9 ФЕГ - 2

  • 77 669
  • 736
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 36
Здравейте, някой питал ли е в училището, кога ще се промени статуса на записалите се? Ние се записахме в петък сутринта и още стои "незаписал се".

# 511
  • Мнения: 4 109
Здравейте, някой питал ли е в училището, кога ще се промени статуса на записалите се? Ние се записахме в петък сутринта и още стои "незаписал се".

При нас статусът е същият. Звънях, не вдигат. Ако получа информация, ще споделя.

# 512
  • Мнения: 21
Чакам и аз с вас промяна на статуса

# 513
  • София
  • Мнения: 1 111
А вас защо ви тревожи това? Със сигурност сте се записали. И миналата година стоеше така по спомени.

# 514
  • Мнения: 4 109
А вас защо ви тревожи това? Със сигурност сте се записали. И миналата година стоеше така по спомени.



Разтревожих се  единствено от факта, че половината записали се имат входящ номер, другата половина - не. Ние сме от втората група. Поне има и други, което е успокоително. Така като гледам паралелката ФЕ/ИЕ имат номера, а ФЕ/АЕ - не.

# 515
  • Мнения: 36 007
мисля, че входящи номера имат само подалите за второ класиране

# 516
  • Мнения: 11 818
Да се отчета и аз официално при записалите се.

Така като гледам паралелката ФЕ/ИЕ имат номера, а ФЕ/АЕ - не.
Да, дадоха ни листче с входящ номер. И тъкмо гледам, че на него пише 15.07, а аз си мисля, че сме 16-ти и съответно навсякъде писах 16-ти, нещо съм се заблудила.. Flushed Но предполагам, няма да е проблем.. Сетих се също сега, че на едно място трябваше да попълня номера на свидетелството и дата на издаване, но нея не я сложих. Въобще, вълнения някакви.. Но нали си е при тях свидетелството, би трябвало всичко да е наред.

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 13:34 от Сиси ♥♥

# 517
  • Мнения: 7
Ние също се записахме на 15 юли. Не ни дадоха входящ номер и статуса на записване  все още е "незаписал се".

# 518
  • Мнения: 11 818
SParapunova, в каква паралелка? И момче, или момиче? Wink

# 519
  • Мнения: 7
Момче. Паралелка ФЕ/АЕ.

# 520
  • Мнения: 11 818
Значи се потвърждава това, което казва мартеа, на "англичаните" не са давали входящ номер.

Дъщеря ми пък силно се притесни, че няма да мога да присъствам на родителската среща на 11.09! На почивка сме. Даже първо каза - няма да ходите (без деца ще е този път), после предложи просто да отскоча само за родителската, ето къде била Гърция! Simple Smile По принцип не е невъзможно, но първо няма да сме в най-близката Гърция и второ - 7 дни ще сме в морето, като даже не знам точно къде ще се намираме на 11-ти, а колата ще е чак в Лефкада. Просто няма как. Ще изпратя представител и ще разчитам на вас, разбира се! Wink

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 16:13 от Сиси ♥♥

# 521
  • Мнения: 4 109
Обещах да пиша - свързах се, една много любезна дама ми каза, че ще обновят статусите в системата по-късно. Попита ме дали искам да ми каже кой е входящият ни номер, и след като се разбрахме, че не я притеснявам с това, ми го продиктува.

# 522
  • Мнения: X
мисля, че входящи номера имат само подалите за второ класиране
Не бубанка, ние имаме, а директно се записахме.

# 523
  • Мнения: 48 005
Спокойно де, пратете някой друг на родителската
Ще има достатъчно родителски, ще се запознаете с класната и ще огледате

# 524
  • Мнения: 11 818
♥ HAPPY ♥, разбира се! Аз съм си спокойна, но детето се тревожи, иска всичко да е както трябва.. нормално! Wink Вълненията за новото начало са огромни!

Някой сети ли се да пита за списък с книги за четене през лятото от записалите се? Аз забравих.. Или по-големите да кажат какво да трябва да се прочете точно? Основните са ясни „Хамлет”, „Дон Кихот", „Илиада”, „Декамерон”, „Антигона”.. Но в списъците в нета има разминавания с другите творби..

Общи условия

Активация на акаунт