Отговори
# 15
  • Мнения: 12
Много съжалявам за това, което преживявате. Ужасно е това, което се е случило с майка ти Sad
Знам, че ти се иска да убиеш с голи ръце този некадърник, но ако дадеш гласност на случая ще има много по-голям ефект. Поне повече хора ще са информирани и ще могат да преценят дали да се оставят в ръцете но този или да потърсят квалифицирана медицинска помощ. Разбирам те напълно какво преживяваш. Баща ми почина от рак и съм наясно с борбата, която водиш вътре в себе си. Трябва да се успокоиш за да можеш да мислиш трезво и да предприемеш обмислени действия, не се оставяй на яростта, която те е обзела в момента. Много съжалявам, че минаваш през това Sad
Бъди силен и действай обмислено!

Благодаря Ви много за подкрепата.Твърде скоро почина изключително млада, все още ми е трудно да си събера мислите, но при всички случай ще се опитам да мисля трезво.

# 16
  • Мнения: 12
Също искам да спомена, че след като се обадих на Доктор Красимир Ангелов, началник отделение по Консервативна гинекология и го попитах защо майка ми почина - той ми отговори - други въпроси имате ли ? .......

# 17
  • Мнения: 10
Доктор Красимир Ангелов, началник отделение по Консервативна гинекология

Този човек оперира майка ми само и само, за да изкара някой лев /не е била нужна операция/. След операцията майка ми започна да вдига висока температура в момента, в който е излязла от упойка. Този човек ни остави на произвола на съдбата. Този човек, като ни видеше по коридорите, се криеше /бягаше/ като мишка, защото знаеше, че е сгрешил и не искаше да си признае. Изписа майка ми като в документите пишеше, че няма температура, а всъщност имаше всеки ден по 38 градуса!!! Целият му екип знаеше за проблема, но никой нищо не предприемаше. Не искахме да се занимаваме със съдилища и адвокати, исках само майка ми да оздравее и да забравим този случай, но до там не се стигна. Тя почина в следствие на въпросната операция от д-р Красимир Ангелов, който отвори майка ми, опитал се е да махне някакъв тумор, не е успял и я е затворил без да каже какво е станало. Този човек ни въртя четири месеца докато ние се отказахме от него. Този човек не е никакъв специалист, този човек тества върху хората какво се случва и след това не казва нищо. Как този човек спи спокойно, акъл не ми го побира.  Ако някой иска да му разкажа целия случай, да се обърне към мен, казвам се Пламен Жеков.

Здравейте, много съжалявам за майка Ви.
Това, което сте написали като предупреждение към бъдещите пациенти на д-р Ангелов обаче по-скоро им вреди, отколкото помага. Казвам го от личен опит. През ноември майка ми беше диагностицирана с ендометриоза и гинекологът й ни насочи към д-р Ангелов. Доверихме се на нашия гинеколог и на следващия ден д-р Ангелов ни прие, прегледа и насрочи операцията след 15 дни. След като излязохме от кабинета реших да проверя какво пише за доктора в Гугъл. Единствената информация, като отзиви за работата на д-р Ангелов, е вашата.  Не можех да кажа на майка ми какво пише в Интернет за "нейния" лекар, достатъчно беше уплашена от диагнозата. Опитах се да я убедя да отложим малко операцията под различни предлози, за да намеря друг лекар, но тя си настоя да бъде оперирана на определената дата. Ужасът, който изживяхме аз и останалите близки, благодарение на Вашето "предупреждение", е неописуем. В дните, в които майка ми беше оперирана и се се възстановяваше, очаквахме нещо лошо да се случи.
Слава Богу, майка ми се възстанови и се чувства добре, на 73 г. е, но моята психика все още не е.

Общи условия

Активация на акаунт