Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 53

  • 74 773
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Здравейте отново ! Другата тема за Надежда не е много посещаема, затова ще попитам тук- звъняха ми от клиниката и не успях да вдигна, а когато върнах обаждане ми казаха, че пак щели да ме потърсят... Каква може да е причината ? Онзи ден пуснах урокултура, но нямам резултат още през онлайн проверка.

# 76
  • Мнения: 1 849
Здравейте отново ! Другата тема за Надежда не е много посещаема, затова ще попитам тук- звъняха ми от клиниката и не успях да вдигна, а когато върнах обаждане ми казаха, че пак щели да ме потърсят... Каква може да е причината ? Онзи ден пуснах урокултура, но нямам резултат още през онлайн проверка.
Смяна на час, договор за ембриони. Ще ти звъннат, изчакай.
Голяма навалица е днес.
Резултатът за листериоза ми е отрицателен  Party Оспамокса й е видял сметката  Grinning

# 77
  • София
  • Мнения: 23 207
аз пак да питам  Rolling Eyes
д-р стаменов сигурно ли е че го няма от 25 до 3?

# 78
  • Мнения: 1 849
аз пак да питам  Rolling Eyes
д-р стаменов сигурно ли е че го няма от 25 до 3?

След коментара ще питам на регистратура и ще пиша.

# 79
  • Мнения: X
Така ми казаха от регистратурата,бамба.
Час за д-р Еленчев на кой телефон се записва?

# 80
  • София
  • Мнения: 23 207
ама информацията беше миналата седмица, пък понякога се отменя  Rolling Eyes
ако наистина ще го няма да не се занимавам хич да звъня, че не ми се водят безсмислени разговори и преговори.
пък и да се настроя че лятото ще се почива  Mr. Green

# 81
  • Мнения: X
Не може да лежиш на чужда информация и то от форума.
Дръж си контакт с лекаря и регистратурата.
Абе, не се отказвай, не отлагай. Може да ти е на късмет.

# 82
  • Мнения: 121
аз пак да питам  Rolling Eyes
д-р стаменов сигурно ли е че го няма от 25 до 3?


Вчера бях при него и той ми каза че от 25 Юни до 03 Юли ще остъства във връзка с това че ми предстои пункция и евентуално трансфер
Та каза че на пункцията ще е той но на трансфера няма да може

# 83
  • Мнения: 1 849
Потвърдиха, Стаменов отсъства в тези дни.

# 84
  • София
  • Мнения: 23 207
късмета ми е наесен значи  Rolling Eyes
сега трансферират мартенчета, едно такова си имам, тъкмо рожденните дни ще се разминават  Mr. Green

# 85
  • Мнения: X
Имам приятелка с много проблемна цитонамазка, искам да й препоръчам консултация с д-р Еленчев, но тя не е пациентка на клиниката.

 На нашите телефони за часове ли да звъни или на тези за онко-отделението?

# 86
  • София
  • Мнения: 23 207
мисля че на нашите  Rolling Eyes
ако не е за там ще я упътят къде да звънне.

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
Охх Искам да се оплача Sad. Втора пункция имах на ЕЦ и отново без оплождане. Този път щеше да бъде ИКСИ, но се оказа че яйцето изобщо не е узряло, а как е възможно това при големина 22 мм ЛХ 22 и Е2 427??? Аз си мислих, чче ще е презряла, а биолозите ми казаха че не е запознала да зрее и затова не са я оплождали изобщо. Не разбирам защо се случи така. Вие как мислите  newsm78.

# 88
  • Мнения: X
А кой те следеше преди пункцията?

# 89
  • Мнения: 19 721
poooh, знам че това изобщо няма да те успокои, ама това са "хубавините" на ЕЦ. Влачих се много време все с презряла/неузряла и никой никога не намери логика в ставащото. Размери, Е2, таймиране...въпреки всички мерки се случваше неочакваното Tired

Общи условия

Активация на акаунт