9 ФЕГ - 2

  • 77 729
  • 736
  •   1
Отговори
# 525
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Днес подадохме заявление за второ класиране и се надяваме на есен да сме при вас. Писали сме и трите паралелки, като желанието и е вторият език да е немски или испански, но ще видим дали изобщо ще има късмета.  Приеха я в 133-то с френски, но тя се разочарова. Като гледам вълненията ви, направо ми се иска вече всичко да е минало.

# 526
  • Мнения: 11 828
Преди около 30 мин. надникнах и вече има - "записан"! Т.е. около 4 часа след като бяхме на място.. Значи би трябвало и на всички останали да са нанесени вече, вероятно сега са го направили наведнъж. Слушах ги, че коментират как чакат само още няколко деца по списък..

murzel, с какъв бал е детето? Да опитаме да прогнозираме.. Имаше още 2-3 потребителки от другата тема, които също ще чакат.. Дано ви видим пак тук на 18-ти! Успех!

# 527
  • Мнения: 5
Ние сме все още статус "незписал се". Аз ходих още в петък сутринта да подам документи. ФЕ/АЕ сме и нямам входящ номер. Дали има още някой на който да му излиза статус "незписал се"? Или утре да звъня и аз да видим какво ще ми кажат.

# 528
  • Мнения: 7
И ние сме все още със статус "незаписал  се". Подадох на 15 юли сутринта.

# 529
  • София
  • Мнения: 1 112
[Някой сети ли се да пита за списък с книги за четене през лятото от записалите се? Аз забравих.. Или по-големите да кажат какво да трябва да се прочете точно? Основните са ясни „Хамлет”, „Дон Кихот", „Илиада”, „Декамерон”, „Антигона”.. Но в списъците в нета има разминавания с другите творби..

[/quote]
Троя ,Илиада,Библия-стар завет ,нов завет,Пространната житие на Константин Кирил ,Азбучна молитва, За буквите

# 530
  • Мнения: 21
Фу, записани сме официално вече!

# 531
  • Мнения: 5
Нашият статус се промени на "записан". Явно в момента ги обновяват.

# 532
  • Мнения: 4 165
И нашият статус е "записан" вече. Приключи епопеята НВО, ура!

# 533
  • Мнения: 1 698
Здравейте. И ние се записахме за второ класиране. Желанието е ФЕ и ИЕ. Стискам палци. Simple Smile

# 534
  • Мнения: 11 828
Lallie, паралелка и пол? Wink
mimes, успех!
masissa, тогава този списък е най-ясен и точен.


# 535
  • Мнения: 7
Обновен статус "записан".

# 536
  • Мнения: 15
И моят син вече официално записан. Simple Smile Пожелавам успех за второ класиране, дано да имат късмет децата! Flowers Four Leaf Clover

# 537
  • Мнения: 11 828
akuanna, днес към обяд преди нас се записа едно момче, случайно да сте били вие? Или пък друго момче, което засякохме, тръгвайки си на входа - беше с майка си и сестричката си, предполагам. Simple Smile

След малко мисля да направя резервация и плащане за лагера.

# 538
  • Мнения: 15
akuanna, днес към обяд преди нас се записа едно момче, случайно да сте били вие? Или пък друго момче, което засякохме, тръгвайки си на входа - беше с майка си и сестричката си, предполагам. Simple Smile

След малко мисля да направя резервация и плащане за лагера.

Ние сме компания със сестричка и говорихме на руски Simple Smile Вие сте с момиче, нали?  И моят син иска да ходи на лагер, обаче първо трябва да разберем с треньори, дали ще го пуснат, че сезона вече започнал, активно тренират и може би ще имат матчове точно по това време Sad

# 539
  • Мнения: X
Моят син не ще на лагер. Той по принцип не обича такива мероприятия. Жалко.

Общи условия

Активация на акаунт