Електронни четци - XVIII

  • 77 347
  • 813
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 19 339
Пак е с Габко и от Германия.
Аз докато се начудя и са го увеличили пейпъруайта в немския амазон.

# 646
  • Благоевград
  • Мнения: 2 875
Здравейте!
Днес се сдобих с ето това http://www.emag.bg/ebook-chetec-amazon-kindle-6-glare-touch-scre … 580/pd/D7M4P2BBM/
В описанието пише -по-голям контраст, вградена светлина
-вграден Wi-Fi, който позволява изтеглянето на книги за по-малко от 60 секунди
-перфектно балансирано бяло
-Paperwhite екран с 62% повече пиксели
Май съм се объркала, че вградената светлина е така наречената "подсветка", защото като влязох в тъмна стая, екранът изобщо не светеше и нищо не се виждаше на него. Опитвам се някъде по менюто да открия къде пише за контраст, но не откривам. Ако някой има такъв, моля да ми помогне, или поне да ми разясни има или няма подсветка, че може аз самата да съм объркала. Благодаря  Hug

# 647
  • София
  • Мнения: 44 277
Това е модел без подсветка, въпреки, че вградена светлина би следвало да е подсветка, за мен нещо му е много сбъркано в описанието на този киндъл.

# 648
  • София
  • Мнения: 700
И според мен вградената светлина е точно подсветката, а посочения модел е без такава. Просто са объркали описанието. Свържи се с продавача и го върни заради подвеждащата информация в описанието, ако държиш на подсветката.

# 649
  • Мнения: 19 044
Много смешно на много български сайтове обикновеният Киндъл се рекламира като Glare (с отблясъци) вместо glare-free   Joy

# 650
  • София
  • Мнения: 12 555
Оооо, аз бих си изкарала безплатен киндъл от Емаг заради тази подвеждаща реклама.  Twisted Evil

# 651
  • Мнения: 1 656
да то аз питах за него тук , и след два часа като влязох да поръчвам вече нямаше в наличност
но сега разбрах че е за хубаво  Laughing

# 652
  • Благоевград
  • Мнения: 2 875
Оооо, аз бих си изкарала безплатен киндъл от Емаг заради тази подвеждаща реклама.  Twisted Evil

Я подшушни как Grinning

# 653
  • София
  • Мнения: 20 206
А Киндъла може ли да се зарежда със зарядното на телефона?

А калъф от къде мога да си поръчам на разумна цена? Някой с конкретен линк от Алито на проверен и качествен калъф?

Да, може да се зарежда със зарядното на телефона.  Peace

Моят калъф е като този, показан от Helloweenka и Брадли Купър - харесвам го, но кожата се е напукала по дължината на предния страничен ръб /имам го от около три години/.

# 654
  • София
  • Мнения: 12 555
Оооо, аз бих си изкарала безплатен киндъл от Емаг заради тази подвеждаща реклама.  Twisted Evil

Я подшушни как Grinning

Е как - правиш скрийншот на страницата, за да се вижда подвеждащата реклама. Пишеш им мейл, снимаш си касовата бележка за закупения от тях киндъл. И им казваш, че ако не ти го сменят с киндъл с подсветка ще пуснеш официална жалба срещу тях до КЗК и КЗП.
Ако се заядат - пускаш направо жалба до двете комисии.
Обичайно обаче като са виновни не се заяждат.

# 655
  • Мнения: 958
Оооо, аз бих си изкарала безплатен киндъл от Емаг заради тази подвеждаща реклама.  Twisted Evil

Я подшушни как Grinning

Е как - правиш скрийншот на страницата, за да се вижда подвеждащата реклама. Пишеш им мейл, снимаш си касовата бележка за закупения от тях киндъл. И им казваш, че ако не ти го сменят с киндъл с подсветка ще пуснеш официална жалба срещу тях до КЗК и КЗП.
Ако се заядат - пускаш направо жалба до двете комисии.
Обичайно обаче като са виновни не се заяждат.
И откога КЗП и КЗК могат да глобяват Емаг? Това ще да е някаква новост...

# 656
  • София
  • Мнения: 44 277
Невярно описание мисля може да е спокойно повод, да си поискаш да ти върнат парите и да си поемат пощенските разходи и в двете посоки.

# 657
  • Вестерос
  • Мнения: 38 362
КЗП имат от няколко години точно срещу емаг доста проверки завършили със солени глоби.

# 658
  • ... рееща се.
  • Мнения: 615
А КЗК са ги глобявали точно миналия черен петък с една сочна сума Laughing

# 659
  • София
  • Мнения: 12 555
Оооо, аз бих си изкарала безплатен киндъл от Емаг заради тази подвеждаща реклама.  Twisted Evil

Я подшушни как Grinning

Е как - правиш скрийншот на страницата, за да се вижда подвеждащата реклама. Пишеш им мейл, снимаш си касовата бележка за закупения от тях киндъл. И им казваш, че ако не ти го сменят с киндъл с подсветка ще пуснеш официална жалба срещу тях до КЗК и КЗП.
Ако се заядат - пускаш направо жалба до двете комисии.
Обичайно обаче като са виновни не се заяждат.
И откога КЗП и КЗК могат да глобяват Емаг? Това ще да е някаква новост...

Отдавна  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт