме по-висока длъжност ще успее да се задържи на тази позиция, но ще е с цената на много труд? Peace

# 32
  • Мнения: 1 750
Ще трябва да намери баланса между семейство и кариера,но в кариерата ще му върви.Но зависи и от натала.Планетите създават условия,но дали и как  ще бъдат използвани ,зависи от натала. и прилежащите му карти - прогресия,солар и т.н.

# 33
  • Мнения: 7 006
Благодаря, Титания! bouquet

Ох, на нов шеф и малко прасенце не е хубаво човек да се радва Mr. Green  но явно ще трябва да свикна с мисълта, че тази персона ще ни бъде дълго време началник. Whistling

# 34
  • София
  • Мнения: 22 687
Много интересна тема!  Hug Ще ви чета с интерес!  bouquet

# 35
  • Мнения: 7 006
Тъкмо тръгнах да пиша одеве поста си и форумът ми даде грешка. ooooh!  Да се изкажа сега. Whistling

Четвъртък,ден на Юпитер,е "свободен "ден,няма напрегнати аспекти,има желание за срещи,разговори и добри моменти с приятели.
Когато прочетох този абзац много се зарадвах, ама уви. ooooh! 
Винаги съм мразела четвъртъците! Twisted Evil  Лошите неща все ми се случват в този ден. ooooh!  И днес не прави изключение. Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 5 215
Нежност, какво се случи?

# 37
  • Мнения: 7 006
Бях поканена на парти, но домакинът бе възпрепятстван служебно. Въпреки закъснението му, купонът се състоя и не се наложи да бъде отменен. Whistling

~~~

Титания, чест и почитания! bouquet  Много точни прогнози правиш. Hug

# 38
  • Мнения: 646


~~~

Титания, чест и почитания! bouquet  Много точни прогнози правиш. Hug
+1  bouquet

# 39
  • Мнения: X
-1  Sad
Не получих никакъв отговор на предишно питане от мисля че миналата страница  Close

# 40
  • Мнения: 1 750
Благодаря ви момичета!Вашата оценка ми дава основание да се чувствам полезна за другите (имам Слънце в 6-ти дом Simple Smile) и ,че мога да предам своите знания по някакъв начин. Heart Eyes bouquet
Дадос ,не се гневи - отговорила съм ти на ЕДИН въпрос от предходната страница!Чети внимателно,моля Peace

# 41
  • Мнения: X
С молба отново да погледнете, за Дева, която е в началото на септември, започване на работа до края на месеца  bouquet

Ето това имах предвид  bouquet

# 42
  • SF
  • Мнения: 21 093
Титания, аз чета темата, но не пиша, защото съм много, много начинаеща и няма смисъл да спамя, нито ще те поздравявам след всеки твой пост, но да знаеш, че това ми е много приятно четиво за сутрешното кафе.
Искаш ли да дискутираме брексита? Астролозите предрекоха отрицателен вот и неизлизане на Великобритания от ЕС.

# 43
  • Мнения: 1 750
Да,бихме могли да дискутираме тази тема,но аз съм на мнение,че политиката е мръсна работа (не слу-
чайно и политиката и отходните води са под Плутон) и каквото и да казват астролозите,все нещо няма
да излезе Simple Smile

# 44
  • Мнения: 1 750
И ето дойде време за новата седмица -от27.07 до 03.07.,като Луната ще премине от 26-ти гр. на Риби до 6-ти гр. на Рак,малко преди Новолуние.Най-важното астросъбитие е спирането ретроМарс и тръгването му в директна посока на 30.06 ок.2ч40мин.,при което ще очакваме спад на нервното ни вътрешно напрежение и успокояване на "духовете"(но докато е в Скорпион отзвука ще е силен).Нещата по Марс ще тръгнат добре или ще се разплетат тогава,когато Марс премине градуса ,от който е тръгнал ретро,9-ти гр. на Стрелец (23.08.)До тогава ще изпитваме "ехото" от ретроградността.
Иначе,в понеделник тръгваме за работа с Луна в Овен,настроени борбено за седмицата,готови за спор и спорт Simple Smile.Около 21ч.тя ще квадратира Слънцето и от този момент нататък силата й ще намалява.Около
8ч във вторник,28.06, Луната ще квадратира Венера,като същевременно ще бъде в тригон с ретроСа-
турн - ясно,ще ни върви в работата,а не в любовта целия ден (Венера и Сатурн са в аспект куиконкс 150 гр).Малко по-късно (ок.14ч),Луната ще квадратира Плутон,като в конфигурацията ще се включи и
тригонът Плутон/Юпитер със СЛВ.Изобщо трябва да запомним какво ще ни се случи този ден - интере-
сен е и като добавим и все още действащият секстил Меркурий/Уран става още по-вълнуващо.

Общи условия

Активация на акаунт