Нашите кухни - 64

  • 123 082
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
miss july,поздравления,кухнята ви е страхотна!  bouquetМного ми харесва Heart Eyes.
Аз също съм се насочила към бяла кухня.Вратичките МДФ ли са?Нашето разположение ще е почти същото като вашето,какво съвпадение.

# 736
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Да, поръчкова е кухнята. Фирмата е бургаска. Доволна съм от изпълнението и цената беше много разумна. Вратичките са бежов гланц МДФ.  
Josellyn, явно на всички им е много странно , че съм сложила ламинат. Избрах такъв, който е висок клас и за обществени места. Холът ни е малък и щеше да изглежда нелепо да сложа и ламинат, и плочки.

# 737
  • Sofia
  • Мнения: 866
Честита нова кухня - много приятна!  Simple Smile
Аз имам въпрос за цокъла - не се вижда добре на снимките - от онези сребърните ли е или от плоскости?
Аз не харесвам сребърните, защото скобите не държат и се кривят, но ММ и майстора ми са за такъв...

# 738
  • Мнения: 1 483
Тези гланцирани вратички акрилен гланц ли са или ламинирано ПДЧ?

# 739
  • Мнения: 2 998
Аз също съм с ламинат навсякъде, радвам се да видя, че някой друг го прави, тъй като моите майстори бяха потресени  Laughing Mr. Green
Моята сегашна кухна е с ламинат и за 7 години нямаме проблеми.

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Честита нова кухня - много приятна!  Simple Smile
Аз имам въпрос за цокъла - не се вижда добре на снимките - от онези сребърните ли е или от плоскости?
Аз не харесвам сребърните, защото скобите не държат и се кривят, но ММ и майстора ми са за такъв...
Плоскост е, с цвета на кухнята.
МДФ- а не знам точно какъв се води. Май е от онези, които се правят като покритието се впръсква. Вратичката стои като излята, без кантове /страхотно го обясних  Laughing/

# 741
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Здравейте, ето и моята кухня: http://andreana81.snimka.bg/daily/kuhnya.923632

Последна редакция: ср, 24 авг 2016, 23:08 от Sly Red Fox

# 742
  • Sofia
  • Мнения: 866
Честита нова кухня - много приятна!  Simple Smile
Аз имам въпрос за цокъла - не се вижда добре на снимките - от онези сребърните ли е или от плоскости?
Аз не харесвам сребърните, защото скобите не държат и се кривят, но ММ и майстора ми са за такъв...
Плоскост е, с цвета на кухнята.
МДФ- а не знам точно какъв се води. Май е от онези, които се правят като покритието се впръсква. Вратичката стои като излята, без кантове /страхотно го обясних  Laughing/
Благодаря, мис  Hug И аз така го видях, ама да питам  Simple Smile

# 743
  • Sofia
  • Мнения: 866
Хубава кухничка - честито!  Simple Smile
А сега кажи за цокъла  Laughing

# 744
  • Мнения: 436
Заповядайте в новата 65-та тема! 

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=939076

# 745
  • Мнения: 77
Аз не мога да я видя, иска ми парола

# 746
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 412
Аз не мога да я видя, иска ми парола
и на мен

# 747
  • София
  • Мнения: 12 006
Решила съм да сменям мебелите в кухнята. Харесах си много хубава стъклена маса от http://homemarket.bg/ , но много се притеснявам за безопасостта на децата им, които са още малки и невнимателни. Дали няма да е проблем да имам стъклена маса в помещението, в което цялото семейство прекарва голяма част от времето си. Или е по-добре да взема една хубава дървена маса и да изчакам да пораснат  Grinning
Според мен второто - изчакай да порастнат и тогава си вземи стъклена. Не е ясно дали без да искат няма да хвърлят някоя играчка и да я счупят и да станат белите после.

# 748
  • Мнения: 1 071
Повечето стъклени маси са от здраво сгъкло, май закалено се казваше. Обаче, няма почистване такава маса - следи от пръсти отдолу отгоре, веселба.

# 749
  • София
  • Мнения: 12 006
Повечето стъклени маси са от здраво сгъкло, май закалено се казваше. Обаче, няма почистване такава маса - следи от пръсти отдолу отгоре, веселба.
Чак пък толкова - една приятелка има и я минава веднъж дневно и то основно заради прах. С малки деца оабче, вероятно постоянно ще е в отпечатъци.

Общи условия

Активация на акаунт