кога усетихте първите признаци?

  • 15 593
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 489
Интересо ми стана може ли да се усеща нещо още преди закъснението на цикъла и положителен тест
Да аз усещах.Сутрин ми се гадеше и имах киселини.Като ми замиришеше на манджа също ми се повдигаше.Имах предположение ,че съм бременна,но направих тест като ми закъсня,който ми отчете две черти.Това при първата ми бременност.А сега с втората нищо не усещам само след ядене тежест в стомаха,но преминава за бързо.

Последна редакция: пн, 17 апр 2006, 14:41 от gloria04

# 16
  • Мнения: 8 505
Доста късно.При мен нямаше гадене,но усещах много силно всякакви миризми.

# 17
  • Мнения: 3 042
Никакви признаци за бременност не съм имала - нито гадене, нито глад - само положителния тест. Започнах зверски да огладнявам в 3-ти я месец, а гадене и повръщане не съм имала изобщо.

 Peace Така беше и при мен, когато забременях със щерката. Само да добавя, че към края на 1м започна да ми се вие свят . Оказа се, че кръвното ми е много ниско, но постепенно след 3-4 м се пооправи.

Когато забременях със синът още преди датата на цикъла гърдите ми станаха много болезнени. Около датата на мензиса започна да ми прилошава. След това по цял ден ми беше все лошо, гадене, повръщане, УЖАС. В началото на 4м вече бях ок.

# 18
  • На небето
  • Мнения: 5 530
1седмица след оплождането започнаха симтомите, но аз се усетих чак след 3 седмици. Корема ми се поду, боляха ме гърдите и бяха ужасно напрегнати, имах непоносимост към миризми, постоянно ми се спеше, гадеше ми се, отвръщаваха ме храни които обичах, боляха ме яйчниците и какво ли още не. Но симтомите започнаха един след друг. Чак след 3-4 месец отшумяха някой от тях.

# 19
  • Мнения: 348
Първо ми се поду ужасно коремът още преди датата на цикъла, но това с нищо не ми подсказа. Случи ми се нещо много по странно - от всяка цигара ми се качваше пулса на 120...и ги отказах, а то се оказа че има бебешор и започна по един по един да ми маха всички вредни навици, почна да ми се гади от миризмата на бира и да ми се ядат ужааасно много плодове, което не ми се беше случвало никога  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 2 700
Единственият симптом, който въобще съм имала, е сънливостта и това започна около 10 дни след оплождане - още не бях разбрала, че съм бременна.

# 21
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Първия признак при мен беше гаденето.Започна още преди да ми закъснее и се чувствах като болна от грип, толкова ми беше лошо.тАКА СИ ИЗКАРАХ ДО 4-Я МЕСЕЦ.
И аз така ама си предчувствах,че съм бременна и само чаках за симптоми.И гаденето почна още преди да ми закъснее.

# 22
  • Мнения: 8 242
Признаци почти никакви нямах, само дето постоянно ми се спеше и ми беше много студено.. Но татито все казваше, че то туй си ми е вродено и не си обръщах особено внимание  Joy Това вече като се установи, че съм бременна...
Иначе усетих, и аз не знам как, още седмица преди да трябва да ми дойде  Crazy

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Първият ми признак беше гаденето във вторият месец

# 24
  • Мнения: 268
 Седмица след като трябваше да ми дойде, почна да ми се гади. Чувствах се много изморена и се ядосвах на всички и за всичко. 

Последна редакция: пн, 17 апр 2006, 19:41 от Eli-G

# 25
  • Мнения: 1 427
Никога.Просто нямах никакви признаци за наличие на бременност,освен разбира се,липсата на менструация!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 040
Първият признак при мен бе отвращение и гадене от цигарен дим, мирис и т.н всичко цигарено. А си бях пушачка и се напъвах да пуша и не ми вървяха цигарите, а аз се напъъъъвам Sick...направо съм била за бой

# 27
  • София
  • Мнения: 39 765
Бременността ми започна с много силни болки, като цикълни. Боляха ме и гърдите. Не съм си мислила, че съм бременна. След прегледа се установи. Повръщах до края на 2рия месец, началото на 3тия.

# 28
  • Мнения: 14 654
при мен най-напред наедряха гърдите и ме боляха както преди цикъл,така че не обърнах внимание.след като си направих тест за бременност разбрах каква е работата

# 29
  • Мнения: 55
Усетих умора,недоспиване,глад някъде към 2-ри месец,дори започнах много да ям и не ми ставаха дрехите Shocked

Общи условия

Активация на акаунт