Отговори
# 30
  • Мнения: 264
Доктора не ми каза нищо за термин. Аз направо си тръгнах от кабинета по-притеснена от колкото успокоена. Първо започна с въпроси - "имаш ли напрежение в гърдите, болки или нещо друго?", пък аз нямам нищо. После ме наплаши още повече като каза, че малко сме избързалаи, че аз нали имам едно секцио преди 7 месеца. Чак се ядосах, защото той беше човека, който ми даде зелена светлина. Но важното е, че видяхме сакче, което е в матката и си отговаря за седмиците. Не ми каза размери. На снимката в сакчето аз виждам едно кръгче, което предполагам е жълтъчното мехурче. Надявам се, че щом сакчето си отговаря на седмиците и ЧХГ нарастваше хубаво всичко ще е наред. В крайна сметка на този етап не мога да направя нищо освен да се надявам.

# 31
  • Мнения: 1 239
Светлана,  честито!   Забавно се е получило Simple Smile
Аз с климатични промени съм била явно-сутринта в 6 - докато ме заболи и дойде....

# 32
  • Мнения: 198
Доктора не ми каза нищо за термин. Аз направо си тръгнах от кабинета по-притеснена от колкото успокоена. Първо започна с въпроси - "имаш ли напрежение в гърдите, болки или нещо друго?", пък аз нямам нищо. После ме наплаши още повече като каза, че малко сме избързалаи, че аз нали имам едно секцио преди 7 месеца. Чак се ядосах, защото той беше човека, който ми даде зелена светлина. Но важното е, че видяхме сакче, което е в матката и си отговаря за седмиците. Не ми каза размери. На снимката в сакчето аз виждам едно кръгче, което предполагам е жълтъчното мехурче. Надявам се, че щом сакчето си отговаря на седмиците и ЧХГ нарастваше хубаво всичко ще е наред. В крайна сметка на този етап не мога да направя нищо освен да се надявам.

Всичко ще бъде наред! Спокойна мама,здраво бебе Simple Smile Лекарите понякга не помнят на кой какво казват...  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 2 309
babydust7 Късметлийско списъче babydust7

Скрит текст:
Solace първи ден 15.04, предполагаема дата на О 29.04, дата на М или тест 13.05 fingerscrossed
shik първи ден 11.05, предполагаема дата на О 26/27.05, дата на м или тест 12.06 fingerscrossed
Victoria__ първи ден 20.05,  предполагаема дата на О 01.06, дата на М или тест 15.06  fingerscrossed
MaxiTan4e първи ден 17.05, предполагаема дата на О 03.06, дата на М или тест 17.06
bs30(биби) първи ден 18.05, предполагаема дата на О 03.06, дата на М или тест 20.06
*Bubble* първи ден 23.05, предполагаема дата на О 09.06, дата на М или тест 24.06
Emsi1002 първи ден  28.05, предполагаема дата на О 10.06, дата на М или тест 28.06
Sweety ஜ първи ден 04.06, предполагаема дата на О 20.06, дата на М или тест 04.07
ilein87 първи ден 09.06, предполагаема дата на О 26.06, дата на М или тест 09.07

Светлана, честита точка!

# 34
  • Мнения: 2 364
Светлана,честито  Simple Smile Стиснати палчета и накрая едно пухкаво бебче  Heart Eyes
Късмет и на всички останали  bouquet

# 35
  • Мнения: 377
Кукиии, много хубава темичка си направила отново!  Heart Eyes
Успех момичета!

# 36
  • Мнения: 264
 Hug Hug Hug Вие ме успокоявате повече от всеки лекар. Стискам палчета на всички, съвсем скоро да се похвалят с  EFP  Hug

# 37
  • Мнения: 1 633
 babydust7 babydust7 babydust7 минавам със синичък заразен прашец  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 70
Цоп под прашеца. Смуууук, че имам нужда Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 340
Запис в новата тема Simple Smile

Куки, просто е прекрасна.. Благодаря  Hug Hug Дано ни е на късмет  Praynig Praynig

Светлана, честито.. Успешна бременност и хубав, пухкав финал  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 498
Започна да ме наболява като да ми идва ... Та май няма да е февруарско бебе.

# 41
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Започна да ме наболява като да ми идва ... Та май няма да е февруарско бебе.
То и при Б така си набролява доста често  Mr. Green така че.... палчета

# 42
  • Мнения: 1 739
Светле, честито! Лека и безпроблемна до финал!
Скорпи, а тестче, може пък да те изненада?!
Бубалече, стискам палци да имаш леко раждане! Кога си пак на преглед, на тонове?

И обилно наръсване от мен  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 43
  • Мнения: 2 340
Р_Н, Бързо минавам под заразния ти, хубав син прашец  Hug Hug  newsm79 newsm75 newsm75 newsm28

# 44
  • Мнения: 1 739
Дано още този месец да ти е на късмет!

Общи условия

Активация на акаунт