Магазин с дрехи на Wenice

  • 2 681
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
Ега па не купя долнище за 80лв. ShockedПредпочитам да взема 8 бр. за по 10лв.Еййй ма тия хора направо се уливат понякога.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 952
Аз ли съм сбъркана  newsm78
Цените са прилични - между 15 и 40 лева като се почне от летни дрешки и се свърши с панталони и по-засукани неща за момчета.
Пера всичко на 60 градуса и сина ми ги носи до омаляване.
Доволна съм. От време на време има и намаления - миналото лято случайно попаднах на такова в Бс.
Трудно намирам другаде дрехи за ръст 140, които издържат на здрава експлоатация и не струват безумно много.
Стана много рекламно, но наистина аз съм доволна от марката.

# 17
  • Мнения: 328
Срещу Илиенци от скоро има голям магазин на Вениш. За съжаление не съм го разглеждала т.к. го видях когато си тръгвах от Илиенци и респ. се бях занулила. Предполагам, че цените ще са прилични.
Това е складът за търговци.Фирмен магазин имат в самото "Илиенци"(в началото,от лявата страна), но и там вече цените са високи.

Някакво по точно упътване, по точно от кой вход на Илиенци се намира?
От главния вход,"стъклените" магазини от лявата страна.

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 3 816
На бул.Стамболийски между Опълченска и Средна гора също има такова магазинче и в момента имат разпродажба.

# 20
  • Мнения: 193
кажете ми къде има магазини и/или складове за тази марка в Пловдив. предварително ви благодаря мили мами  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 180
Аз съм от доволните от марката - гардероба на големия ми син е 70 % Wenice. Цените, мисля, не са нещо стряскащо, но за този магазин незнам, не съм влизала, а все се каня. Не ми се вярва да има долнища по 80 лв., даже и в Бенетон не са толкова /долнищата/. Винаги предпочитам нещо по-скъпичко, но качествено, а не клинче за 6 лв. от пазара, което не мога да събера от пералнята след първото пране..../лично мое виждане/.

# 22
  • София
  • Мнения: 98
Новият магазин на Wenice е на "Солунска" (от "Витошка" към площад "Славейков" на левия тротоар). Цените са съвсем нормални 15-40 лева. Магазинът е доста голям и в момента е зареден с лятна стока.
Лично аз не съм много доволна от тази марка. Но всичко е въпрос на лично мнение и избор.

# 23
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Не можах да се ориентирам за София ли става въпрос?

# 24
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Как да се свържете с нас?

Адрес:
пл. Тройката №3, Бургас

# 25
  • Мнения: 193
за Бургас и София знам. аз питам за ПЛОВДИВ

Общи условия

Активация на акаунт