Къде в Пловдив? - 65 тема

  • 80 427
  • 762
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 659
Около Джумаята,четвъртък пазара -къде мога да купя тензух,като за бебешки пелени ?
За там не знам,но съм взимала от един магазин за платове до районното зад св.Петка.


Чувала съм го с хубаво този магазин,може адрес приблизителен ( или как да го намеря пеш) .Благодаря много!  bouquet
Не знам точния адрес,но като гледам картата,улицата е Хан Аспарух, някъде около кръстовището с Мали Богдан се пада магазинът.

# 61
  • Мнения: 5 609
Благодаря,девойки  Hug

# 62
  • Мнения: 1 677
Дали има в Повдив превозвач, който да транспортира багаж от и до Палма Де майорка?!?

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
преди време взех вентилатор - полюлей за таван от един магазин тип рови -рови на Централна гара /вече го няма/ проблема ми е че вентилатора е за за ремонт , а не знам къде да го занеса??
Някой да има идея  bouquet

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 14 138
Да знаете къде може да се поправи шевна машина? Тойота е марката.

# 65
  • Мнения: 74
 Магазин за шевни машини има на кръстовището на бул Бъгария и Победа, точно на спирката до аптеките, но не знам дали правят ремонти.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 41 021
Някой да е минал през Н&М и да е видял намаление на детски нещица Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 5 609
Някой да е минал през Н&М и да е видял намаление на детски нещица Rolling Eyes
Има някакво ( в магазина на Главната),но не всичко е намалено.

# 68
  • Мнения: 2 409
Някой да е минал през Н&М и да е видял намаление на детски нещица Rolling Eyes
В петък бях в този на главната, в събота - този в мола - аз гледах за момченце - накупих тениски /от тези футболните/ по 5 лв. Имаше ужасно много народ /естествено/.Не всичко е намалено, има и доста "парцали" според мен. Ако те интересува нещо конкретно - питай да се опитам да отговоря

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 41 021
 bouquet
щото и в сайта имам някакво,та...се чудя е аз.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 14 138
Магазин за шевни машини има на кръстовището на бул Бъгария и Победа, точно на спирката до аптеките, но не знам дали правят ремонти.

Точно там колежката ми си дала за поправка машината и не била оправена. Отишла да се жалва, но и поискали бележката ,тя я била загубила и не и я взели отново. Та тя търси да отиде някъде другаде сега Simple Smile

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 3 370
bouquet
щото и в сайта имам някакво,та...се чудя е аз.
Получих имейл, че в сайта има намаление на още 1000 нови модела. Често пъти в реалните магазини и в сайта намалените стоки са различни, понякога дори и цените им  Tired. Определено в магазина има какво да се хареса от намалените стоки, но има ужасно много хора и опашки на касите...

# 72
  • Мнения: 5 609
Загледах се в едни къси панталони,на сайта бяха по-скъпи,отколкото в магазина.По обед вчера ( на Главната) нямаше опашки по касите. Но и не всичко е намалено.

# 73
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 768
Има ли го още магазина за матраци в центъра, до данъчното на Радецки?

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 1 319
   Имаше магазин за шевни машини в една от уличките до църквата "Свети Георги". И за още един се сещам точно над писоарите в Капана.

Общи условия

Активация на акаунт