Великденска седмица 17.04/23.04.2006

  • 3 786
  • 140
  •   1
Отговори
# 120
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Kalida, сиропа ще го давам само 5 дена, противоалерги4ен е.
А за предпазването от комари каза да вклю4ваме в контакта от противокомарните апарати. А съм толкова разсеяна, 4е забравих да го питам дали може да го мажем със специалните кремове  Confused
Маимунка, много ти е сладка маймунката   bouquet

# 121
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Ей, ама наистина съм много разсеяна  Embarassed
Забравих да ви се похваля, 4е двамата с Тони ве4е си имаме френски паспорти и ли4ни карти  Peace

# 122
  • Мнения: 2 959
...Да, как иначе - не съм се отказала, ама никак Mr. Green А ти?
Боядиса ли яйчицата....
Дидка, само така един овен лесно се не дава. Този път ще се вдигнат перфектно! Peace При нас яйцата са утре. Hug

....сестра ми ми е изпратила само кристали, без боя  
Маймунке, това е доста неприятна изненада. И сега?! Thinking

.....4е забравих да го питам дали може да го мажем със специалните кремове...
Тук има специални спрейове с/у комари, но дали стават за бебчета? Thinking Май ще трябва да си купя нещо такова ако си затръгваме за БГ. newsm78
Мамо Щтрумпф, честито Ви френско гражданство с Тони. А Франция признава ли двойното гражданство или се отказваш от българското?  Thinking Ти няма ли да ходиш да спиш? Или още се радваш на френските паспорти. Heart Eyes

# 123
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Калида, имаме право на двойно гражданство, което е супер, ина4е бих се позамислила.
Айде, отиваме с малкия Смърф да се хоризонтираме  newsm46
Лека нощ, добро утро , ден и ве4ер на вси4ки, кой каквото си избере  Hug

# 124
  • Мнения: 6 390
Mama Strumpf
аааама как можа толкова голяма новина да забравиш  Wink Grinning
ЧЕСТИТО и от мен, с здраве да си ползвате новото гражданство  bouquet  bouquet  bouquet

Хайде черпя с един сайт с страхотни детски песнички
http://kolevi.net/index.php?language=bg&subpage=zabavni&zabavni=music

# 125
  • Мнения: 7 430
...Да, как иначе - не съм се отказала, ама никак Mr. Green А ти?
Боядиса ли яйчицата....
Дидка, само така един овен лесно се не дава. Този път ще се вдигнат перфектно! Peace При нас яйцата са утре. Hug

Хе хе...ами как, с рогата напред отивам само Mr. Green
А за яйцата - значи заедно ще боядисваме Hug



Забравих да ви се похваля, 4е двамата с Тони ве4е си имаме френски паспорти и ли4ни карти  Peace

Да са ви честити  bouquet

Ели, кога заминавате за Бг newsm78

# 126
  • Мнения: 7 605
Добро утрооооо,

мерси zа топлото посреЩане  Hug  Радвам се, 4е отново съм сред вас  Heart Eyes  Прави сте, вси4ко се zабравя, дори ми беШе трудно да си спомням вси4ко zа да ви докладвам  Mr. Green  и преживяването хи4 няма да ме спира от повторение  Wink  Wink  Wink

Да съ похваля, малката е истински ангел, кукли4ката спа от 2 до 7 4аса, т.е. цели 5 4аса Peace  Много е кротка, рядко пла4и. Таzи сутрин дойде акуШерката и я къпихме zа първи път и след това й направи малко масаж, сега пак спи доволна, а наШите zаминаха по магаzините и аz се радвам на малко спокойствие  Wink 

Таткото иска днес да направи сайт със снимки на малката, zа това не ка4вам ниЩо сега, нека той да си играе, а после Ще ви пусна линка  Wink

Мамо Щрумпф, ха 4естито, това е супер новина   bouquet 

Хайде лек уикенд, дано при вас, където и да сте, не вали толкова силно колкото в тоzи мра4ен Хановер....

# 127
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
при нас не вали, ама и слънцето се скри Sad , но по-важно е утре да не вали, 4е сме на пикник  Wink
И да ви се опла4а, от моя козунак нищо не се полу4и, като топка твърдо тесто е  Tired
Тони пък тази нощ се събуди с рев в 1 4аса и крещеше все едно някой го коли и така до 2 4аса. Мислех да го карам в бърза помощ, защото нито се виждат зъбки да избиват, нито нищо друго. А тази сутрин е с гъсти секрети от нослето и пак се събуди с рев в 7.30.
Лек ден на вси4ки  Hug

Последна редакция: сб, 22 апр 2006, 14:29 от Mama Strumpf

# 128
  • Мнения: 7 430
Тони пък тази нощ се събуди с рев в 1 4аса и крещеше все едно някой го коли и така до 2 4аса. Мислех да го карам в бърза помощ, защото нито се виждат зъбки да избиват, нито нищо друго. А тази сутрин е с гъсти секрети от нослето и пак се събуди с рев в 7.30.

Милото - какво може да му е newsm78
ДА не е сънуваш някой кошмар Sad

И аз сега ще запрятам ръкави и ще боядисваме яйца и ще правим козунаци и ако не станат - пращам Миро до магазина Mr. Green

Татянка, браво на Миленката Hug нека да продължи да си е такава спокойничка и да спинка добре Peace
Ще чакаме с нетърпение снимките ви Heart Eyes

# 129
  • Мнения: 1 017
ТАтянкааааааааааааааааа, добре си се завърнала сред нас  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
ИзчЕтох всичко, ти си ни герой  Heart Eyes   bouquet Тази мъничка, сладка принцеса, дето така е объркала пътя на излизане, и те е поизмъчила, да я нагуШкаШ хуууууубаво от мен  Hug Hug Hug Имало е заЩо да те мислим значи...ОбачЕ крят си е заслужавал, нали?  Heart Eyes

Аз започвам да боядисвам яйца за утреШните ми гости, ама не мога да не се отбия само за минутка поне, да ви кажа добър вечЕр/добър ден, и да пожелая прекрасен наШ си Великден утре  Heart Eyes Hug  bouquet

Дидка, стана ли козунака?
КАлида, така спортувам, чЕ ако ме видиШ... Wink Mr. Green Ама така както се бях обездвижила, като стара баба ме боляха костите...и от 1 седмица съм като нова  Hug
Днес беШе един невероятно слънчев, прекрасен ден. Въртях педалите до един от плажовете, езерото е оЩе замръзнало, но се излегнах на пейка на самия пясък (който в момента е кал), и почти се отнесох... Flutter

МАймунка, страхотни снимки, а малката чаровница е просто за нагуШкване  Hug

МАмчЕ Щрумф, така могат да изплакват бебчовците ако имат висока температура, болка в уШето... newsm78 (понеже се връзва със сополите...) Да се оправяте и вие   bouquet

Това е от мен, мили момичЕта. До по  късно  Heart Eyes Hug  bouquet

# 130
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Ами да, ве4е е с висока температура и кашля. Все се разболяваме през по4ивните дни, та няма и към кого да се обърнем  Cry
А и Българския Великденски пикник май ще ни се провали  Confused С такова нетърпение го 4акахме  Cry

# 131
  • Мнения: 2 959
Привет и от мен, Момичета!

....Все се разболяваме през по4ивните дни, та няма и към кого да се обърнем ....
Мамо Щтрумпф, така е, закона на Мърфи действа с пълна сила. Peace Жалко за разваления Ви пикник, но дано скоро се оправи Тони, а то пикници и за напред ще има. Heart Eyes Как Ви се казва домашният любимец?

.... преживяването хи4 няма да ме спира от повторение ....
Татянка, само така. Hug А колкото до сайта със снимките на Миленката, ще го чакаме, дано скоро да стане, да я видим всички малката чаровница. Heart Eyes А ти как си, май няма и следа от следродилна депресия, а? И дано да е така. Peace

Дидка как са козунаците, станаха перфектни този път, нали? Hug

Мамо Б, приятно изкарване на нашият Великден сред твоите гости. Дано да им харесат яйцата! Peace А те българи ли са или от местните ти приятели?
......но се излегнах на пейка на самия пясък....и почти се отнесох...
Мамо Б, пожелавам Ти повече такива спокоини моменти да има в напрегнатото ти ежедневие. Heart Eyes

Ели, да не си заминала вече за БГ, та те няма днес? newsm78

Маймунке, на този празник да не получи желаното шоколадово зайче?

Момичета, пожелавам ви един прекрасен и незабравим празник да изкарате!
И бързо оздравяване на малкият Смърф- Тони, на Шоколадчето и Джулианка!

Последна редакция: сб, 22 апр 2006, 23:59 от Kalida

# 132
  • Мнения: 7 430
Дидка как са козунаците, станаха перфектни този път, нали? Hug

Дидка, стана ли козунака?

Чакам ги да втасат ooooh!
втасаха веднъж в машината, после още веднъж и сега вече 3 път, за да ги печа - и май сега много не искат обаче  Sad а в къщи е толкова топло...чудя се защо не искат newsm78

# 133
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Христос Воскресе, момичета!

 По едно кафенце от мен, а козунака от вас (ние вече го изядохме предишната седмица)! Whistling

Татянка добре дошла с новото форумско попълнение Миленкаbouquet  Големи мъки си преживяла, ама си заслужава, нали! Да ви е  жива и здрава и много послушна!  baby_neutral Hug Heart Eyes

Момичета прияно изкарване на празника и богати и хубави трапези!   bouquet

Ели,  на вас приятен път!  Hug

Дидката - козунаците са страхотни, видях ги в Готварския - голяма майсторка си!   chef Heart Eyes

Лек и красив ден на всички!   bouquet  bouquet  bouquet

# 134
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Христос Воскресе
момичета, пожелавам ви вие и семействата ви да сте живи и здрави, приятно изкарване на празника.
P.S.: да ви се похваля с козунаците Simple Smile щото вчера цял ден отиде по тях.


Общи условия

Активация на акаунт