Нашите кухни - 64

  • 123 005
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Дайте идея за икономичен вариант за гръб на кухня. Плота ще е жълто-кафяв гранит, а шкафовете бежов гланц.

Гранит с плочки много трудно ще се съчетае. Дали няма да е по-добре гърбът да е от прозрачно стъкло, а отдолу да си е цвета на стената - такава, каквато е в цялата стая. Или пък гърбът да е от едноцветно ПДЧ или лак, като повтаря някой от по-тъмните нюанси на гранита.
И това си го мислих. Искам да е нещо едноцветно и ненатрапчиво, защото в кухнята имам съчетание освен гранита с бежовите шкафове, но и дървени елементи и да вкарам още цвят с гърба, ще дойде в повече. По принцип плочките ми в банята са пясъчно бежово, но си мисля дали няма да е тъпо да сложа от тях и в кухнята /размерите им иначе са добри - 34/100 см. и няма да има много фуга/.
А това ПДЧ няма ли да пожълтее от топлината на котлоните. Не трябва ли да е термоустойчив материалът?

# 31
  • Мнения: 3 137
Става въпрос за стандартните гръбчета - те са термоустойчиви, само за газови котлони не били подходящи.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Става въпрос за стандартните гръбчета - те са термоустойчиви, само за газови котлони не били подходящи.
Къде мога да потърся такива?

# 33
  • Мнения: 3 137
Става въпрос за стандартните гръбчета - те са термоустойчиви, само за газови котлони не били подходящи.
Къде мога да потърся такива?

В Салекс няма ли? Не съм стигнала още до шкафовете, но първо там бих проверила, че са с най-голям избор. Кроношпан също ги произвеждат, преди имаха склад до завода, но отдавна не съм ходила там.

# 34
  • Мнения: 1 694
Дайте идея за икономичен вариант за гръб на кухня. Плота ще е жълто-кафяв гранит, а шкафовете бежов гланц.

Гранит с плочки много трудно ще се съчетае. Дали няма да е по-добре гърбът да е от прозрачно стъкло, а отдолу да си е цвета на стената - такава, каквато е в цялата стая. Или пък гърбът да е от едноцветно ПДЧ или лак, като повтаря някой от по-тъмните нюанси на гранита.
При мен нещата са гранит с плочки, ми много добре си се съчетава, даже нямам и водобранна лайсна

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
В Салекс има термо гърбове, в Роси също.
А защо не поръчаш на фирмата, която прави кухнята?

# 36
# 37
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 382
Еха това твоята кухня ли е

# 38
  • Мнения: 4
Какъе е плота и паркета? Страхотни са.

# 39
  • Мнения: 39 293
Последната кухня е произведение на изкуството!
Мис, бих заложила на малки плочки. Красиво и си е класика.
Белите ми плочки в банята станаха гръб на кухната. Добре си е. Не робувам на ..... каквото и да е.

# 40
  • Мнения: 1 694
Не, не е моята, но много ми хареса и е в моя стил затова я показах
Ето това е моята, но и липсва една врата
http://prikachi.com/images.php?images/195/8748195F.jpg

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Чудесно се е получило. Кухнята е страхотна.

# 42
  • Мнения: 4 936
попадали ли сте на подобни ъглови плотове, но за ел котлони?

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

Може би нещо такова имаш предвид?
да, но газовите са под прав ъгъл и са идеални за ъглов шкаф - най-трудно организраното място в кухните

# 43
  • варна
  • Мнения: 256
Не, не е моята, но много ми хареса и е в моя стил затова я показах
Ето това е моята, но и липсва една врата
http://prikachi.com/images.php?images/195/8748195F.jpg
Браво! Страхотна е ..поздравления за добрия вкус Peace

# 44
  • Мнения: 4 936
от какво е 'гърбът' тези тухлички?

Общи условия

Активация на акаунт