Част от мен - тема 5

  • 30 537
  • 189
  •   1
Отговори
# 150
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Добре де аз пък не проумявам какво толкова трагично виждат всички в това че Максуд е син на Саадет, та чак го пазеха в тайна . Да вярно е че той е враг на семейството ама все пак не го е пратила Саадет да им вреди.
Омъжила се е жената родила е син ,той е станал престъпник.
Е тя ли е виновна, тя ли е искала той да е такъв.
Ами така са се стекли нещата.Какво толкова фатално и страшно има че Зия като разбра даже и умря от ужас.

Джоли Hugтой е полу брат на Якуп...т.е.има родствена връзка с Юрукхан... Whistlingзатова Зия прие истината толкова тежко....това, което причини Максуд на Кахраман е все едно брат на брата...аз така го почувствах....

# 151
  • Мнения: 14 840
Добре де аз пък не проумявам какво толкова трагично виждат всички в това че Максуд е син на Саадет, та чак го пазеха в тайна . Да вярно е че той е враг на семейството ама все пак не го е пратила Саадет да им вреди.
Омъжила се е жената родила е син ,той е станал престъпник.
Е тя ли е виновна, тя ли е искала той да е такъв.
Ами така са се стекли нещата.Какво толкова фатално и страшно има че Зия като разбра даже и умря от ужас.

Джоли Hugтой е полу брат на Якуп...т.е.има родствена връзка с Юрукхан... Whistlingзатова Зия прие истината толкова тежко....това, което причини Максуд на Кахраман е все едно брат на брата...аз така го почувствах....
Да полубрат е на Якуб но не е Йорукхан.Каракойонлу е.
А това че са полубратя е стечение на обстоателствата.
И Мелек е полусестра на Якуб  но сякаш не в приета като част от семеиството а като дъщерята на Саадет.

# 152
  • Мнения: 11 747
Е, тя Къймет представи нещата, че Саадет е отгледала змията Максуд и я е пратила у тях за отмъщение, той откъде да знае, че не е така.

# 153
  • Мнения: 14 840
Е, тя Къймет представи нещата, че Саадет е отгледала змията Максуд и я е пратила у тях за отмъщение, той откъде да знае, че не е така.
Не става въпрод само за Зия и Къймет.То се криеше от всички включително  и от Якуб.Сякаш може да скриеш съществуването на полубрат... и то какъв.
Смятаха го сякаш за грях на самата Саадет.Ами какъвто и да е Максуд и е син и това е факт които не може да се скрие.
Ама то те все нещо криеха все нещо премълчаваха та затова и се докараха до тук.
Затова и Дафа си разиграваше коня и Якуб и Шукран правеха простотии и Къймет се разпореждаше както и изнася.Защото все нещо се криеше.А тайните рано или късно излизат наяве и става по лошо.

# 154
  • Мнения: 11 747
И снощи пак криха, че Елиф е бременна, сега птк от Елиф крият, че Дефне отвлякла Едже, дайте да крием  Laughing  То им е някакъв лайфстайл това с криенето.

# 155
  • Мнения: 14 840
И снощи пак криха, че Елиф е бременна, сега птк от Елиф крият, че Дефне отвлякла Едже, дайте да крием  Laughing  То им е някакъв лайфстайл това с криенето.
А преди това криха че Дафа е на свобода.
Най интерсното е обаче че това с криенето го виждам в доста турски сериали.Явно им е начин на живот.
Обаче пък пак в сериалите ни показват че това поведение не води до нищо добро.Но май не си взимат поука.

# 156
# 157
  • Варна
  • Мнения: 10 733
Хахаха,Лу,вярно си е  hahaha hahaha

# 158
  • Мнения: 3 133
Да сложа темата на първа страница!
 

# 159
# 160
  • Мнения: 16 938
Тази вечер е предпоследната серия.

# 161
  • Мнения: 14 840
Тази вечер е предпоследната серия.
Така е.И макар че имаше доста пропуски в сериала на мен страшно ми хареса и съжалявам че свършва.
Хубав сериал с прекрасни актьори които ни показаха перфектна игра.Накараха ни да ги заобичаме да ги намразим да им се ядосваме и да плачем с тях.
Браво на всички и положитени и отрицателни герои.

# 162
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Здравейте  Hug

Тази вечер е предпоследната серия.

Аз защо си мисля, че гледах реклама че в понеделник на 04.07 е финала  newsm78 newsm78 newsm78

# 163
  • Мнения: 69 283
Ами точно така - днес е предпоследната, в понеделник-последната!!! Кое не е ясно?

# 164
  • Мнения: 4 795
Божеее, ама това Елифче било доста голяма бяла крилата птица  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт