Поставяне на сапфирени брекети - д-р Ивелина Иванова

  • 5 777
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Привет ! От доста време искам да си поставя брекети и случайно намерих много добра оферта от iSmile Dental Clinic в www.grabo.bg - http://grabo.bg/sofia/breketi-092hn ! Извършва я д-р Ивелина Иванова, бих искала да попитам, дали някой има впечатления и мнения за нея ! И какво е мнението ви за сапфирените брекети ?! Благодаря предварително !  Peace

# 1
  • Мнения: 4 500
Не бих ползвала ваучер за нещо толкова сериозно като поставяне на брекети. Това е голям риск, да не говорим каква финансова инвестиция е. Лично мнение.

# 2
  • Мнения: 2
Здравейте, diamond_doll66! Днес и аз попаднах на такава оферта от iSmile Dental Clinic в www.grabo.bg. Видях няколко положителни коментара в Интернет за тях, но ме интересува дали Вие сте се възползвали все пак от тази оферта и мнението Ви? Благодаря!  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2
Здравейте, аз си поставих сапфирените брекети от офертата в Grabo на ISmile Dental Clinic и съм страаашно доволна! В началото и аз подходих малко скептично към ваучер за такова нещо, още повече с такава отстъпка, но реших, че тъй като прегледа е безлатен не губя нищо, ако отида на консултация. Позвъних на доктор Иванова и тя ме посъветва да отида първо на преглед преди да закупя ваучера, за да установим дали съм подходяща за този тип лечение, а не просто напразно да си дам парите за предплащане на ваучер, не само това, а и ме лекува по цената на офертата без да имам документа за закупен ваучер, тъй като срокът му изтичаше преди часа за консултацията! Прегледът наистина беше безплатен (а не в последствие да се окаже, че не е както ми се е случвало при други специалисти), а доктор Иванова сигурно е най-внимателния и предразполагащ млад ортодонт, който изключително си разбира от работата!  Peace Постави ми юли брекетите на горна челюст и 2 месеца по-късно и на долна, до тук само за 3 месеца има видима разлика в зъбките ми, надявам се тя да става все по-осезаема в следващата горе-долу една година. А самите брекетчета наистина си заслужават, напълно естетични и не предизвикват притеснения от околните! Накратко: горещо препоръчвам ISmile Dental Clinic  и доктор Ивелина Иванова, както за закупуване на ваучер, ако има такъв и в бъдеще, така и ако някой реши да използва услугите им и без ваучер! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 9
Здравейте, и аз се интересувам от поставяне на сапфирени брекети при д-р Иванова, моля ви споделете вашето мнение, видях че в грабо има доста грабнати ваучери.

# 5
  • Мнения: 16
Някой знае ли какви са редовните цени на брекетите? 

# 6
  • Мнения: 174
Е, редовни... Има цени от 1100 до 2500 и много повече български лева. Някъде можеш да намериш и до 8000. За сапфирените брекети - да, добри са, но са чупливи. Това всъщност са най-чупливите брекети, така че са подходящи само за леки деформации. Ако има силно изместен зъб и трябва да се прилага значителна сила, брекетът като нищо може да се фрактурира. Това им е недостатъкът.

Общи условия

Активация на акаунт