Какво ни казват планетите тази седмица

  • 138 333
  • 1 460
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 006
Нямате идея колко ми е приятно да чета тази тема. Не пиша, защото съм неграмотна, но ви чета с кеф!
Точно така съм и аз! Simple Smile
+1 от мен Laughing То и аз съм лаик в тази област, но ми е интересно и чета, а като има и какво да споделя или попитам - пиша в темата. Blush

Сега имам един въпрос Peace  На какво се дължат скандали и неразбирателства тези дни? Rolling Eyes  Става дума за една нежна представителка на зодия Рак. При нея в момента има доста напрегнати разговори от лично естество.

# 76
  • Мнения: 68
Титания, поздравления за прогнозите от мен.  bouquet  Hug

# 77
  • Мнения: 1 750
Титания, поздравления за прогнозите от мен.  bouquet  Hug
Hug bouquet

# 78
  • Мнения: 1 750

Сега имам един въпрос Peace  На какво се дължат скандали и неразбирателства тези дни? Rolling Eyes  Става дума за една нежна представителка на зодия Рак. При нея в момента има доста напрегнати разговори от лично естество.
[/quote]
По принцип скандалите се дължат на тръгването на Марс в директна посока и насъбралата се енергия по време на ретропериода сега ще се отприщи,но за всеки от нас ще се прояви в различни области от живота.При раците има и още нещо - Плутон им е в опозиция (в Кози рог) ,а Уран им е в квадратура -
нещата няма да зависят много от тях.

# 79
  • При децата ми
  • Мнения: 6 192

Сега имам един въпрос Peace  На какво се дължат скандали и неразбирателства тези дни? Rolling Eyes  Става дума за една нежна представителка на зодия Рак. При нея в момента има доста напрегнати разговори от лично естество.
По принцип скандалите се дължат на тръгването на Марс в директна посока и насъбралата се енергия по време на ретропериода сега ще се отприщи,но за всеки от нас ще се прояви в различни области от живота.При раците има и още нещо - Плутон им е в опозиция (в Кози рог) ,а Уран им е в квадратура -
нещата няма да зависят много от тях.[/quote]

Уф, този Марс! Tired А, на скорпионите как ли влияе!?

# 80
  • Мнения: 7 006
Цитат
Сега имам един въпрос Peace  На какво се дължат скандали и неразбирателства тези дни? Rolling Eyes  Става дума за една нежна представителка на зодия Рак. При нея в момента има доста напрегнати разговори от лично естество.
По принцип скандалите се дължат на тръгването на Марс в директна посока и насъбралата се енергия по време на ретропериода сега ще се отприщи,но за всеки от нас ще се прояви в различни области от живота.При раците има и още нещо - Плутон им е в опозиция (в Кози рог) ,а Уран им е в квадратура -
нещата няма да зависят много от тях.
С две думи - картинката не изглежда розова? Peace

Благодаря, Титания! bouquet

# 81
  • Мнения: 9 052
Аз съм един лъв, на когото тези дни му е много тревожно, уморява се лесно и изобщо не му се занимава с конфликти ... а понякога се налага да се върши работа и тогава трябва лъва пряко воля да се занимава с неща с които не му е приятно да се занимава Sad И това го прави още по-подтиснат , тревожен , несигурен, раздразнителен и нещастен   Sad  Sad  Sad
Не знам планетите какво си мсилят  че правят, но им е време да вземат да се подреждат както трябва.

# 82
  • Мнения: 1 750
Аз съм един лъв, на когото тези дни му е много тревожно, уморява се лесно и изобщо не му се занимава с конфликти ... а понякога се налага да се върши работа и тогава трябва лъва пряко воля да се занимава с неща с които не му е приятно да се занимава Sad И това го прави още по-подтиснат , тревожен , несигурен, раздразнителен и нещастен   Sad  Sad  Sad
Не знам планетите какво си мсилят  че правят, но им е време да вземат да се подреждат както трябва.
Потрай още мъничко - и Слънцето да влезе в Лъв Simple Smile!

# 83
  • Мнения: 1 750
И още - Марс да ИЗЛЕЗЕ от Скорпи!

# 84
  • Мнения: 1 750
Меркурий и Венера ще действат заедно от знака на Лъва - ще говорим,ще се обличаме красиво,ще се веселим и занимаваме с любими неща.Когато и Слънцето влезе в своя знак ще творим - или картини и
музика или деца... Simple Smile.

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Планетите на 14 и 15 Юли:

Целият четвъртък Луната се намира в Скорпион. Запазват се тенденциите от вчера, а именно витаеща тайнственост, кипящи страсти, дълбочина на вътрешния свят. Емоциите и чувствата могат да бъдат силно наситени и да клокочат като вулкан, но без да изригват на повърхността. Интересът към скритото, окултното, езотеричното и мистичното е силен. В същото време успешно боравим с чужди пари и средства, включително инвестиране, наследства, подаръци от страна на други хора. Скорпион е интересен, силен, магнетичен знак. Луната в Скорпион ни прави по-ревниви, злопаметни, склонни към притежаване, собственически настроени, умеещи да се защитаваме от опасностите, себеуважаващи се.

В 12.15 на обяд в петък Луната влиза в подвижния огнен Стрелец, което осезаемо променя общата атмосфера в посока към стремеж за далечни пътувания, влечение към чужди страни и езици, участие в курсове за квалифициране и преквалифициране, висше образование, търсене на извечните истини за живота. Повишава се оптимизмът. Нещата имат тенденция да се разширяват. Късмет, изобилие, добри шансове. Контактност, общителност и динамика. В същото време - ентусиазъм, страст и хъс за действие.



Хармоничният аспект между Юпитер и Плутон ни помага да движим делата си с необходимото за това постоянство. Отива ни да бъдем сериозни, разумни, амбициозни и постигащи. Периодът е подходящ за личностен растеж и издигане в кариерата. Появяват се щастливи шансове за професионален успех, затова е добре да бъдем работливи и съсредоточени. Заради Слънцето в Рак обаче е твърде вероятно една част от нас да ни дърпа към трудови постижения, но друга част от нас да ни тласка към дома и към вътрешния ни свят. От нас самите зависи как ще разрешим това противоречие. Имайте предвид, че Слънцето в Рак, Марс в Скорпион и Нептун в Риби /все във водни знаци/ все още ни държат потопени в сърцето - като цяло сме чувствителни, емоционални и страстни.



Квадратурата Слънце-Уран може да донесе внезапни и неочаквани промени, основно при мъжете. Възможно е самооценката рязко да спадне или да се повиши. Когато този напрегнат аспект отшуми, нещата ще си дойдат на мястото.

Наблюдава се един интересен феномен - двете мъжки планети Слънце и Марс от една страна, и двете женски планети Луна и Венера от друга страна, се намират в хармония помежду си. Налице е лекота в общуването между младите и зрелите мъже от една страна, както и между младите и зрелите жени от друга страна. Съзвучие, баланс, търпимост и толерантност - ако има война между поколенията, то сега е моментът тя да бъде изгладена и оръжията - прибрани.

Венера и Меркурий съвпадат в Лъв. Любовта остава водеща тема, а сега вече е и пареща, гореща и свързана с много общуване между партньорите, с много лични изяви и творчество. Парите идват с лекота, но също толкова лесно се и харчат. И мъжете, и жените стават по-самоуверени, започват да се чувстват по-красиви, страстите се нажежават. Венера ще бъде в Лъв до 5 август, а Меркурий - до 31 юли. Да се възползваме максимално от този период!



Успешен финал на работната седмица от мен!

Последна редакция: пн, 12 сеп 2016, 09:20 от bubanka

# 86
  • Мнения: 9 052
Благодаря ви!
Лъвчо е много по крайните настроения напоследък. Може би защото се е захванал с една работа и има сблъсъци с други хора ... Мрази конфликти и хора на които няма доверие. Ръмжи Sad 
Също така мрази да му се провалят плановете, да го принуждават да действа неспокойно, да бърза и да е несигурен ...
Иска да има време , да не се притеснява за нищо и нещата да са под контрол и да си вървят по мед и масло ... като няма разправии и проблеми за решаване  и неприятни емоции.

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Астро прогнозата ми за уикенда, 16-17 Юли 2016 Simple Smile

До 22.35 ч. в неделя Луната е в подвижния огнен Стрелец. Стремим се към далечни пътувания, влекат ни чужди страни и езици, участваме в курсове за квалифициране и преквалифициране, грижим се за своето висше образование, търсим извечните истини за живота. Оптимизъм, късмет, изобилие, добри шансове Simple Smile Контактност, общителност и динамика. Ентусиазъм, страст и хъс за действие. Нещата имат тенденция да се разширяват. След това Луната влиза в кардиналния земен знак Козирог и общата атмосфера се променя радикално. Повече за тази промяна - четете в прогнозата за понеделник.

Хармоничният аспект между Юпитер и Плутон ни помага да движим делата си с необходимото за това постоянство. Отива ни да бъдем сериозни, разумни, амбициозни и постигащи. Периодът е подходящ за личностен растеж и издигане в кариерата. Появяват се щастливи шансове за професионален успех, затова е добре да бъдем работливи и съсредоточени.

Заради Слънцето в Рак обаче е твърде вероятно една част от нас да ни дърпа към трудови постижения, но друга част от нас да ни тласка към дома и към вътрешния ни свят. От нас самите зависи как ще разрешим това противоречие. Имайте предвид, че Слънцето в Рак, Марс в Скорпион и Нептун в Риби /все във водни знаци/ все още ни държат потопени в сърцето - като цяло сме чувствителни, емоционални и страстни. Хармоничният аспект между Нептун и Плутон засилва духовните стремления, както и дълбочината на психо-емоционалния ни свят.

Квадратурата Слънце-Уран може да донесе внезапни и неочаквани промени, основно при мъжете. Възможно е самооценката рязко да спадне или да се повиши. Когато този напрегнат аспект отшуми, нещата ще си дойдат на мястото. Пазете се от излишно напрежение и нагнетяване на емоциите, ескалирането им не е добра идея за никого от нас.

Двете мъжки планети Слънце и Марс са в точен хармоничен аспект помежду си. Налице е лекота в общуването между младите и зрелите мъже. Съзвучие, баланс, търпимост и толерантност - ако има война между поколенията, то сега е моментът тя да бъде изгладена и оръжията - прибрани. Целите и плановете, генерирани от Слънчевата енергия, ще се осъществяват с размах и лекота заради директния Марс. Действайте смело, имате предпоставки да успеете!

Венера и Меркурий съвпадат в Лъв. Любовта остава водеща тема, а сега вече е и пареща, гореща и свързана с много общуване между партньорите, с много лични изяви и творчество. Парите идват с лекота, но също толкова лесно се и харчат. И мъжете, и жените стават по-самоуверени, започват да се чувстват по-красиви и привлекателни. Страстите се нажежават. Венера ще бъде в Лъв до 5 август, а Меркурий - до 31 юли. Да се възползваме максимално от този период!

Направете своите събота и неделя интересни и продуктивни! Сътворете си щастие! До нови срещи, любители на Астрологията  bouquet

# 88
  • Мнения: 1 750
Благодаря ви!
Лъвчо е много по крайните настроения напоследък. Може би защото се е захванал с една работа и има сблъсъци с други хора ... Мрази конфликти и хора на които няма доверие. Ръмжи Sad  
Също така мрази да му се провалят плановете, да го принуждават да действа неспокойно, да бърза и да е несигурен ...
Иска да има време , да не се притеснява за нищо и нещата да са под контрол и да си вървят по мед и масло ... като няма разправии и проблеми за решаване  и неприятни емоции.


Моят Лъв също е във вихър от емоции,даже и не слуша какво му казвам.На 11.07. го предупредих да не
се включва в разправии и ,че ще го въвличат в конфликтни ситуации,но... каквото е писано,това и става.Влязъл е в словесен двубой и това,че е бил прав не му е помогнало в службата.И сега ще си
  сърба попарата.

# 89
  • Мнения: 9 052
Благодаря ви!
Лъвчо е много по крайните настроения напоследък. Може би защото се е захванал с една работа и има сблъсъци с други хора ... Мрази конфликти и хора на които няма доверие. Ръмжи Sad 
Също така мрази да му се провалят плановете, да го принуждават да действа неспокойно, да бърза и да е несигурен ...
Иска да има време , да не се притеснява за нищо и нещата да са под контрол и да си вървят по мед и масло ... като няма разправии и проблеми за решаване  и неприятни емоции.


Моят Лъв също е във вихър от емоции,даже и не слуша какво му казвам.На 11.07. го предупредих да не
се включва в разправии и ,че ще го въвличат в конфликтни ситуации,но... каквото е писано,това и става.Влязъл е в словесен двубой и това,че е бил прав не му е помогнало в службата.И сега ще си
  сърба попарата.
Същата работа, но нали попарата ще се сърба още само няколко дена и после по дяволите с попарата Simple Smile Успокой твоя Лъв , че на попарата и се вижда края Simple Smile
Моя милост днес се събуди с доста по-различна настройка  Sunglasses и готовност за начинания. Но дяцата са болни и то двете , плюс по-добрата половинка (на която му се ще да е лъв ... но на 22.08 не го признавам много за лъв . Аз съм на 15.08 и съм голям лъв  Wink)

Общи условия

Активация на акаунт